Чому WiFi і Bluetooth Автоматично включається на iPhone - Як Відключити в iOS 11, 12 і 13?

З черговим оновленням мобільної операційної системи на айфонах від Apple з'явився такий баг, що WiFi в iOS 11, 12 і 13 не вимикається, якщо деактивувати його в новій шторкою з іконками управління. Те ж стосується і Bluetooth. Ще одна особливість - коли перезавантажувати телефон, то? Wi-fi сам включається на iPhone, хоча до цього його начебто вимикали. Що робити і як його відключити остаточно?

Нагадаю, що ось так виглядають іконки в включеному стані

А ось так, коли ми «вимикаємо» Wi-Fi на iOS 11.

Насправді все просто. Не знаю, не догледіли чи розробники або це така фішка нової ОС, але при відключенні WiFi і Bluetooth за допомогою іконок на цій шторкою вони лише обривають всі поточні з'єднання і йдуть в режим очікування. Але при цьому бездротові модулі продовжують працювати і їсти заряд батареї iPhone.

Рішення проблеми - зайти в «Налаштування» -Бачиш, що статус у WiFi і Bluetooth - «Не підключений». Заходимо в них і бачимо, що тумблер знаходиться в активному стані.

Вимикаємо його і повертаємося на крок назад і бачимо, що статус змінився на «Викл.», Тобто модулі відключені.

Тепер якщо витягнути цю шторку, то значки будуть не просто не активні сірі, а ще й перекреслені.

Ось і все - тепер WiFi на iOS 11 вимкнений і більше не буде жерти акумулятор смартфона.

Коли WiFi і Bluetooth на айфоне включається автоматично?

Якщо ж користуватися тільки іконками з шторки панелі управління айфона, то після деактивация будь-якого бездротового модуля WiFi і Bluetooth будуть автоматично включатися в наступних випадках:

  • При зміні геолокації
  • Після перезавантаження iPhone
  • О 5 ранку за вашим часом