Як Завантажити Драйвер Для WiFi адаптера За 3 Хвилини?

Питання, як знайти і викачати драйвер для USB wifi адаптера 802.11 n, стає останнім часом все більш актуальним, так як саме ці простенькі пристрої сьогодні все частіше замовляють в інтернеті. Я теж останнім часом захопився брати мережеві адаптери в Китаї, так як це обходиться набагато вигідніше, ніж у нас, при тому, що якість товарів абсолютно таке ж.

Особливу популярність за свою дешевизну набули пристрої від маловідомих китайських брендів - Comfast, Edimax, Ralink, Edup, LB-Link, Kebidu, Elisona і так далі. При всіх їх плюсах, є три великих мінуса, з якими часто доводиться стикатися:

  1. відсутність русифікації
  2. невиразна підтримка і оновлення програмного забезпечення
  3. не зрозуміло, як завантажити драйвери

програмне забезпечення не було встановлено

Як завантажити драйвер для USB wifi адаптера 802.11 n?

Чесно кажучи, особисто я з проблемою установки драйвера для мережевого wifi адаптера стикаюся рідко - Windows 10 в більшості випадків їх знаходить автоматично. Наприклад, підключивши адаптер TP-Link, він тут же виявляється в списку підключених пристроїв.

мережеві адаптери wifi

Але навіть якщо цього не відбулося, завжди в комплекті з USB адаптером наші китайські друзі надсилають диск з драйверами, який досить вставити в CD привід і встановити, запустивши програму «Setup.exe».

настройка wifi адаптера з CD

Складніше тим, у кого цього приводу немає. Для них і буде написана дана інструкція. Отже, щоб почати пошук дров, нам потрібно дізнатися, що за пристрій встановлено в комп'ютер. Для цього йдемо через меню «Пуск» в диспетчер пристроїв «Windows»

диспетчер пристроїв

і шукаємо тут розділ «Мережеві адаптери». У мене відображається невідомий пристрій, для якого Windows не зміг знайти драйвер - «802.11n WLAN». Кількома по ньому правою кнопкою миші і заходимо в «Властивості»

скачати драйвера usb адаптер wifi 802.11 n

Перемикається на вкладку «Відомості» і зі списку вибираємо «ВД обладнання»

ід обладнання

Бачимо дві строчки - це ідентифікатор нашого адаптера. По ньому ми зможемо знайти драйвери.

драйвер для wifi адаптера

Тепер переходимо на сайт DriverPack Solution пишемо перший рядок з цього віконця.

драйвер для usb wifi адаптера

В результаті пошуку знаходимо потрібний драйвер для wifi адаптера 802.11 n. Як бачимо, сайт автоматично визначив, що у мене на комп'ютері встановлена ​​Windows 10 (64x) - залишається тільки його завантажити за посиланням

wifi n адаптер драйвер

Запускаємо завантажений файл

драйвер usb wifi адаптера

і у вікні, програми-інсталятора тиснемо на посилання «Встановити драйвери тільки для ...»

адаптер wifi n usb драйвер

Запускається майстер установник - після завершення його роботи тиснемо на кнопку «Готово»

установка драйвера usb адаптера

Перевіряємо в диспетчері пристрій - є, адаптер визначився. Тепер можна підключитися з даного комп'ютера по wifi до інтернету.

Як бачите, цей спосіб установки драйвера для USB адаптера WiFi 802.11 n дуже простий і не вимагає ніяких спеціальних знань. Мене він не підводив ніколи, користуйтеся і ви!