WiFi на iPhone Погано Працює, то Активний, то Ні - Відвалюється або Чи не включається

З кожним виходом нової версії iOS постійно бачу кількість звернень від користувачів айфонів з питаннями, пов'язаними з тим, що погано працює вайфай. Буває, що він постійно відвалюється і інтернет пропадає - то активний, то немає. Або ж взагалі на iPhone не включається WiFi або підключається, але не працює. З цими проблемами стикаються як власники нових смартфонів - 11 Pro, XS, X - так і застарілих SE, 8, 7, 6S, 5S і так далі.

Давайте по порядку розглянемо всі можливі варіанти вирішення помилок при підключенні iPhone до wifi мережі.

Перед тим, як проводити будь-які маніпуляції зі своїм телефоном, рекомендую спробувати підключити його до іншого бездротового сигналу. Це потрібно, щоб виключити проблеми з роутером і переконатися, що wifi погано працює саме на айфоне.

У тому випадку, якщо винен все-таки маршрутизатор, то рекомендую ознайомитися з іншою нашою статтею, де розглядаються помилки в його роботі.

Що робити, якщо wifi на айфоне відвалюється і не працює?

Почнемо з найпростішого - спробуйте примусово перезавантажити свій айфон. У процесі роботи в системі можуть накопичуватися різні помилки, які згодом впливають на його підключення.

 • Для iPhone безрамкових версій, починаючи з X і вище, необхідно натиснути на кнопку збільшення гучності, далі на зменшення і в кінці на кнопку включення.

  перезавантаження iphone 11

 • Для старих айфонів - одночасно затиснути кнопки «Додому» і виключення.

  перезавантаження iphone 7

 • Не допомагає? Окей! Заходимо в меню «WiFi»

  меню wifi

  І тиснемо на іконку «i» навпроти поточного з'єднання з вашим роутером і потрапляємо в детальні конфігурації мережі.

  настрої? ка wifi iphone

  Спробуємо впоратися з помилкою зміною DNS серверів. Наприклад, можна вручну вказати тут публічні адреси від Google або використовувати ДНС від Яндекс.

  настрої? ка dns iphone

  додати dns сервер

  Якщо після цього iPhone все одно не вдається з'єднатися з вайфай або він продовжує постійно відвалюватися, то скинемо актуальні мережеві настройки. Для цього в тому ж меню прокручуємо сторінку вгору і натискаємо там посилання «Забути мережу». Після чого пробуємо підключитися до wifi заново.

  забути мережу wifi iphone

  Ще один спосіб обнулити відразу все підключення - зайти в «Основні» настройки в меню «Скидання».

  настрої? ки основні

  скидання iphone

  І виконати «Скидання налаштувань мережі»

  скидання мережі iphone

  Зазвичай цей набір дій допомагає вирішити проблему з тим, що wifi на iPhone то активний, то немає.

  І на закінчення рекомендую постійно оновлювати свій айфон на актуальну версію операційної системи iOS. У кожному новому релізі виправляються помилки, допущені в попередніх, а значить телефон починає працювати більш стабільно.