Огляд навісні замки зі сканером відбитків

Бездротові технології поступово захоплюють весь навколишній простір. Тому появи розумного біометричного замку з підтримкою Bluetooth я анітрохи не здивувався. Сьогодні у нас на огляді навісний варіант електронного замка зі сканером відбитків пальців. Дана модель називається KEYLESS LOCK FB50, однак ви можете знайти в інтернеті подібний же зразок і під іншим найменуванням. Наприклад SmartLock, Nokelock TappLock, що в перекладі власне і означає «замок по торкання», тобто спрацьовує по відбитку пальця.

Сьогодні ми не тільки подивимося на нього. Я зроблю для вас докладну інструкцію з підключення. Оскільки річ незвичайна, впевнений у більшості виникне маса питань, на які постараюся відповісти.

Зовнішній вигляд і комплектація розумного навісного замка KEYLESS LOCK FB50

Зовнішній вигляд навісного замка KEYLESS LOCK FB50 нічим не відрізняється від самого звичайного, яким ми звикли закривати свій гараж або вхідні двері якогось сараю. Тільки замість прорізи для ключа у нього сканер відбитка пальця.

розумний замок tapplock

За вагою біометричний замок не важкий. Думаю, що зроблений він з титану або якогось іншого легкого, але при цьому міцного сплаву. Внизу - роз'єм micro USB для заряду батареї замку. Вона закрита гумовою заглушкою, що захищає від попадання вологи.

навісний замок з відбитком пальця

Як ми вже зрозуміли, всередині корпусу крім запірного механізму є вбудований акумулятор, бездротовий модуль Bluetooth і біометричний чіп розпізнавання відбитку пальця. При розрядці розумний замок фіксується в закритому положенні і відкрити його ніяк неможливо, поки не під'єднані шнур живлення. Тому переживати на той рахунок, що як тільки він розрядиться, то перестане захищати ваше майна, не варто.

біометричний замок

Саме в такому вигляді він і знаходиться в коробці, коли перший раз його береш в руки. Треба відзначити, що фіксується засувка дуже добре. І відкрити руками навіть з максимальним зусиллям не вдасться.

вхідні двері

У коробці крім самого замку є кабель USB і коротка інструкція по використанню. А також QR код з ідентифікатором, який необхідний для настройки.