Перевірка iPhone на Справжність - Робочі Способи

Вітаю, друзі!

Як тільки компанія Apple випустила свою модель iPhone SE, тут же з'явилися умільці, які навчилися її копіювати. Як перевірити айфон на справжність і відрізнити підробку від справжнього?

У даній статті я не буду розглядати такі випадки, коли фейк є лише зовнішнім, а всередині це самий звичайний говіння Android з оболонкою, що зовні нагадує Айфон. Набагато складніше розпізнати, коли справжній, самий що ні на є оригінальний 5S переробляють за допомогою джейлбрейка в SE.

Як перевірити справжність iPhone?

Отже, ви домовилися на Авито придбати з рук новенький Айфон SE, і продавець вам каже: «Мамай клянус, сами реальні айфона, себе неделю назат пакупаль, а сейчас Денг нада». Що робимо в першу чергу? Подивитися IMEI (на коробці або в прошивці) і вбити його в спеціальному сервісі перевірки - заняття безглузде, так як він може бути давно разом з усією оболонкою змінений на потрібний.

Також добре працює варіант перевірки через iTunes - підключити телефон до ноутбука з встановленою програмою, зробити повне скидання і подивитися на реальні характеристики і модель. Але думаю, що на зустріч навряд чи ви потягли зі своїм ноутбуком, тому цей спосіб хоч і надійний, не зовсім зручний в реальній ситуації.

Поїхали далі, ближче до реальності.

Камера

Незважаючи на те, що дві моделі зовні ідентичні, начинка у них абсолютно різна. І одна з відмінностей криється в основній камері смартфонів. Відповідно можна перевірити режими відеозапису. Для iPhone 5S доступні два варіанти:

  • 720p HD, 30 кадр / c
  • 1080p HD, 30 кадр / c

У iPhone SE - вже чотири:

  • 720p HD, 30 кадр / c
  • 1080p HD, 30 кадр / c
  • 1080p HD, 60 кадр / c
  • 4K, 30 кадр / c

Знайти ці настройки можна пройшовши в меню «Налаштування> Фото і камера».

Ще одна перевірка за допомогою камери - наявність у SE режиму зйомки «живих шпалер». Якщо його немає, то перед вами підробка iPhone.

Оперативна пам'ять

Наступна відмінність iPhone SE від 5S - розмір оперативної пам'яті. У ес-ешки її 2 гіга, в той час як у 5 ес всього 1. Перевірити можна, встановивши з AppStore додаток для моніторингу системи, наприклад System Monitor або ActMonitor.

Siri

Ще одна фішка нової моделі - активація Siri без підключення до джерела живлення. Щоб відрізнити оригінальний Айфон SE попросіть продавця запустити голосовий асистент, і все відразу стане ясно.

Ось такий набір основних способів відрізнити підробку iPhone від оригіналу, які допоможуть Вам заощадити час, гроші і нерви!