USB WiFi Адаптер Xiaomi - Наочна Інструкція

Ще один маленький, але дуже гордий девайс, без якого не обійтися, якщо ви хочете підключити свій стаціонарний комп'ютер до бездротового інтернету. Xiaomi WiFi адаптер - ще його називають Mi Portable - конкурує з самими недорогими пристроями даного типу, надаючи при цьому трішки більше можливостей, ніж інші.

Як виглядає wifi адаптер Xiaomi?

Xiaomi випускає кілька моделей wifi адаптерів, характерна риса яких наявність вбудованої флеш-пам'яті різного об'єму. У нас на тесті виявився самий бюджетний варіант, який ми придбали у відомому магазині.

xiaomi mi wifi adapter

Розміром він трохи більше рублевої монети, завдяки чому не буде втручатися виступаючими з USB порту комп'ютера або ноута деталями. Наш екземпляр фірмового білого кольору, хоча в продажу є ціла палітра.

mi wifi адаптер

Комплект поставки теж дуже бюджетний - це невеликий пакувальний пакетик, заглушка на порт USB і шнурок.

mi wifi pocket

Адаптер підтримує роботу на частоті 2.4 ГГц, Wi-Fi 802.11N, до 150 мб / с - це самий початковий рівень, але його вистачить для повсякденної роботи з інтернетом.

Установка WiFi адаптера Xiaomi і режим точки доступу

Для того, щоб повноцінно скористатися пристроєм мені знадобилося провести певну роботу з пошуку драйверів і ПО. Пов'язано це з тим, що Xiaomi Mi WiFi Adapter зроблений виключно для внутрішнього ринку і всі програми для нього йдуть на китайській мові. Але зрозуміло, умільці-програмісти вже встигли попрацювати і перевели частину з них на російський, частина на англійську мови. Я зібрав їх в окремий архів, який потрібно завантажити з нашого сховища, і зараз розповім, як все це господарство правильно встановити.

установка адаптера

Насамперед встановлюємо на комп'ютер файл «1-miwifi_setup_2.3.759.exe» - це китайський оригінал програми з драйверами. Після чого копіюємо в ту папку, куди встановили програму, два залишилися файлу «MiWiFi.exe» і «uninstall.exe» і папку «kuaipan» - і замінюємо ними оригінали. Це перекладені на зрозумілу мову замінники стандартного пакета. Запускаємо сталу програму MiWiFi - вона попросить вставити адаптер в ПК.

miwifi

Підключаємо адаптер в USB роз'єм комп'ютера - він автоматично розпізнається і починає працювати в режимі точки доступу, згенерувавши SSID мережі та пароль для підключення.

mi pocket wifi

Після конекту до цієї точки смартфона відкрилося нове інформує про це вікно, а в основному вікні програми з'явилася цифра «1» за кількістю підключених пристроїв.

connect wifi mi

Якщо клікнути по цій цифрі, відкриється список підключень і можливість управління ними - обмежити швидкість або забанити.

підключені пристрої

В основному вікні програми є три основні пункти меню - подивимося на них уважніше. Перший - це виклик того ж списку з'єднань, тому його пропустимо.

Другий - запуск хмарного сервісу Kuaipan, за допомогою якого можна обмінюватися файлами через інтернет між гаджетами і комп'ютерами.

Тут відразу доступно для завантаження без реєстрації 105 гигов хмарного місця для зберігання документів.

kuaipan cloud

Цього в принципі цілком достатньо для повсякденних потреб, але ще краще завести обліковий запис, тоді місце відразу збільшиться до 1 террабайта. Для цього йдемо в меню «Not Login», розділ «Налаштування синхронізації».

синхронізація kuaipan

Далі можна або авторизуватися в своєму існуючому акаунті Xiaomi, або зареєструватися безпосередньо в сервісі Kuaipan.

kuaipan login

Після чого програма змінює колір на зелений - тепер сюди можна завантажувати файли і потім завантажувати їх при авторизації в сервісі на іншому комп'ютері.

завантаження в хмару kuaipan

Якщо на іншому комп'ютері не встановлена ​​програма MiWiFi, то зайти в сервіс можна через сайт kuaipan.cn - сайт на китайському, через плагін-перекладач в браузері робимо переклад на російську. Тут або знову ж заходимо через учетку на Kuaipan, або, як я, вибираємо в низу в списку авторизацію через Xiaomi.

kuaipan cn

Потрапляємо в свій аккаунт, де знаходимо завантажені файли. Тут же можна їх видалити, перейменувати або розшарити.

мережевий диск

Третій пункт у вигляді папки - обмін файлами всередині домашньої мережі з використанням вбудованої в адаптер флеш-пам'яті. Завантажуємо сюди файл, після чого він з'явиться в списку.

мережевий накопичувач

Тепер щоб завантажити його з іншого комп'ютера, натискаємо на посилання «Як відкрити диск?». Для доступу з ПК або ноута буде видана посилання на IP адресу. Для скачування зі смартфона або планшета - QR код. На мій погляд, дуже класне рішення для тих, кому потрібно перекинути по WiFi файли з одного компа на інший, але при цьому не вміє розшарити папки на самих комп'ютерах.

QR код диска

Режим WiFi адаптера Xiaomi, або клієнта

Тепер спробуємо переключити Mi Pocket Adapter в режим прийому сигналу на комп'ютер від роутера. Для цього в меню вибираємо «Режим клієнта»

режим клієнта

Після перезавантаження вибираємо через стандартний додаток Windows точку доступу, підключаємося і інформація з'являється у віконці програми.

режим адаптера

Тести на швидкість USB адаптера Xiaomi

За швидкістю роботи ми не очікували нічого особливого - все-таки пристрій бюджетне і технічні характеристики не вражають. Але при цьому адаптер зі своїми завданнями справляється відмінно і, на диво, не просаджує швидкість інтернету.

  1. Швидкість інтернету при підключенні до роутера Xiaomi Mini через кабель інтернет через роутер
  2. Інтернет від роутера через адаптер Xiaomi Mi Portable интерне через адаптер
  3. Швидкість в режимі точки доступу швидкість в режимі точки
Плюси і мінуси Компактний розмір Невелика ціна Кілька режимів роботи Ні 5 ГГц Відсутність чіткої програми Питання з оновленням ПЗ

Відео огляд WiFi адаптера Xiaomi