Як Скачивать Музику і Відео Файли на iPhone БЕЗ СИНХРОНІЗАЦІЇ з iTunes - Вхід 192.168.1.22

Сьогодні я покажу дуже простий спосіб, як синхронізувати iPhone з комп'ютером і завантажити з нього не тільки відео і іншу медіатеку, але і абсолютно будь-які файли без синхронізації і підключення по USB кабелю. Більш того, це працює і у зворотному напрямку, тобто можна скачати відео і музику з iPad і iPhone на ПК за адресою 192.168.1.22.

Зробити це можна за умови дотримання однієї умови - у вас в будинку повинна бути настроєна локальна мережа через роутер і ПК і телефон / планшет повинні бути до неї одночасно підключені. Оскільки на даному блозі тема створення локальної мережі та підключення до неї пристроїв зачіпалася неодноразово, у наших постійних читачів проблем виникнути не повинно. А у тих, хто потрапив на цей сайт вперше є відмінна можливість розширити свій кругозір.

192.168.1.22 - як завантажувати на iPhone або iPad з комп'ютера по WiFi?

Отже, коннектимся до нашої мережі WiFi і викачуємо з AppStore на iPhone / iPad безкоштовний додаток Air Transfer.

музика з комп'ютера на iphone

Після запуску програми потрапляємо в основне вікно. В даний момент в лівому стовпчику будуть відображатися назви категорій документів, які є в додатку - зараз там порожньо.

 1. А ми шукаємо в лівому нижньому кутку посилання «WiFi».
 2. Кількома на неї і включаємо повзунок в положення «On», після чого з'являється назва мережі, до якої підключилися, і адресу, за якою наш iPad буде доступний для обміну файлами з комп'ютером. Це 192.168.1.22 - IP адреса планшета і порт, на якому працює дана програма.

  фото з комп'ютера на iphone

 3. Запам'ятовуємо його. Після цього сідаємо за ПК, відкриваємо браузер, переходимо за вказаною адресою //192.168.1.22 (у вас він може мати інший вигляд) і потрапляємо на сторінку програми AirTransfer.

  файли з комп'ютера на ipad через airtransfer

 4. Для того, щоб перекинути музику або фільми з комп'ютера на iPad заходимо з провідника в папку, де лежать відео, і затиснувши на ньому правою кнопкою миші курсив перетягуємо в вікно програми «Drag & Drop Files Here».

  перетягуємо фільми з пк на ipad

 5. Після нетривалої завантаження відео з'являється як у вікні програми на комп'ютері

  ipad через pc

Так і в бібліотеці файлів в AirTransfer на iPhone / iPad. Щоб його подивитися заходимо в «Movies» натискаємо на наш фільм.

фото з pc на ipad

Аналогічно завантажуються і інші файли - фото, музика, документи і так далі.

Як завантажити відео з iPad або інші файли з iPhone на комп'ютер?

А тепер давайте подивимося, як ця програма працює в зворотному напрямку. Наприклад, ви зробили на відпочинку багато хороших кадрів, зняли цікаве відео і тепер хочете перекинути їх зі свого телефону на комп'ютер.

 1. Для цього заходимо на iPad в свої фотографії в програмі AitTransfer ( «Images»). Після цього тиснемо на «плюсик» внизу вікна лівої колонки.

  пенреносім файли iphone на комп

 2. І в новому вікні вибираємо пункт «Camera Roll», щоб додати в програму вже зроблені знімки. Також сюди можна закинути фотки з популярних онлайн сервісів - Instagram, Facebookб Flicr, Picasa - або сфотографувати новий кадр.

  імпорт фото з AirTransfer

 3. Далі вибираємо потрібні Альбоми і Фотографії та тиснемо на кнопку «Copy».

  select photos air transfer

 4. Після цього повертаємося до комп'ютера і заходимо на старий добрий IP адресу, за якою доступна програма. І бачимо в загальному вікні новий файл - фотографію з iPad.

  download photo on pc

 5. Тепер щоб завантажити фото з iPhone на комп'ютер, треба натиснути на кнопку «Down» поруч з файлом, щоб він потрапив в папку «Завантаження» на комп'ютері.

Є питання? Задаємо в коментарях!