iPhone в призначен WiFi адаптера для Комп'ютера

Сьогодні покажу, як включити режим модему на iPhone в iOS. Ми будемо використовувати айфон як wifi адаптера через USB кабель за допомогою iTunes. Цей спосіб підійде в якості запасного варіанту для підключення стаціонарного комп'ютера або ноутбука на Windows, у яких немає ніякого іншого бездротового адаптера.

iPhone як модем для комп'ютера Windows 7, 8, 10

Давайте подумаємо, коли може стати в нагоді испльзовать iPhone в якості модему?

 1. У разі поломки основного wifi модуля ноутбука або при відсутності адаптера на комп'ютері
 2. Якщо вам необхідно попрацювати, а інтернету під рукою немає, зате в кишені завжди лежить телефон.
 3. Або коли на планшеті, який з економії ми часто беремо без підтримки сім-карт, потрібно вийти в інтернет, але безкоштовний wifi в місці вашого перебування відсутня
 4. Нарешті, коли у вас є другий смартфон, але тарифний план на вставленої в нього сім-карті не має великої кількості включеного трафіку.

Як USB модему на iOS ви можете активувати абсолютно будь-який iPhone - 5S, 6, 6S, 7, 10, XS, XR і так далі. Інструкція універсальна для всіх моделей

Як включити модем на iPhone в iOS?

Загалом, як ви розумієте, використовувати iPhone як модем іноді буває вкрай необхідно. Для того, щоб включити цей режим в iOS, є три способи, які залежать від того, яким чином буде айфон підключатися до ноутбука або іншого пристрою:

 • за WiFi
 • За USB кабелю
 • за Bluetooth

Ми детально розглянемо останні два з цих режимів, оскільки про організацію роздачі інтернету з айфона по wifi я вже писав раніше.

Як підключити айфон до комп'ютера як модем по USB через iTunes?

Для підключення комп'ютера до інтернету можна налаштувати iPhone в якості wifi адаптера по USB кабелю. Але для цього обов'язковою умовою є встановлена ​​програма iTunes. Для активації режиму модему просто підключаємо айфон до USB порту свого комп'ютера або ноутбука. Виробник, природно, Рекомед використовувати оригінальний кабель, так як в іншому випадку зв'язок може не встановитися, але у мене все працювало і з китайським за 100 рублів з Ашана.

iphone в режимі модема

Якщо ви це робите вперше, то на екрані з'явиться питання, чи довіряти цьому комп'ютеру - погоджуємося

приймаємо умови

Після цього інтернет через айфон має запрацювати - щоб в цьому переконатися, в Windows заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом»

центр управління мережами

І далі натискаємо на посилання «Зміна параметрів адаптера» - в списку підключень побачимо мережу через Apple.

модему по usb кабелю

iPhone в якості wifi адаптера по Bluetooth для комп'ютера Windows

Спосіб, коли інтернет лунає з iPhone на ноутбук або комп'ютер за допомогою Bluetooth з'єднання є самим витонченим. І я не знаю, чи буде їм хтось коли-небудь користуватися. Чи не тому, що не у всіх ноутбуках, а тим більше комп'ютерах, є підтримка «синього зуба», а тому, що боюся, айфон з одночасно включеним wifi і блютуз проживе менше години;-)

Ну да ладно, раз така функція є, треба показати.

 • Отже, включаємо бездротовий модуль на телефоні і комп'ютері

  bluetooth адаптер

 • Після чого в Windows 7 йдемо в «Панель управління - Пристрої та принтери» і тиснемо на «Додавання пристрою»

  додавання пристрою

  У Windows 10 досить просто включити Bluetooth і пошук модему почнеться автоматично

  bluetooth на windows 10

 • Коли iPhone з'явиться в списку натискаємо на нього, після чого натискаємо на кнопку «Зв'язати» (або «Далі», в залежності від операційної системи).
 • Після цього на екрані айфона з'явиться вікно запиту на пару з комп'ютером - вибираємо «Створити пару» і далі побачимо в списку підключених пристроїв наш ноутбук

  bluetooth режим на айфоне

 • Тепер також можна подивитися і на Віндоус, чи підключений модем - ця інформація знаходиться в розділі «Перегляд мережевих пристроїв Bluetooth»

  мережеве підключення модему

  Ми розібрали два способи, як можна включити режим модему на iPhone - вибирайте будь-який і користуйтеся!