Зовнішній акумулятор Xiaomi Power Bank на 10400 mAh - портативна зарядка

Сьогодні до нас в гості потрапив зовнішній акумулятор для зарядки телефонів і інших гаджетів виробництва модного сьогодні китайського бренду Xiaomi PowerBank 10400 mAh. Ця модель є середньою в лінійці їх пауербанков - існують також полегшена версія на 5200 і на 16000. Якщо молодший брат зовні тонше, але довше, то старший трохи вже, але значно довше і важче. Тому модель на 10400 я придбав в особисте користування як оптимальне співвідношення ціни, розмірів і ємності для повсякденного носіння.

Комплектація орігінаьного Xiaomi Power Bank 10400 mAh

До речі, про тяжкість. Ми звикли до того, що дешеві китайські акумулятори мають значно меншу ємність, ніж вказана на етикетці. І головний сигнал до цього - їх невелика вага. Хто не пам'ятає, я вже одного разу замовляв собі додаткову батарею для телефону Samsung і якраз попався на такі хитрощі.

xiaomi power bank

З PowerBank від Xiaomi можлива та ж історія - зрозуміло, це серйозний бренд і оригінальний зарядний пристрій повністю відповідає очікуваному від нього якості. Однак на ринку безліч підробок, які можуть залишити менш приємне враження. Давайте розпакуємо і подивимося на оригінальний пристрій і відзначимо ті елементи, за якими його можна відрізнити від фейк.

xiaomi mi power bank

В офіційній поставці маємо наступну комплектацію ^

  • сам акумулятор
  • невеликий плоский кабель мікро USB
  • і інструкція.

Адаптера харчування немає, тому можна використовувати будь-який на 5V / 2A - підійде варіант від того ж мобільника.

xiaomi power bank 10400mah

Як відрізнити оригінальний Xiaomi Power Bank від підробки?

Перш за все поглянемо на упаковку - на бічній грані фірмової коробочки є наклейка з голограмою і захисним шаром, під яким мається 16-ти значний код.

xiaomi power bank 10400

По ньому на сайті //chaxun.mi.com можна перевірити, оригінальне цей пристрій і скільки разів було запитано про перевірка за цим кодом на сайті.

портативна зарядка

Наш екземпляр виявився оригінальним.

Другий аксесуар, на який варто подивитися, - кабель зарядки. У фірмовому комплекті він довший - 22 см. Також на фейк часто є витиснутими зображення логотипу Xiaomi - на оригіналі його немає.

Зовні powerbank є цельнокорпусная коробочку з міцного анодованого алюмінію сірого кольору. Покриття шорстке і не норовить вислизнути з рук, хоча захищеність акумулятора теж на висоті - за заявою виробника він витримує вагу до 50 кг.

xiaom power bank 16000

В цілому створює дуже приємне враження якісного надійного пристрою. Це можна сказати про всі пристрої бренду Xiaomi, які незважаючи на відносно низьку вартість мають на собі відбиток «гламурності» - при всіх технічних плюсах на них просто приємно дивитися або тримати в руках.

Усередині приховано 4 ємнісних батарейки стандарту 18650 виробництва LG.

powerbank xiaomi

При цьому в оригінальному апараті збірка всіх деталей зроблена настільки якісно, ​​що бічні пластикові межі на люфтят і всередині нічого не деренчить. На основної бічної панелі маємо всі індикатори і елементи управління. це:

  • Кнопка увімкнення
  • 4 світлодіода - індикатори наповненості акумулятора
  • роз'єм мікро USB - для поповнення запасів енергії на самій портативної зарядці
  • і звичайний USB для підзарядки девайсів.

Тут можна помітити ще одна відмінність з фейком - на останньому всі елементи зроблені менш акуратно.

зовнішній power bank

Кнопка включення потрібна тільки для перевірки залишилася ємності павербанка - її сигналізують світлодіоди. При підключенні телефону для зарядки пристрій включається автоматично.

Ще один спосіб перевірки «на вошивість» - підключити акумулятор до самого себе - з micro USB в великий USB. Підробка почне заряджати саму себе - оригінал немає.

зарядний пристрій powerbank

І нарешті подивимося на протилежну грань, де надрукована технічна інформація про PowerBank'е - на підробленому друк більш яскрава.

акумулятор powerbank

На скільки вистачає зарядки?

Перевірити, скільки разів можна скористатися даною портативної зарядкою, ми могли на двох пристроях - Apple iPhone 5S і iPad Mini. На айфон при разряженности менше 20% його вистачило 6 разів, при цьому середній час становило від 50 хвилин до години. iPad же можна зарядити 2 рази - обидва трохи більше, ніж за годину.

mah power bank

Тут також варто відзначити таку цікаву річ - незважаючи на те, що великим шрифтом ємність акумулятора заявлена ​​як 10400 mAh, це значення відноситься до випадку, якщо б вихідна напруга дорівнювала 3.6 Вольт. Але на роз'ємі USB стандартна напруга 5 Вольт, в результаті чого

реальний обсяг зменшується мало не в два рази до 6650 mAh.

Причому все це абсолютно чесно, але ненав'язливо вказано виробником дрібним шрифтом на наклейці. Уявляєте, наскільки тоді реально маленький обсяг у зарядки на 5200mAh ..?

10400 mah

Як додатковий аксесуар для зовнішнього акумулятора Xiaomi можна докупити силіконовий чохол, який проводиться в декількох колірних рішеннях. Він не тільки додасть яскравий зовнішній вигляд, але і захистить телефон та інші предмети від подряпин, які можуть завдати гострі грані PowerBank'а.

xiaomi чохол

На цьому все - купуйте, головне уважно оглядайте акумулятор перед покупкою і читайте відгуки про продавця. Успіхів!