Чайник Redmond SkyKettle RK-G200S - Чи реально Дружить з Телефоном?

Вітаю всіх читачів блогу!

Продовжуємо знайомство з серією кухонної техніки від компанії Redmond SkyKitchen.

Зараз перед моїми очима стоїть розумний чайник Redmond SkyKettle RK-Q200S і знаєте, що я можу сказати, дивлячись на нього? Навіть якщо б у нього не було вбудованого Bluetooth і можливості синхронізації з телефоном, я б його купив тільки за один зовнішній вигляд.

Екстер'єр чайника Redmond

Чайник Редмонд реально виглядає дуже круто - поєднання скла, чорного пластику і металіка виглядає стильно, сучасно і елегантно.

 • Ємність для води виконана з прозорого скла, плюс до цього по нижньому краю в неї вбудована світлодіодне підсвічування. Коли вода закипає і в м'якому світлі піднімаються бульбашки - це просто треба бачити!
 • Кнопка кришки працює чітко без будь-яких залипання.
 • З елементів управління відзначимо, що тут не одна кнопка включення, як зазвичай, а дві. Одна - харчування, інша - вибір температури води, є 4 режими підігріву - 40, 55, 70 і 85 градусів. При виборі одного з них, навпроти нього спалахує синій світлодіод.

Синхронізація чайника Redmond SkyKettle зі смартфоном

Але це лише мінімум можливостей чайника Redmond RK-Q200S. Все найцікавіше - в додатку для смартфона. Ми вже встановлювали його, коли мова йшла про кавоварці - це Ready 4 Sky (посилання на скачування для Android і iOS).

 1. Встановлюємо його на свій телефон.
 2. Далі активуємо на телефоні Bluetooth, а чайник включаємо в розетку, щоб він автоматично запустив свій бездротовий модуль. Запускаємо програму Ready4Sky і знаходимо в списку доступних пристроїв Redmond SkyKettle RK-G200S
 3. Далі придумуємо для чайника Редмонд назву для відображення в програмі на смартфоні
 4. І затискаємо на 10-15 секунд кнопку включення на чайнику, щоб він підтвердив з'єднання.
 5. Після конекту додаток відразу запропонувало мені оновити ПЗ на чайнику - я погодився, і перепрошивка зайняла близько 5 хвилин. Щоб чайник в процесі не перетворився з розумного в звичайну каструлю, в цей час ні в якому разі не можна виключати ні його, ні телефон.
 6. Після прошивки потрапляємо на головну сторінку програми, де доступні основні функції управління.

Управління чайником Redmond RK-G200S з телефону

 1. Найбільша кнопка відповідає за дистанційне включення - вимикання кип'ятіння. На ній же показується поточна температура води в ємності.
 2. Включення і регулювання температури в режимі підігрів - так-так, Redmond RK-G200S може виконувати функції кулера і постійно підтримувати певну температуру води. Також тут можна зорієнтуватися з приводу необхідної температури в залежності від напою, який хочете приготувати.
 3. Функція «Свіжа вода» нагадає, що вода в чайнику занадто довго не змінювалася

підсвічування

Переходимо на другу вкладку, яка відповідає за освітлення. Тут є ще одне внутрішнє меню.

 1. Кип'ятіння - настройка тону і яскравості підсвічування під час кип'ятіння
 2. Нічник - робота освітлення в режимі очікування
 3. Диско-чай - совеобразная «світломузика». Чайник буде сам підбирати світлові комбінації в залежності від навколишнього музики - для роботи цієї функції на телефоні повинен бути активований мікрофон.
 4. Ігри - кілька дитячих ігор на запам'ятовування кольорів.

Розклад

Переходимо до наступного розділ основного меню, в якому можна задати розклад роботи чайника Redmond. Тут доступні для вибору як час запуску роботи і частота повторення, так і режими роботи - просте кип'ятіння, кип'ятіння з підігрівом або виключення.

Дуже зручно, коли необхідно закип'ятити воду на певну годину і в автоматичному режимі вимкнути чайник, наприклад, коли запізнюєшся на роботу, а потім всю дорогу думаєш: «А вимкнув я чайник?»

рецепти

І нарешті, остання вкладка містить інформацію про температуру кип'ятіння для приготування того чи іншого напою.

налаштування

Начебто подивилися всі можливості роботи чайника Redmond Skyketle, але є ще одна малопомітна кнопочка в правому верхньому куті, яка відкриває доступ до деяких функціональних налаштувань:

 • відключення звуку
 • блокування кнопок чайника
 • відключення підсвічування
 • тривалість кипіння води

Управління через інтернет

І ще одна фішка цього чайника - управління ним через інтернет без знаходження в безпосередній близькості від приладу. Нажаль, модель не містить вбудованого модуля WiFi, тому для організації системи віддаленого доступу потрібно ще один смартфон, на який встановлюється інший додаток - Ready4Sky Gateway (для Android). Схема наступна - один телефон з програмою Gateway підключаємо до чайника по Bluetooth (робиться це так само просто, як і з першим додатком). Цей телефон повинен бути постійно підключений до інтернет-мережі по WiFi або через мобільного оператора. А будь-який інший смартфон з прогой Ready4Sky у вкладку Інтернет працює через нього з чайником.

Що ж, давайте підведемо підсумок і залишимо якийсь узагальнюючий відгук про моделі Redmond SkyKettle RK-G200S. Чесно, чайник дуже сподобався. Особливо порадувала можливість задати певний час, до якого буде приготовлена ​​вода. У кавоварці, яка була на огляді трохи раніше, її не було. Нажаль, трохи «Костильна» реалізована функція дистанційного керування через інший смартфон, але сподіваюся, в майбутньому вона буде оптимізована для нашого з Вами зручності!