Easeus Data Recovery Wizard Free - Як Відновити Дані з Флешки Безкоштовно?

Часто зустрічаю в інтернеті таке питання - як безкоштовно відновити дані з флешки після видалення? Ми вже публікували статтю про повернення працездатності повного обсягу флеш-карти. Сьогодні покажу вам одну умовно-безкоштовну програму Easeus Data Recovery Wizard Free, З її допомогою можна відновити недавно видалені дані навіть після форматування з будь-якого флеш носія, в тому числі і мікро SD карти.

Як завантажити і встановити Easeus Data Recovery Wizard Free?

Сама програма Easeus Data Recovery Wizard йде відразу російською мовою і має як безкоштовну, так і розширену платну версію. У версії Free є обмеження в 500 мб відновлених даних. Тому для невеликого обсягу робіт її буде цілком достатньо. Для більш активного використання «в промислових» масштабах краще все-таки придбати ліцензійний ключ. Тим більше, він відкриває можливість для безкоштовної технічної підтримки.

easeus data recovery wizard

Щоб її завантажити йдемо по посиланню і тиснемо там кнопку «Free Download». Не дивіться, що весь сайт англійською - на ваш комп'ютер встановиться саме ту мову, який за замовчуванням йде головним в Windows. Відповідно викачуємо файл на свій комп'ютер або ноутбук. Є версія як для Windows, так і MAC OS.

версії програми

Завантажений файл необхідно встановити. Правда, спочатку Windows буде попереджати, що джерело файлу не відомий, оскільки був викачаний не з офіційного магазину MicroSoft. Сміливо його пропускаємо.

відновити дані з флешки

Думаю, далі весь процес інсталяції показувати сенсу немає.

установка програми

Звертаю увагу, що дані з флешки можна відновити навіть після форматування. Однак для більшої достовірності зробити це коректно, рекомендується нічого на неї більше не записувати, як тільки помітили видалення файлів. Це потрібно, щоб не затерти стару інформацію з носія!

Пошук віддалених файлів з флеш карти за допомогою Easeus Data Recovery Wizard Free

Інтерфейс програми Easeus Data Recovery Wizard Free вкрай простий. Розібратися зможе будь-який досвідчений користувач ПК. При запуску відкриється одне єдине вікно, в якому потрібно просто вибрати жорсткий диск або підключену перед або після форматування флешку. І натиснути на кнопку «Сканування»

сканування ФАІ? лов після форматування

Процес пошуку програмою віддалених даних з флеш карти може зайняти від декількох десятків хвилин до декількох годин. Залежно від її загального обсягу. За результатом роботи у вікні відобразиться все дерево папок на диску з втраченими файлами.

відновлення даних з флеш карти

Як відновити дані з флешки програмою Easeus Data Recovery Wizard Free?

Можна тепер в них зайти і вибрати ті, які ви випадково видалили. Якщо інформація про фото загублена повністю або частково і відновити його не можна, то замість фото з'явиться іконка-заглушка.

відформатував флешку

Щоб полегшити пошук серед цієї величезної кількості файлів потрібного документа, можна скористатися фільтром. Тут можливо впорядкувати їх все по типу або часу видалення.

фільтр ФАІ? лов

Для зручності відображення рекомендую переключитися в вид в формі плиток зі слайдами фотографій. Щоб зберегти обраний файл, натискаємо на кнопку «Відновити»

флешка без втрати даних

Далі вибираємо на комп'ютері диск і папку, куди потрібно зберегти знайдений файл

папка для збереження ФАІ? ла

І отримуємо посилання на документ. Втім, папка з відновленим файлом відкриється автоматично.

експорт ФАІ? ла з easeus recovery

Якщо вам необхідно завершити роботи програми Easeus Data Recovery Wizard Free, але ви не хочете втрачати інформацію про знайдені документах, то потрібно натиснути на іконку у вигляді стрілки в правому верхньому кутку і зберегти резервну копію файлу з пошуковою базою на комп'ютер.

резервна копія пошуку

Відгук про програму Easeus Data Recovery Wizard Free

Що ж, я покористувався цією програмою кілька днів і поганяв її за різними жорстких дисків і флеш накопичувачів. В цілому, роботою залишився задоволений. Easeus Data Recovery Wizard Free дійсно шукає і знаходить як просто вилучені та стерті з кошика файли. Так і стерті після форматування. Однак, зрозуміло, це відбувається тільки з тими даними, які не були повністю затерті з пам'яті через подальшого запису на неї нових документів. Але це вже фізична особливість файлової системи будь-якого накопичувача, будь то жорсткий диск, флешка або СД карта.

Програма проста у використанні і доступна для використання користувачу з будь-яким рівнем комп'ютерної грамотності. Як підсумок Easeus Data Recovery Wizard Free - хороша альтернатива іншим більш відомим СОФТОВА продуктам.