Контакти і Реклама

Вітаємо Вас, шановний читачу даного блогу! Перш за все ми хочемо подякувати за те, що Ви є постійним читачем нашого блогу і побажали ближче пізнати про його авторів.

Що ж, давайте знайомитися!

ОлександрОлександр

 • тексти статей
 • технічна підтримка сайту

Спеціаліст по бездротових мережах, комп'ютерів і систем IP відеоспостереження. Випускник професійних курсів при МГТУ ім. Баумана. Автор єдиного в Рунеті популярного відеокурсу «Все секрети WiFi».

ОленаОлена

 • робота з партнерами
 • розвиток проекту

Дипломований фахівець по роботі з клієнтами та менеджменту організацій. Творець і координатор ряду веб-проектів різної тематики.

Ми знаходимося в Москві, що полегшує взаємодію з партнерами. Якщо ви хочете зв'язатися з нами з питань співробітництва, то можна використовувати поштову адресу або телеграм:

 • wifikaru [собака] gmail.com
 • @WiFiKARU

Ми вже довгий час працюємо з такими компаніями, як Redmond, TP-Link, Gearbest, TomTop, Ulmart, Trendnet, Micromax, BQ, Edimax, Ucontrol, iVideon, TotoLink, Netis, Tenda, Zyxel, Keenetic і іншими.

партнери

Якість блогу підтверджується високою відвідуваністю і цитованістю на профільних форумах, наприклад на 4PDA.

робоче місце

Наші ресурси:

 • Веб сайт
 • Відео канал в YouTube
 • Інформаційний канал на Яндекс Дзен
 • Відео канал Яндекс Ефір
 • Група ВК

У чому перевага розміщення статті на нашому сайті і відео каналі?

 1. Перш за все, це авторський контент. Ми не віддаємо роботу за написанням оглядів якимось незрозумілим стороннім копирайтерам, які не розбираються в темі. Весь процес від тестування обладнання до створення сценарію, написання тексту та запису відео робиться особисто нами.
 2. Кожна стаття публікується на блозі навічно, так як ми відбираємо для оглядів тільки ті пристрої і сервіси, які цікаві нам і про які нам буде про що написати, щоб збагатити корисним контентом свій проект.
 3. Наші огляди пишуться відповідно до останніх тенденцій в сфері пошукової оптимізації (SEO), завдяки чому за рідкісним винятком стабільно входять в ТОП 10 будь-якого пошукача. Також оптимізуються і публікації в YouTube, що позначається на видимості відео не тільки на самому сервісі відеохостингу, а й в пошукових результатах Яндекса і Google.
 4. На відміну від Інстаграмма або ВК, де матеріал показується одноразово, збирає перегляди кілька днів, після чого назавжди йде в надра архівів новинної стрічки, траст статті з часом тільки зростає. Вона обростає природними посиланнями, а видимість в пошукових системах неминуче поліпшується. Завдяки цьому покази збільшуються, що позитивно позначається на просуванні товару або бренду. Це ж стосується і відео в YouTube, Яндекс Дзен і Яндекс Ефір.
 5. Нарешті, наш сайт є акредитованим партнером Яндекс.Маркет. Посилання на всі огляди на гаджети з'являються в картці відповідного товару на цьому майданчику. Потенційний покупець, читаючи опис товару або порівнюючи ціни, може по посиланню побачити реальний огляд на цей продукт на нашому сайті і прийняти вирішальне рішення Омега придбанні. Як ви розумієте, потрапити в цю рубрику на Яндекс Маркеті не просто, так як адміністрація порталу проводить ретельний фільтр веб-ресурсів. Це зайвий раз доводить високу якість нашого проекту.

роутери

Як це працює?

Все це красиво звучить, але ви запитаєте, як це працює на практиці? Ми вже дуже довгий час займаємося написанням не просто статей, а з текстами, оптимізованими під пошукові системи (SEO). Це означає, що більшість наших оглядів незмінно присутні в топах пошукових систем. Давайте покажу на реальному прикладі. Наш давній партнер, компанія BQ прислала на огляд свою новинку, смартфон BQ Magic 6040L. Після виконання стандартного пакета робіт (1 стаття + 1 відео) отримуємо наступний результат.

Відкриваємо Яндекс в режимі «інкогніто», щоб пошукова система не орієнтувалася на те, на які сайти я найчастіше заходжу і не видавала їх вище інших. І вводимо назву телефону - з'явиться багато рядків з найпопулярнішими запитами, які люди шукають по даній моделі в інтернеті - огляди, відгуки, інструкції і так далі. Вибираємо перший, самий високочастотний запит - «BQ Magic 6040L»

bq yandex

Виконуємо пошук і бачимо такі результати. Перші 3 позиції займає Директ, тобто проплачена реклама від інтернет-магазинів. І ще одну - картка з описом товару на Яндекс.Маркеті.

результат

Далі йде блок з результатами пошуку по відео - і тут на першому місці йде ролик з нашого каналу YouTube.

відео

Тільки після цього з'являються результати органічної видачі пошукової системи, тобто тексти з тих сайтів, на яких розміщуються огляди.

Першу позицію займає офіційний сайт BQ - цілком логічно. Далі два найпопулярних ресурсу, присвячених мобільниках, це Мобайл Рев'ю і неперевершений форум 4PDA.

А на четвертому місці - наш блог, WiFika.RU

пошук

Переходимо в картку товару на Маркеті і в розділі «Огляди» також знаходимо посилання на нашу статтю

маркет

Наведу ще кілька успішних прикладів наших оглядів в ТОПі

Зрозуміло, ми не можемо на 100% гарантувати подібний результат для кожного гаджета, який приходить до нас на огляд. Але оскільки основний дохід з блогу приносить контекстна реклама, в наших особистих шкурних інтересах, щоб кожна стаття знаходилася якомога вище і приносила максимальний трафік. Так що можете бути впевненими, спрага наживи підштовхують нас до того, щоб докладати всіх зусиль, щоб потрапити в ТОП.

А ось приклади відображення наших оглядів в картках товарів на Яндекс Маркеті

картка Яндекс.Маркет 1

картка Яндекс.Маркет 2

картка Яндекс.Маркет 3

картка Яндекс.Маркет 4

Статистика сайту

І ще трохи цифр. Наш сайт стабільно входить в ТОП-3 рейтингу Рамблер в рубриці «Технології»

top rambler

і ТОП-20 LiveInternet в категорії «Зв'язок».

top liveinternet

Щоденна відвідуваність варіюється від 17 до 20 тисяч переглядів за 12-14 тисячах унікальних відвідувачів на добу.

сайт-відвідувачі

Вікова аудиторія складає в основному молодь від 25 до 34 років (37%) і особи середнього віку від 34 до 44 років (20.7%)

сайт-вік

При цьому основні інтереси читачів сайту за даними Яндекс Метрики складають такі теми, як Облаштування, Автомобілі, Туризм, Бізнес, Зв'язок і інтернет, Кіно.

сайт-інтереси

Джерело трафіку переважно пошукові системи (88%)

сайт-джерела

Відвідувачі wifika.ru заходять в основному з мобільних пристроїв (55.3%) і персональних комп'ютерів або ноутбуків (41.6%)

сайт-пристрої

Географія відвідуваності наступна - по країнам це переважно Росія (81.6%) і Україна. Далі йдуть Казахстан і Білорусія. Загалом, російськомовна аудиторія СНД.

сайт-країни

Серед міст та регіонів лідирує Москва і Підмосков'ї (29.6%). Після них з великим відривом Санкт-Петербург і Ленінградська область (8.85%). І далі Краснодарський край, Свердловська і Самарська області.

сайт міста

Канал на YouTube

Другим нашому «засобом масової інформації» є канал YouTube. Спочатку це була чисто платформа для розміщення відео для подальшої вставки плеєра на сайт. Однак з розвитком сервісу канал також придбав свою автономність. На ньому з'являється багато роликів, які не мають свого відображення на основному сайті в текстовому варіанті.

Вік аудиторії тут молодше

канал-вік

переважно чоловіки

канал-пол

Географія та ж - Росія, Україна, Казахстан, Білорусь та інші країни СНД

канал-країни

Завдяки успішній SEO оптимізації основними джерелами трафіку є пошукові системи Яндекс і Google, а також внутрішній пошук YouTube

канал-джерела

Глядачі під час перегляду відео на нашому каналі в основному користуються смартфонами (52%) і ПК (38.9%)

канал-пристрій

Операційні системи - Android (49%), Windows (37.8%), iOS (9%), Smart TV (2%).

канал-операційна

Канал в Яндекс Дзен і Яндекс Ефір

Нарешті, зовсім новим нашими каналами є майданчики Яндекс.Дзен і Яндекс Ефір. Головне з гідність - величезна аудиторія, яка користується сервісами Яндекса, покази на яку надаються абсолютно безкоштовно. Зовсім недавно в ньому з'явилася можливість розміщувати відеоролики, і ми почали їй активно користуватися на своєму каналі. Ми дублюємо на ньому відео, які розміщуємо на нашому основному каналі на YouTube, і тим самим як бонус для наших партнерів значно збільшуємо охоплення серед потенційних клієнтів. Щоб зрозуміти, наскільки це потужний інструмент для популяризації свого бренду, досить поглянути на цифри статистики показів і переглядів наших відео в новинних стрічках Яндекс.Дзен і Яндекс.Ефір

дзен

Якщо Вас цікавить тема співпраці то пишіть, ми готові до діалогу.

Завантажити МЕДІА-КІТ і ПРАЙС

варіанти співпраці

У наш стандартний пакет входить:

 • 1 стаття (більше 3000 знаків)
 • 1 відео огляд на YouTube + Яндекс Дзен (до 10 хвилин)
 • Анонс на публікації в групі ВК
 • Публікація твіти в Twitter

Вартість - 5000 рублів

Lite варіант повного огляду - тільки відео. Воно буде розміщено на каналах YouTube і Дзен з анотаціями в наші групи в соціальних мережах.

Вартість - 3000 рублів

Також можемо розглянути варіант розміщення готової статті на сайті. Для цього вона повинна відповідати декільком умовам:

 • Текст повинен бути тільки унікальним. Ми перевіряємо цей параметр дуже ретельно і не допускаємо ніякого рерайта
 • Картинки в статті також повинні бути унікальними
 • Розмір тексту - не менше 3000 знаків
 • Допускається 1 індексується зовнішнє посилання

Вартість - 2000 рублів

При цьому пристрої, що надаються для огляду, не повертаються, або відправляються назад кур'єрською службою за рахунок рекламодавця.

При високій вартості обладнання, яке надається на огляд, можемо в індивідуальному порядку зарахувати як оплату за огляд суму, рівну 50% від мінімальної його ціни в каталозі Яндекс Маркет.

Офіційне оформлення платежу на адресу самозайнятої (НПД) з чеком і гарантією на надані послуги.

Упевнений, що даний проект буде корисний і цікавий Вам, дорогі читачі! Не соромтеся, висловлюйте свою думку в коментарях. Тим, кого блог зацікавив, рекомендую підписатися на нашу групу ВКонтакте і відеоканал YouTube, щоб отримувати свіжі статті і відео першими!