Як Підключити iPhone до Смарт ТВ і Передати Відео або Дублювати Екран?

Ті, хто користуються приставкою для телевізора Apple TV, не ставлять питання «як підключити iPhone до телевізора». Тому що виведення зображення з iPhone на Смарт ТВ робиться через AirPlay буквально в два кроки і не вимагає ніяких додаткових програм. А ось власникам телевізорів Samsung, LG, Sony або Philips, щоб вивести фото або передати відео з айфона на телевізор, доведеться встановити додаткове додаток. Наприклад, для перегляду фільму або щоб дублювати екран.

Підключення iPhone до телевізора по WiFi для передачі відео

До мене дуже часто приходять гості. І щоб показати своїм друзям якісь фотографії з останніх поїздок, набагато зручніше для цього використовувати великий телевізор, ніж маленький дисплей айфона. Для цього можна використовувати функцію повторення екрану iPhone. Крім того, якщо підключити його до ТВ, то можна також програвати музику через його динаміки або навіть дивитися фільми, в тому числі безпосередньо з YouTube.

Отже, щоб вивести відео або фото з айфона на телевізор, необхідно наступне:

 • ТВ повинен мати можливість конектитися до вашого домашнього роутера. Не має значення, як ви це зробите - по кабелю, або по wifi, або через TV приставку на Андроїд. Головне, щоб він був в одній локальній мережі з айфоном. Про всі способи підключити телевізор до інтернету я вже розповідав.
 • Телевізор повинен мати підтримку DLNA або Miracast. Саме їх ми будемо використовувати для трансляції відео. В сучасних Sony, Samsung, Philips, LG або будь-якому іншому з Smart TV вона вже вбудована в оболонку. Якщо ж у вас застаріла модель, то можна легко підключити до нього приставку на Android, де всі сучасні технології працюють також за замовчуванням. Або ж найпростіший міракаст адаптер.

Для підключення iPhone до телевізора можна використовувати дві технології - MiraCast і DLNA.

 • Miracast (AirPlay на iPhone) - служить для дублювання екрану на великий монітор. Все, що ви бачите на своєму телефоні буде в точності відображатися на телевізорі.
 • DLNA - це можливість виведення тільки відео, фото або музики з айфона на екран телевізора.

Як дублювати зображення з екрану iPhone на ТВ?

Найпростіший спосіб вивести зображення екрану iPhone на ТВ - це дублювати екран. Фірмова приставка Apple TV органічно пов'язана зі смартфонами тієї ж фірми використанням AirPlay. Але якщо у вас її немає, то можна підключити до телевізора Miracast-адаптер. З його допомогою можна відображати картинку з абсолютно будь-якого пристрою - через Intel WiDi з комп'ютера або ноутбука на Windows, з макбука на MacOS або Android-смартфона.

Моделей таких адаптерів досить багато. Я використовую Rombica SmartCast, який універсальний і працює з усіма перерахованими вище технологіями. Тобто може як просто виводити відео або фото на телевізор, так і дублювати екран.

Для цього просто підключаємо ТВ і телефон до однієї і тієї ж wifi мережі. Тягнемо в iPhone за нижню шторку і вибираємо «Повтор екрану»

повтор екрана

І вибираємо в якості приймача свій Apple TV

iphone на тв

Після чого екран iPhone продублюйте на ТБ

дублювання

Як вивести фото і відео з iPhone на ТВ, щоб дивитися фільми?

Що робити, якщо ж ваш ТВ або приставка не має вбудованої підтримки AirPlay? Будемо працювати через DLNA. Для підключення iPhone до телевізора Samsung, Sony або LG необхідно встановити окрему програму. Їх на AppStore можна знайти велику кількість, але я особисто користуюся TV Assist.

 • Включаємо свій телевізор або запускаємо приставку і підключаємося до wifi мережі маршрутизатора.
 • Також Коннект iPhone до бездротового сигналу
 • Запускаємо програму TV Assist і тиснемо на значок монітора в правому верхньому куті екрану

  підключити до телевізора

 • Вибираємо свій телевізор або приставку зі списку доступних пристроїв для відтворення

  вивід відео

 • Далі заходимо в розділ «Відео» додатка і відкриваємо ту папку на айфоне, де розміщений фільм, який ми хочемо подивитися на великому екрані.

  екран iphone на тв

 • І вибираємо потрібне відео

  покдлюченіе iphone до тв

 • Файл відкриється в додатку і почне конвертуватися в формат, який підтримується телевізором. Після чого тиснемо на кнопку «Play»

  відтворення

Після чого дане відео буде відтворюватись на телевізорі безпосередньо з айфона.

відео з айфона на телевізор

Таким же чином можна вивести і фото або музику, яка знаходиться на iphone.

Як вивести трансляцію з YouTube з Айфона на телевізор?

З YouTube все ще простіше. Саме стандартний додаток вже має підтримку AirPlay. Заходимо на наш канал і вибираємо потрібний ролик. Вгорі бачимо схожу іконку у вигляді поєднаного екрану і значка wifi - тиснемо на неї

виведення зображення на tv

Далі заходимо в меню «AirPlay and Bluetooth Devices»

airplay

І вибираємо свій телевізор

вибір свого телевізора

Все - зображення даного відео має з'явитися на екрані телевізора

youtube

У цій статті я показав три способи трансляції відео з айфона на екран телевізора по wifi. Вони найпростіші і особисто мною перевірені. Якщо ви знаєте якісь ще, то діліться в коментарях!