Який Айфон Краще Купити в 2020 році? Ціна-якість iPhone SE, 7, 8, X, XR або XS

Відгриміла чергова довгоочікувана презентація телефонів і іншої техніки Apple, і як завжди виникає резонне питання - який же iPhone краще купити в 2019 і 2020 році за співвідношенням ціни і якості?

Ми, звичайно, в черговий раз попускати слину на останні моделі айфонів і посміялися над все більш зростаючої жадібністю компанії з Куппертіно. Якщо хто не зрозумів, то «подешевшали» iPhone 11 в порівнянні з торішньою серією - це всього лише міф. Реально ціна на новий пристрій опустилася лише у самій «ніщебродской» базової версії iPhone 11 на 64 ГБ - в порівнянні з вартістю «бюджетного» iPhone XR в тому році на старті продажів.

Всі інші моделі стали ще дорожче. І звичайно ж, щоб підняти попит на новинки, Apple зняла з офіційного продажу мало чим від них відрізняються айфони XS і XS Max. Втім, нам, простим користувачам, вони б все одно були ще не по кишені. Тому, якщо вам не подарували або ви поки не заробили на флагманську техніку Apple, то питання, який же все-таки айфон доцільно придбати за співвідношенням ціна-якість, залишається відкритим.

iPhone SE - оптимально за ціною-якістю