Де Зберігати Фото І Відео З Смартфона - Безлімітне Хмара яндекс.диск

При купівлі будь-якого смартфона, а з гарною камерою особливо, гостро постає питання, де зберігати фото і відео з телефону - вбудованого накопичувача вічно не вистачає, і не важливо, який у вас обсяг пам'яті - на 128, 64, 32 або навіть, мати його, 16 гігабайт. В останньому запущеному випадку те, що я зараз скажу, буде особливо актуально. І навіть установка флешки проблему не вирішує - рано чи пізно при активному використанні камери вона теж заповнюється.

Отже, з недавніх пір хмарне сховище яндекс.диск надає необмежену - ТАК, це не описка - безлімітний місце на хмарі під фотографії і відео, зняті на смартфон. Все, що потрібно, для того, щоб отримати його в своє користування - наявність аккаунта в Яндексі - грубо кажучи, завести пошту - і встановлюйте мобільні додатки.

Працює це за наступною схемою:

  1. Ви робите на телефоні фото, отримуєте по вотсапу або завантажуєте якусь картинку
  2. Програма Яндекс.Діск при наявності виходу в інтернет через wifi автоматично завантажує її в хмарне сховище
  3. Це зображення зберігається в хмарі
  4. Тепер її можна з гаджета видалити і звільнити місце під такі фотографії

При першому запуску програма яндекс.диск запропонує включити безлімітне сховище файлів. Робимо це, а також при бажанні активуємо перемикач завантаження тільки по WiFi для економії мобільного інтернет трафіку.

Після цього абсолютно все фото і відео, що знімаються на телефон, будуть при наявності WiFi з'єднання завантажуватися в хмарне сховище і перебувати там незалежно від того, видалили ви їх з телефону чи ні. Угруповання знімків проводиться по датах, так що буде зручно їх згодом знайти, наприклад, фото з будь-якого заходу.

Єдиний мінус полягає в тому, що довантажуватися на Яндекс Диск будуть абсолютно всі файли, в тому числі і ті, які ви завантажуєте з інтернету або які отримуєте в повідомленнях через месенджер. Через це в сховище може утворитися якась подоба звалища, в якій потрібні фотографії будуть перемішані зі сміттям. Розгрібати це все доведеться поки вручну - будемо сподіватися, що надалі розробники якимось чином дозволяти встановити фільтр на те, які саме файли повинні потрапляти в сховище.