Як Підключити Селфі Палицю до Телефону Як Штатив - Налаштування З Кнопки Через Bluetooth На iPhone або Android

Продовжуємо тему настройка Селфі палиці на айФоні або Андроїд. У цій статті докладно розберемо, як підключити монопод до будь-якого телефону по Bluetooth за допомогою кнопки на пульті, а також як їй користуватися як штатива. Інструкція підходить для будь-якої моделі монопода, в тому числі і Xiaomi Selfie Stick. Хоча в даному прикладі я буду використовувати BlitzWolf BW-BS10, яка раніше була у нас на огляді.

Як працює Селфі палиця з кнопкою - використання в якості штатива

Для того, щоб використовувати Селфі палицю в якості штатива, необхідно, щоб у даній моделі були ніжки. Найчастіше вони замасковані під рукоять. Конструкція їх у різних виробників може відрізнятися. На моїй BlitzWolf їх навіть можна з першого погляду не розпізнати.

Селфі монопод BlitzWolf BW-BS10

Як же працює Селфі палиця? У разі, якщо ви не бачите на ній ніяких проводів, це означає, що такий монопод оснащений бездротовим модулем Bluetooth і кнопкою для настройки. У більш дорогих моделях ця кнопка розташована на орендованому пульті управління. Саме таку модель можна використовувати в якості штатива.

Селфі палиця з кнопкою

За замовчуванням пульт поміщений в окрему клітинку на рукоятці для зручності використання Селфі палиці однією рукою. Але його також легко вийме зі свого гнізда, для того, щоб управляти камерою смартфона віддалено. Таким чином, можна поставити штатив, закріпити на ньому телефон, відійти на відстань і зробити знімок віддалено. На пульті також має роз'єм мікро USB для зарядки невеликого вбудованого акумулятора.

Селфі палиця для смартфона

Як користуватися Селфі палицею - інструкція з підключення та налаштування монопода на iPhone або телефоні Android

Думаю, що пояснювати, як закріпити смартфонів підпружиненому кріпленні немає сенсу. Так само як і говорити про те, яким чином висувається телескопічна ніжка. Однак для того, щоб користуватися Селфі палицею, просто розставити ніжки мало - потрібно ще підключити її до телефону. Процес настройки однаковий для будь-якого смартфона, будь то iPhone, Xiaomi, Samsung, Honor, Huawei або будь-який інший на Android. Для цього активуємо Bluetooth в телефоні і затискаємо функціональну кнопку на пульті монопода до появи миготіння світлового індикатора.

Пальто з кнопкою від Селфі палиці

Це означає, що Селфі палиця переведена в режим виявлення - залишилося тільки знайти її в доступних bluetooth пристроях в настройках і підключити

підключення Селфі палиці настройка

Тепер можна запустити додаток фотокамери і відійти на необхідне від неї відстань. Клацання затвора відбудеться відразу після натискання на кнопку.

Селфі палиця з кнопкою bluetooth

Якщо ж використовувати Селфі палицю як простий монопод, то просто поміщаємо пульт назад в своє гніздо. Він вдало розташований якраз під великим пальцем. Так його зручно і тримати в руці, і одночасно натискати на кнопку.