Як Відрізнити Оригінальний Айфон 7 від Підробки?

Поговоримо сьогодні про те, як відрізнити оригінальний iPhone 7 від підробки або відновленого, який ще називають refurbished або просто «реф». На 2020 рік сьомий айфон є одним з найбільш розумних варіантів для придбання, якщо ви хочете отримати ще цілком сучасний і якісний смартфон за невеликі гроші. Однак, коли справа доходить до реального вибору iPhone 7 на ринку, людина може зіткнутися з величезною кількістю відновлених китайських смартфонів. Так вийшло, що у мене є в наявності обидва варіанти. Тому я вирішив поділитися з вами інформацією, як відрізнити оригінальний iPhone 7 з заводу Apple від незрозумілої китайської підробки по його серійним номером (IMEI), зовнішнім виглядом, коробці і комплектації.

Перевірка відновленого айфона 7 по номеру IMEI

Відразу скажу, що все айфони, які продаються на китайському AliExpress, є китайськими відновленими телефонами. Це рефи, зразки, які з тих чи інших причин вийшли з строях, їх залежно від продавця з різною якістю відремонтували, замінили непрацюючі деталі на китайські копії, вставили в новий корпус і продають «як нові». Виняток становить лише офіційний магазин TMall, який реально торгує новими ростестовскімі айфона, хоч і за цінами дешевше ринку.

оригінальний iphone 7 tmall

Але припустимо, ви все-таки хочете спробувати удачу і знайти десь на просторах Авито дійсно оригінальний б.у. iPhone 7. Перше, що необхідно зробити - дізнатися у продавця ідентифікаційний номер смартфона (IMEI) і пробити його по базі на сайті iUnlocker. По ньому ви дізнаєтеся дату і країну продажу телефону, чи знаходиться в розлочених стані і не знаходиться в пошуку через iCloud.

Перевірка imei iphone 7

І звичайно ж варто звернути увагу на збігу кольору, номера моделі і ємності пам'яті між тим зразком, який представлений в оголошенні, і тим, що відображається на сайті.

Якщо вся інформація збігається і сумнівів немає, що це той самий телефон, то можна призначати зустріч для більш детального візуального огляду.

Відмінності оригінального iPhone 7 від підробки по коробці і аксесуарів

Торговці відновленим мотлохом теж не дурні і намагаються, щоб вся візуальна інформація про телефон збігалася із заводськими характеристиками і інформацією в базі даних.

Потрібно розуміти, що збіг IMEI і всіх даних про айфоне не є 100% гарантією його оригінальності!

Тому нам варто більш ретельно поглянути на коробку і аксесуари, які йдуть в комплекті до iPhone 7. Хто ніколи не тримав в руках оригінальної коробки, зарядного пристрою та інструкції, той запросто може переплутати або просто не звернути на ці нюанси уваги. Однак навіть за цих деталей можна зрозуміти, перед вами оригінальний айфон 7 або підробка.

Коробка

По-перше, подивимося на саму коробку. Відновлені китайські телефони можуть покласти в коробку з кривими написами і неякісної графікою. Однак, в моєму випадку вона максимально схожа на оригінальну, можливо це навіть рідна упаковка від якогось іншого смартфона.

зовнішній вигляд коробки iphone 7

Але те, що вона випущена явно не компанією Apple видає той факт, що на російськомовних наклейках на днище букви тексту більш розмиті і товсті, ніж на оригіналі.

якість друку iphone 7

Якщо не покласти дві коробки поруч, то цього навіть можна і не помітити. Але при зіставленні явно кидається в очі.

аксесуари

Навушники теж навчилися підробляти дуже якісно, ​​принаймні зовні. І якщо не взяти в руки оригінальні, то відрізнити їх дуже складно. У Apple всі деталі підігнані одна до одної більш ретельно без перекосів по площині. Друк іконок - чітка без розмиття кордонів.

зарядка

А ось зарядка себе відразу видає. По-перше, екземпляри з європейської виделкою завжди мають витягнуту форму. У той час як американські завжди квадратні. Якщо бачите квадратну зарядку з євровилкою - це явно підробка.

зарядка iphone 7

Однак зараз в відновлені iPhone 7 все частіше кладуть зовні точно такі ж зарядні пристрої, як і в оригіналі. Причому, навіть написи абсолютно ідентичні. Відрізнити ж можна по більш низької якості принта. Букви і емблема «яблучка» більш товсті і з розмитими краями. Тоді як у справжньої вони тонкі і чіткі.

гарнітура iphone 7

На вагу же підроблений блок живлення трохи легше оригіналу - палений айфон ніхто не буде постачати якісним аксесуаром.

Папери і скріпка

Нарешті, папір інструкцій набагато більш тонка, ніж у справжнього айфона. Також, як і конверт, на який причеплено скріпка для лотка SIM-карти. В оригіналі - це щільний картон, а не дешевий папір.

аксесуари iphone 7

Ну і скріпка. У Apple вона товста і міцна, з квадратними краями. У китайській копії - тонка, плоска і неакуратно.

скріпки iphone 7

Відмінності між оригінальним айфоном 7 і відновленої підробкою в зовнішньому вигляді

Але все-таки, аксесуари теж можна покласти від оригіналу. Або навпаки, до теперішнього iPhone 7 з загубилася комплектацією можуть доповісти китайські копії. Тому подивимося на корпус самого телефону.

iphone 7 оригінал підробка

Якщо ви купуєте вживане пристрій, то потрібно розуміти, що в процесі експлуатації на ньому по-любому повинні залишатися сліди від використання. Потертості країв, дрібні царапки на кришці і екрані, засмальцьовані динаміки і кнопки - навіть якщо носився в чохлі і захисному склі.

сліди експлуатації iphone 7

Якщо айфон зовні виглядає як ідеальний, то явно в ньому змінювався корпус і екран.

кнопки iphone 7

Також звертайте увагу на зовнішній стан аксесуарів. Якщо смартфон 17 року, а ви його оглядаєте в 2020, то на тому ж зарядному пристрої та шнурі явно повинні бути сліди експлуатації.

екран оригіналу iphone 7 і підробки

Що стосується екрану - дешева китайська копія набагато більш тьмяна, ніж справжній. Для комфортного використання в денний час доводиться її викручувати на максимум, що сильно садить акумулятор. У той же час на оригінальному айфоне досить виставляти 2/3 від загального запасу яскравості.

Відео, як відрізнити відновлений iPhone 7 від оригінального