Як Підключити Телефон до Автомобілю Через Магнітолу - Bluetooth Адаптер

Ніколи не замислювалися, як можна підключити телефон до автомобіля по Bluetooth через магнітолу? Адже набагато зручніше в дорозі слухати улюблені треки через хорошу аудіосистему в автомобілі, ніж через тихий і неякісний вбудований в смартфон динамік. А телефон завжди ми носимо з собою, а значить його можна підключити до штатної автомобільної магнітоли по Bluetooth і відтворювати музику через великі колонки.

Bluetooth в автомобільній магнітолі

Сьогодні складно знайти такий автомобіль, який не був би оснащений штатною магнітолою з можливістю підключення до неї смартфона через Bluetooth, USB або AUX. Причому останній тип роз'єм поступово вже йде з практики. У цій статті я покажу, як підключити телефон до магнітоли по блютуз і USB, щоб можна було слухати музику в машині, а також приймати вхідні дзвінки і розмовляти через головний пристрій авто і штатні колонки. Інструкція підходить для будь-якого смартфона Android або iPhone, навіть якщо автомобіль не має вбудованої підтримки бездротового зв'язку.

bluetooth aux audio

Як правило, в сучасній штатної магнітоли вже вшиті безліч функцій для управління викликами, прослуховування голосових повідомлень, відправлення СМС, роботи з медіатекою і навіть відтворення відео або навігації на екрані магнітоли в машині. При цьому зазвичай елементи управління винесені на рульове колесо у вигляді кнопок, що робить управління телефонними функціями ще більш зручним і безпечним при водінні.

Процес підключення смартфона до магнітоли в машині я буду показувати на прикладі акустичної системи найпопулярніших моделей Hyundai. Точно також все відбувається на автомобілях KIA, тому інструкція буде корисна максимальній кількості читачів. Якщо ж у вашій магнітолі немає вбудованого блютуз модуля, то прочитайте нашу статтю про з'єднання телефону з машиною через аудіо AUX адаптер.

Як підключити телефон до авто магнітоли по Bluetooth?

Отже, включаємо магнітолу в авто і натискаємо на кнопку «Phone». На екрані відобразиться напис, що в даний момент немає активних сполучень з будь-яким телефоном. Для додавання нового пристрою необхідно натиснути на кнопку «1» в нижній панелі магнітоли.

з'єднання телефону з магнітолою по bluetooth

На моніторчик відобразиться назва головного пристрою вашого автомобіля

підключити смартфон до авто магнітоли

Тепер беремо свій смартфон, включаємо на ньому Bluetooth і знаходимо свою магнітолу по імені, зазначеному на екрані магнітоли.

bluetooth магнітола авто

З'явиться код для автоматичного підключення - він повинен збігатися на екрані телефону і магнітоли

код підключення до магнітоли

У мене вони різні, так як з першого разу не вийшло сфотографувати. З міркувань безпеки на спаровування відводяться лічені секунди

підключення телефону до магнітоли

Натискаємо на телефоні на кнопку «Створити пару». А на магнітоли кнопку «1», яка відповідає вибору пункту «Додати». Після чого на смартфоні з'явиться запит на дозвіл отримання автомобілем доступу до контактів в записнику

імпорт контактів на магнітолу

Підтверджуємо - тепер з кнопок магнітоли можна переміщатися по меню контактів і виконувати вихідні дзвінки з використанням головного аудіо системи і колонок.

пару між телефоном з магнітолою

Як підключити телефон до магнітоли по USB кабелю?

З підключенням смартфона до магнітоли в авто через кабель USB все ще простіше. Досить вставити дріт в роз'єм USB на торпеді і вибрати кнопками в якості джерела сигналу «Phone», тобто свій телефон. Він визначиться в системі без всяких додаткових налаштувань. Тепер можна вибрати на ньому музику і слухати її через штатні колонки аудіо системи машини.

Відео про підключення смартфона до штатної магнітоли авто

Підключення телефону через AUX Bluetooth адаптер для автомобіля

Але якщо у вас немає в автомобілі інформаційно-розважальної системи, яка за замовчуванням підтримує стандарт бездротового зв'язку Bluetooth, і ви поставили в свій автомобіль найпростішу магнітолу з одним єдиним AUX роз'ємом для навушників, то використовувати більшу частину перерахованих вище функцій також можна. Для цього необхідно підключити телефон до магнітоли через окремий пристрій - Bluetooth адаптер. Є кілька способів його використання з автомобільною акустикою для наступних цілей:

  • Відтворювати медіа-файли з телефону через аудіосистему в машині
  • Приймати дзвінки на телефон через магнітолу
  • Приймати аудіо на будь-який інший пристрій, що має роз'єм 3.5 (Mini Jack)

Для другого адаптер, чесно кажучи, підходить не дуже. По-перше, вбудований микрофончик має невелику чутливість і знаходиться далеко від особи водія, через що передача звуку абоненту буде дуже неякісною. По-друге, звук з колонок буде передаватися назад в мікрофон і створювати ефект луни, що теж не сприяє адекватному спілкуванню.

Комплектація і зовнішній вигляд аудіо адаптера Bluetooth для магнітоли в авто

Отже, замовляв я аудіо адаптер Bluetooth для машини з китайського магазину АліЕкспресс. У спартанському комплекті з ним також додавався короткий кабель micro USB для підзарядки, перехідник для AUX входу і інструкція англійською мовою.

аудіо bluetooth адаптер

На самому аудіо приймачі є наступні роз'єми і елементи управління:

  • Кнопка включення / вимикання
  • Роз'єм мікро USB для кабелю зарядки
  • Вхід аудіо 3.5
  • мікрофон
  • світлодіод

bluetooth aux адаптер

підключити телефон до магнітоли

Як підключити телефон до авто магнітоли через аудіо адаптер Bluetooth через AUX в машині

Для підключення телефону до магнітоли включаємо на ньому Bluetooth і активуємо «Видимість» телефону для інших пристроїв.

Сам адаптер через перехідник вставляємо в AUX аудіо роз'єм і натискаємо велику кнопку включення на корпусі пристрою - повинні заблимати червоний і синій індикатори.

підключення адаптера до магнітоли в bluetooth

Після цього в списку доступних для підключення пристроїв на телефоні з'явиться наш адаптер під назвою DL-Link.

аудіо bluetooth aux

Підключаємося до нього. Далі вибираємо в якості джерела звуку ( «Source») на магнітоли «MP3-Link». Це і є AUX роз'єм. Після чого можна відтворювати музику або відео - аудіо звук буде передаватися через автомобільні колонки з підключеного до автомобіля по блютуз телефону.

Відео, як підключитися до магнітоли зі смартфона через Bluetooth AUX адаптер