iPhone в Режимі Модем - 3 Способу, Як Роздати Інтернет

Сьогодні поговоримо про режим модему на iPhone. Служить він для того, щоб роздавати інтернет від стільникового оператора по бездротовому сигналу WiFi на інші пристрої - смартфони Android, ноутбуки або коспьютери Windows, планшети і так далі. У цій інструкції я буду використовувати iPhone 7 як модем, проте вона підійде для будь-якої моделі, починаючи від 5, 5S, 6 і 6S і закінчуючи більш сучасними 8, X, XS, XR, 11, 11 Pro, а також їх старшими версіями Plus і Max. Вельми часто трапляється ситуація, коли необхідно роздати інтернет по wifi з iPhone на інший телефон Android або ноутбук на Windows.

Способи роздати інтернет з телефону iPhone по WiFi на комп'ютер або ноутбук

Взагалі, є три способи роздати інтернет з вашого айфона на інший смартфон, ноутбук або комп'ютер.

  1. За WiFi в режимі точки доступу
  2. За USB в режимі модема, або wifi адаптера для комп'ютера
  3. за Bluetooth

У цій публікації розглянемо найперший варіант - як роздати wifi з телефону, якщо використовувати айфон в якості бездротової точки доступу. В iOS ця функція називається «в режимі модема». При цьому в якості джерела інтернету буде використовуватися мобільне підключення.

Так що переконайтеся, що тарифний план стільникового оператора дозволить завантажувати великі обсяги файлів без втрати коштів з вашого гаманця.

Режим модему на iPhone - роздаємо інтернет по WiFi на iOS

Для включення режиму модему, як він тут називається, а по суті бездротової точки доступу, активуємо на iPhone WiFi і йдемо в меню iOS «Налаштування - Стільниковий зв'язок»

і далі «Режим модема»

Тут активуємо відповідний значок режиму і задаємо пароль для підключення до WiFi з восьми знаків.

Після цього для підключення до інтернету з'явиться нова мережа з назвою вашого iPhone, який працює в режимі модему - залишається тільки підключитися до неї, ввести заданий пароль і користуватися!

Як роздати WiFi пароль з одного iPhone на інший?

Тема трохи інша, але вирішив висвітлити її в цій же статті. Нещодавно в iOS з'явилася зручна функція, що дозволяє роздати пароль від WiFi з одного iPhone на інший. Тепер не потрібно вводити його на кожному новому телефоні вручну, а можна просто поділитися з айфона, який вже підключений до роутера.

Для цього необхідно дотримати дві умови:

  • На обох айфонах повинен бути активувати Bluetooth
  • Email абонента, якому ми будемо роздавати пароль від wifi, повинен бути прив'язаний до контакту на першому айфоне і використовуватися для облікового запису iCloud

Знаю, поки не дуже зрозуміло, спробую пояснити на пальцях.

Отже, є у вас подруга, назвемо її Олена. У неї є айфон і обліковий запис iCloud.

Заходимо в «Контакти» і додаємо її в список.

контакти iphone

Далі вносимо в її профіль адреса електронної пошти, прив'язаний до облікового запису Apple ID. І даємо йому позначку «iCloud»

настрої? ка контакту

Далі включаємо на обох айфонах блютуз і заходимо в налаштування WiFi з телефону подруги. Вибираємо ту ж мережу, до якої підключений ваш iPhone.

вибрати WIFI

Після чого на вашому смартфоні вискочить запит на роздачу пароля від WiFi на другий айфон.

поділитися паролем

Дозволяємо - і все, другий iPhone підключений до інтернету

підключення до роздачі wifi