Як Перенести Контакти з SIM Карти iPhone на Android і Навпаки?

Часто так трапляється, що в житті хочеться спробувати щось нове. Почасти, тому користувачі смартфонів іноді змінюють свій iPhone на який-небудь інший Samsung або Xiaomi - і навпаки. І кожен раз, коли я сам, або мої знайомі купують новий телефон і при цьому переходять з однієї операційної системи на іншу, виникає питання, як перенести контакти на новий Айфон зі свого старого Андроїда? Сьогодні відповім на це питання і покажу, як це роблю я.

Якщо мова йде про перенесення контактів з телефону на телефон всередині однієї системи, наприклад, якщо у вас був Сяомей, а придбали цієї ж фірми, або будь-який інший на Андроїд, то все просто. Досить зберегти контакти своїх друзів і колег в профіль Google і потім авторизуватися в ньому ж на іншому девайсе. При цьому всі номери телефонів і email адреси автоматично скопійовано в пам'ять і ви не помітите жодної різниці.

До речі, зверніть увагу на додаток Визначник номера від Яндекса. Воно дозволяє відсіяти всі небажані дзвінки з рекламою.

Те ж саме відбувається і з iPhone - у будь-якого користувача техніки Apple є обліковий запис в хмарному сервісі iCloud, де і зберігаються всі дані. Для їх перенесення на інший пристрій просто залогініваемся під своїм ім'ям.

А ось проблеми починаються при переходь з однієї осі на іншу - на Android немає iCloud, а на iPhone - немає аккаунта Гугл.

Як перенести контакти на Айфон з Андроїда?

Для того, щоб перенести контакти з Андроїда на Айфон, необхідно спочатку на першому зайти в звонилку і переключитися на вкладку «Контакти»

перенести контакти

Далі натискаємо на іконку «Меню» в правому верхньому кутку і вибираємо «Імпорт і експорт»

імпорт

Тут знаходимо пункт «Відправити контакти»

відправка

Вибираємо поштовий клієнт і скидаємо собі на пошту.

андроїд

Буває, що файл з контактами в такий спосіб не прикріплюється - нічого страшного. Тоді вибираємо варіант «Експорт в пам'ять» і зберігаємо файл з розширенням .VCF на вбудований накопичувач.

експорт

Після чого відправляємо його до себе на пошту у вигляді вкладення в звичайний лист.

Далі беремо айфон, заходимо в пошту і відкриваємо цей файл.

з андроїда на андроїд

Тиснемо на посилання "Відкрити в ...»

з телефону на телефон

І вибираємо «Скопіювати в телефонну книгу» і зберігаємо їх на свій iPhone

iphone

Як перенести контакти з Айфона на Айфон?

Завдання експорту-імпорту списку контактів з одного телефону Apple на інший вирішує через iCloud. Заходимо в меню налаштувань в розділ «Облікові записи та паролі»

облікові записи

Далі відкриваємо рубрику «iCloud»

синхронізація icloud

І включаємо пункт «Контакти»

контакти

Тепер всі вони будуть автоматично резервуватися в хмарі, а для того, щоб імпортувати їх в новий телефон, досить просто зайти в свій аккаунт iCloud.

Переносимо контакти з Айфона на Андроїд

Щоб перенести контакти з iPhone на смартфон під управлінням Android, потрібно або використовувати додаткову програму My Contacts Backup, яку потрібно встановити окремо. Або трохи довше - через веб-версію сервісу iCloud.

Через додаток My Contacts Backup

Почнемо з першого варіанту. Викачуємо програму і запускаємо його на айфоне, дозволивши доступ до контактних даних.

дозволити доступ

Далі робимо резервну копію (бекап)

бекап

Тиснемо на кнопку «Email»

на пошту

І відсилаємо файл з контактами на свій email.

Тепер беремо Андроїд, відкриваємо лист з прикріпленим файлом з розширенням .VCF

відкрити файл

І імпортуємо його в додаток «Контакти і телефон»

контакти і телефон

через iCloud

Тепер покажу, як створити резервну копію телефонної книги через iCloud без установки додаткових програм. Зробити це можна як з комп'ютера, так і безпосередньо з айфона. Для цього переходимо за адресою //icloud.com і натискаємо на іконку «Поділитися» в нижньому барі меню iOS.

поділитися з iphone на android

І вибираємо «Повну версію сайту»

повна версія сайту

Якщо чесно, у мене ця функція не спрацювала і постійно кожна наступна сторінка відкривалася в мобільній версії, але у вас може бути прокотить.

Далі залогініваемся в iCloud - а перед ці потрібно запастися хорошим терпінням, бо доведеться робити багато тупих одноманітних дій

вхід в icloud

Дозволяємо використання даного iPhone

дозволити використовувати iphone

І підтверджуємо авторизацію кодом

код підтвердження icloud

Тиснемо на кнопку «Продовжити»

продовження входу

Дозволяємо використання браузера Safari

довіряти браузеру

І нарешті, тиснемо «Почати використовувати iCloud»

почати використовувати

Як бачимо, мене знову перекинуло на мобільну версію, тому буде користуватися їй. Заходимо в «Контакти»

контакти icloud

Відкриється список імен і телефонів, але нам треба перегорнути сторінку вниз і знайти в лівому нижньому кутку іконку шестерінки - тиснемо на неї

настройки

і вибираємо «Експорт vCard»

експорт vcard

Далі тиснемо на посилання «Ще»

додатково

І відправляємо цей файл до себе на пошту.

лист собі

Як перенести контакти на СІМ карту?

Для того, щоб перенести контакти з пам'яті телефону Android на СІМ-карту, необхідно також зайти у вкладку «Контакти» додатка для здійснення дзвінків, відкрити «Меню> Імпорт та Експорт» і вибрати тут «Експорт на SIM карту»

sim карта

В iPhone такої функції не передбачено - тут можна тільки лише імпортувати дані з пам'яті SIM-карти в свій iCloud, але не навпаки.