Як Використовувати Ноутбук Як Монітор?

Тему сьогоднішньої статті, як підключити ноутбук до комп'ютера і використовувати його в якості другого монітора, щоб дублювати екран, підказав один з читачів. Дійсно, я вже показував, як підключити два монітори до комп'ютера. Напрошується питання - а чи можна використовувати екран ноутбука на Windows 10 або 7 як другий монітор для стаціонарного ПК? Наприклад, підключити системного блоку по кабелю HDMI, VGA або по WiFi? Давайте розбиратися!

Чи можна використовувати ноутбук як другий монітор для комп'ютера по кабелю HDMI або VGA?

У прямому сенсі слова використовувати ноутбук як другий монітор для комп'ютера неможливо. Тобто ми можемо поєднати два пристрої по кабелю HDMI або VGA, але задіяти екран не вийде. Справа вся в тому, що і комп'ютер, і ноутбук мають вихідні роз'єми відео картинки. Тобто ми можемо передати зображення з ПК або ноута на інший монітор. Але отримати вхідний сигнал на них не можна.

Як підключити ноутбук другим монітором ПК на Windows 10, щоб транслювати екран?

Однак, зробити другий ноутбук другим монітором для комп'ютера все-таки можна без іспольхзованія сторонніх програм. У Windows 10 є вбудована функція бездротового дисплея. Для того, щоб передати зображення і звук необхідно наступне:

  • У вас в приміщенні повинна бути налаштована wifi мережу, до якої повинні бути підключені і ПК, і ноутбук
  • На обох комп'ютерах встановлена ​​операційна система Windows 10

Підключення ноутбука другим монітором комп'ютера по WiFi через Бездротовий дисплей

Для настройки трансляції екрана комп'ютера на монітор ноутбука на Windows 10 необхідно на ноут натиснути правою кнопкою миші по робочому столу і зайти в «Параметри екрану»

меню параметри екрану

Далі заходимо в розділ «Проектування на цей комп'ютер». У пункті «Запит проектування на цей комп'ютер» вибираємо «Доступно всюди». Решта значення залишаємо, як є.

проектування на цей комп'ютер

Далі включаємо основний комп'ютер, з якого необхідно передати зображення на екран ноутбука. Також з робочого столу заходимо в параметри дисплея і шукаємо лінк «Підключитися до бездротового дисплея».

підключення до ноутбука

Відкриється бічна шторка, в якій потрібно знайти по імені свій стаціонарний ПК і підключитися до нього. На першому моніторі з'явиться запит на з'єднання - підтверджуємо

підключення ноутбука як другого монітора

Після цього картинка з комп'ютера почне транслюватися на екран ноутбука, який стане працювати в якості другого монітора

дублювання екрану комп'ютера на ноутбук