Як Додати Фото У Інстаграм, Щоб Його Все Побачили?

Сьогодні, якщо ви ведете свій бізнес в інтернеті, знати відповідь на це питання просто необхідно, так як Instagram зі звичайної програми, де люди можуть викладати свої фоточки з відпочинку, перетворився в найпопулярнішу соціальну мережу, в якій можна просувати свою справу і заробляти гроші . Де крутяться гроші, там конкуренція, а відповідно, щоб в ній виграти, необхідно знати основні принципи боротьби - в нашому випадку за увагу аудиторії.

У цій статті я детально розповім про те, як додати фото в Інстаграм - але не просто, як викласти фото, а так, щоб його побачило якомога більша кількість людей. Цікаво? Тоді поїхали!

Що ж дає розміщення фотографій в інстаграм? Перерахую лише основні плюси:

  • Просування свого бренду
  • Реклама товарів і послуг
  • Залучення нових клієнтів на основний сайт або відео канал
  • Заробіток на рекламі в постах під фото

Як викласти фото в Інстаграм правильно?

Отже. Я не буду тут описувати технічні моменти, як завантажити фото. Це просто - завантажуємо додаток на телефон, реєструємося, натискаємо на «Плюсик»,

вибираємо потрібну картинку з пам'яті телефону

і застосовуємо до неї який-небудь цікавий ефект

хештеги

Для того, щоб просто викласти фото в Інстаграм, цього достатньо. Але ключовим кроком, який вплине на те, скільки людина перегляне і лайкнет вашу додану в Instagram фотографію, є правильний підбір так званих хештегов - тобто, ключових слів, які описують ваше зображення і за якими будуть шукати вашу картинку. Для того, щоб написати хештег, потрібно поставити перед ключовим словом значок «ґрати» - #. Виглядати це буде приблизно так: # мояфотка. Ключові слова пишуться через кому, перед кожним з них ставимо решітку.

Коли при завантаженні фотографії в Інстаграм ви будете писати хештег, то автоматично з'являться підказки - схожі теги, які найчастіше прописують люди. Орієнтуйтеся на ті, у яких найбільша популярність - їх перегляне більша кількість людей.

Однак не забувайте і про те, що конкретно ваша цільова аудиторія може бути не дуже велика, і краще, якщо ви використовуєте хештег з меншою популярністю, але який більш чітко дійде до тих людей, яким ви зверніть свою фото. Працюючи на конкретну аудиторію ви отримаєте більше лайків і передплатників.

Давайте подивимося на реальному прикладі. Припустимо, я викладаю фото вітрильника в море. які ключові слова напрошуються відразу? # Море, # вітрило, # корабель, # хвилі. Але давайте подивимося з іншого боку - ні з раціональної, а з емоційною. Наше завдання викликати в людині, переглядати ваше фото, викликати якусь емоцію, щоб він обов'язково поставив лайк і підписався на аккаунт. Для цього можна використовувати теги, що характеризують настрій. Що ми можемо відчувати при вигляді парусника в море?

Правильно, нам підійдуть хештеги: # самотність, # розлука, # водіночестве, # одінпротіввсех, # свободнаядуша, # впоіске і так далі - все, що завгодно, що можна відчути при вигляді цього зображення - включіть свою фантазію. І підказки, які будуть з'являтися при прописуванні цих ключових слів, самі дадуть вам знати, які з цих емоційний станів найбільш затребувані і знаходять відгук у серцях передплатників.

Як ви помітили, як хешів можна писати не тільки окремі слова, а й цілі словосполучення. А також символи «емодзі» - окремо або в поєднанні один з одним або зі словами. Сердечка, квіточки і губки вітаються!

текстовий опис

Також для виклику емоції неммаловажное значення має те, що ви напишіть під фотографією. Текстовий опис вставляється в тому ж самому полі, що і хештеги. Опишіть докладно, що зображено на картинці, які почуття і емоції ви відчували. І, нарешті, запитаєте своїх читачів, що вони думають з приводу всього цього - викличте в них бажання вступити з вами в діалог. Якщо він звужується в коментарях до завантаженому фото, це приверне увагу і дасть додаткові перегляди вашої фотографії та сторінці в цілому. Думаєте, чому у топових Інста-блогерів стільки передплатників, переглядів і лайків навіть на самих незначні фотографіях? Не тільки через їх можливої ​​популярності поза Інстаграма, але і за рахунок того, що вони їх публікації викликають ті чи інші емоції і спонукають читачів включатьсяв дискусію в коментах.

Як додати фото в Інстаграм з комп'ютера?

Багато хто задає це питання, однак тут мені доведеться Вас засмутити - на момент написання статті це неможливо. Зараз завантаження фото доступна тільки з мобільного телефону. З комп'ютера їх можна тільки переглядати і коментувати.

Сподіваюся, ви вловили основну думку, як завантажувати фото в Інстаграм правильно? Дерзайте!