Як Включити Живі Фото на iPhone? Live Photos в iOS

Соромно зізнатися, але я тільки на днях дізнався, як можна зробити і відредагувати живі фото на iPhone. І це незважаючи на те, що Live Photos з'явилися ще в iOS 11 вже більше 2 років тому. Хоча, нічого дивного в цьому немає. 7 айфон в особисте користування я придбав всього кілька днів тому. А на минулому 5S її взагалі не було. І тільки дружина на своїх iPhone SE постійно щось редагувала, щоб потім зберегти на комп'ютер або завантажити в інстаграм. І у неї виходили відмінні фотографії, які зловити просто так на звичайну камеру смартфона досить важко. Наприклад, розряд блискавки на небі або який-небудь найбільш цікавий ракурс в русі.

Загалом, я теж все дізнався про Live Photos і тепер ділюся з вами, як зробити цікаві живі фото на iPhone. Можливо, хтось теж зовсім недавно перейшов на яблучний смартфон і шукає подібну інформацію.

Отже, заходимо в додаток «Камера» і активуємо білий кружок по центру верхньої панелі іконок меню. В активному стані воно стане жовтим.

live photo

Далі робимо знімок і вибираємо його в галереї, після чого натискаємо на посилання «Правити».

правка фото

Відкриється редактор, в якому в нижньому ряду буде стрічка з декількох послідовних картинок, з яких і складається живе фото. Тобто по суті, це невелике відео з декількох кадрів, серед яких можна вибрати той, який і буде стояти «на обкладинці» цієї фотографії.

А значить нам потрібно вибрати потрібний кадр і натиснути на кнопку «Зробити фото головним», після чого воно і буде основним зображенням вашого Live фото.

зробити фото головним