Дешманский Фитнес-Браслет из Китая H8 Smart Bluetooth Wristband Watch

Сегодня у нас будет обзор на еще один китайский умный браслет. Называется H8 Smart Bluetooth Wristband Watch. Стоил примерно 7 баксов на сайте интернет-магазина GearBest.

В комплекте у нас здесь идет руководство по эксплуатации, в котором содержится также QR-код, по которому можно скачать на телефон приложение, через которое будет синхронизироваться ваш браслет с мобильным телефоном, и все показания вы будете видеть.

Також в набір входить дуже зручна зарядка, що складається з пластикової пружинки і трьох контактів, яка легко і невимушено підключається до браслету, а іншим кінцем вставляється в роз'єм USB. Акумулятора вистачає приблизно на 3-4 дня.

фітнес браслет

Якщо ви пам'ятаєте, у мене вже був у використанні розумний браслет - всім відомий Xiaomi Mi Band. І відповідно, я буду порівнювати досвід експлуатації даного браслета з Xiaomi. Мені вдалося поносити його приблизно тиждень, тому я можу вже сказати, що в ньому сподобалося, що немає.

Отже, які плюси даного браслета в порівнянні з Xiaomi? Перш за все, це наявність дисплея. Він не сенсорний, управляється однією кнопкою, і тут ми можемо подивитися поточний час, дату, кількість пройдених кроків, пройдену дистанцію, кількість спалених калорій, також підключитися до управління камерою телефону, і до управління музикою.

smart band

Для того щоб перемикатися між позиціями, ми робимо коротке натискання, для того щоб вибрати потрібний режим або з'єднатися по Bluetooth з телефоном, ми натискаємо довго на кнопочку, і, відповідно, він з'єднується.

Як я вже сказав, для управління браслетом з телефону скачується додаток через QR-код, додаток називається Go Band.

Перш за все, вам тут потрібно буде зареєструватися в хмарному сервісі, авторизуватися і синхронізувати браслет зі смартфоном.

У головному вікні відображається поточна кількість кроків на сьогоднішній день, кількість з'їдених калорій? фази сну, і скільки часу ви спали. Відразу скажу, що всі ці характеристики не дуже точні, тому що, по-перше, не можна відрегулювати розмір кроку. У Xiaomi можна було по вашому зростанню і вазі визначити довжину вашого кроку і, в залежності від цього, відповідно, визначати більш точно пройдену відстань.

go band

Крім цього не точно працює функція відстеження фаз сну. Якщо ви сидите і рука знаходиться в спокійному положенні, браслет визначає це, як ніби ви спите. Так що це скоріше іграшкова опція, ніж серйозний інструмент для роботи.

В принципі, браслет зручно сидить на руці .. Він зроблений з Soft-touch гуми, під ним рука не потіє, як це було на Xiaomi, але, на жаль, він незнімний, тобто поміняти ремінець у вас не вийде, буде тільки того кольору, який ви обрали.

Що стосується застібки. У Xiaomi була така петелька, в яку можна було вставити, і при застібанні однією рукою браслет нікуди не злітав. Тут цього немає, і тому застібати трохи незручно - потрібно однією рукою притримувати сам браслет і намагатися цієї ж рукою його застебнути, що зовсім незручно.

фітнес трекер

Ще один косяк полягає в тому, що якщо немає активного підключення протягом якогось часу, то Bluetooth відрубується і телефон перестає коннектітся з цим браслетом. Відповідно, ми втрачаємо з ним зв'язок, і втрачається можливість використання функції, яка також реалізована в цьому браслеті, і якої немає в Xiaomi, - це пошук пристрою. Тобто, якщо ви десь в квартирі втратили свій телефон, то при натисканні на центральну кнопочку, коли пристрої з'єднані по блютуз, ми можемо зарядити пошук телефону, на ньому буде лунати звуковий сигнал.

Але, на жаль, оскільки, як я вже сказав, телефон досить часто відключається від браслета, то і ця функція, за великим рахунком, є абсолютно непотрібною, тому що її неможливо використовувати. Коли ви втратите телефон і зв'язок з ним пропав, то, відповідно, ви не зможете викликати його за допомогою браслета.

Що ще мені не сподобалося? Те, що тут немає оповіщення про виклики і надходження нових повідомлень при використанні з айфоном. Тобто, якщо ви використовуєте цей браслет з Android, то існує функція, коли на екрані відображаються вхідні дзвінки і вхідні повідомлення. При використанні версії для iOS цієї функції, на жаль, немає.

fitness tracker

Так само засмутила відсутність будильника. Якщо ви пам'ятаєте, в Xiaomi присутній класний будильник, можна було в телефоні налаштувати час, після досягнення якого браслет буде вібрував у вас на руці і безшумно будив, не турбуючи інших, які проживають разом з вами в одній кімнаті. Тут же такої функції, на жаль, немає, хоча, здавалося б, що варто її включити, тим більше, що вібро в цьому браслеті є.

Пару слів про крокомірі - він заміряє кроки тільки тоді, коли ви трясете рукою, наприклад, коли ви йдете, і тоді він працює. Якщо ж, припустимо, ви щось несете в сумці, або йдете з коляскою, з велосипедом, то ці кроки він не міряє, оскільки рука знаходиться в спокої. Тобто, це теж не дуже точно.

Цікаво реалізовано управління камерою смартфона з браслета. Виклик камери працює тільки при запущеному додатку на телефоні при довгому натисненні на кнопку управління. Далі при короткому натисканні на кнопочку на браслеті відбувається знімок.

Ось такий браслет, друзі. Як я вже сказав, за великим рахунком, це така цікава іграшка, тому що більшість функцій, які в ньому присутні, працюють або неточно, або їх не можна використовувати на практиці, тому що або ця функція урізана в вашій версії операційної системи, як, в зокрема, у мене в айфоне, або вони працюють тільки при наявності з'єднання по Bluetooth, а цей зв'язок постійно відвалюється.

Купувати чи ні? Вирішуйте самі. Безсумнівним плюсом є ціна - на відміну від Xiaomi, який коштує приблизно 15 $, цей браслет коштує всього лише 6-7 доларів.

Ціни на H8 Smart Watch на AliExpress

Заощаджуй на покупках в інтернеті до 30%