Як Стежити за Телефоном Людини Через Безкоштовну Програму?

На відміну від смартфонів на Андроїд, з оновленням на iOS 13 у користувачів iPhone з'явилася абсолютно легальна можливість простежити за поточному місцем розташування свого чоловіка або дружини через вбудовану безкоштовну програму.

Безкоштовна програма Локатор для iPhone

Можливо, хтось уже здогадався, що мова йде про новий додатку «Локатор». У ньому розробники компанії Apple об'єднали кілька старих функцій, пов'язаних з геолокації і призначених для виявлення айфона. Зокрема, «Знайти iPhone», за допомогою якої можна було почати пошук зниклого пристрою без набору номера.

Але в «Локаторі» до них була додана можливість також стежити за позицією не тільки свого iPhone, але і членів сім'ї - дружини, чоловіка, дитини і так далі - і друзів, з їх дозволу, звичайно ж! Робити це потай не рекомендую, так як це порушення закону.

Що потрібно, щоб почати стежити за людиною? У нашому випадку це:

  • Наявність і у вас, і у вашої дружини або чоловіка айфона. Нажаль, даний спосіб відстеження з телефонами на Android зі зрозумілих причин не працює
  • Активні облікові записи в iCloud, до яких прив'язані дані айфони

Налаштування програми для стеження за iPhone

Для початку заходимо в «Налаштування» на iPhone того людини, за яким хочете вести спостереження, і далі тиснемо по його імені для потрапляння в меню iCloud.

настройки icloud

Відкриваємо розділ «Локатор»

настройка локатора

Тут активуємо прапорець «Поділитися геопозіціей» і далі заходимо в «Знайти iPhone»

знайти iphone

Тут ставимо в активне положення все перемикачі.

включити офлайн пошук

Це дозволить не тільки відстежувати місце розташування айфона по геопозіціі, коли він включений. Якщо його раптом вкрадуть або ви його втратите, то зможете дізнатися, де знаходиться iPhone в вимкненому стані завдяки новій функції прихованого обміну даними з іншими що знаходяться поблизу пристроями Apple. При активованому режимі пошуку вона постійно працює у фоновому режимі непомітно для зловмисника.

Але повернемося до налаштування стеження за людиною через телефон. Тепер потрібно зайти в налаштування профілю вже свого iPhone і відкрити рубрику «Сімейний доступ»

настройка сімейного доступу

Тут натискаємо на кнопку «Початок роботи»

початок роботи сімейного доступу

Заходимо в меню «Передача геопозіціі»

передача геопозіціі

І далі на «Ділитися геопозіціей»

ділитися геопозіціей

Після чого додаємо членів сім'ї

додати члена сім'ї

Далі вибираємо зі свого списку контактів потрібну людину, за яким будемо стежити. І відправляємо на його телефон запрошення через iMessage.

запрошення в сімейний доступ

І підтверджуємо додавання з його айфона. Оповіщення про це також з'явиться і на вашому девайсі.

повідомляти про додавання

Після цього у вашому меню сімейного доступу з'явиться дружина / чоловік / дитина (потрібне підкреслити). Зверніть увагу, що при цьому активна настройка визначення геопозіціі.

список сімейного доступу

Спостереження за людиною з iPhone через програму локатор

Тепер для того, щоб вести спостереження за переміщенням телефону обраного людини необхідно з вашого iPhone, iPad або Mac відкрити програму «Локатор».

програма локатор

На карті будуть відображені позиції всіх підключених до сімейного доступу пристроїв.

геопозіція телефону

Якщо ж вибрати конкретний айфон і потягнути за шторку вгору, то відкриється додаткове меню. З нього можна відправити звукове сповіщення або побудувати маршрут через Apple Maps.

локація iphone

Тут же доступна можливість позначити айфон як зниклого для запуску тієї самої функції прихованого автономного пошуку, про яку я писав вище.

Те ж саме і з макбука.

локатор макбук