розділ АРХІВИ: Smart watches and bracelets

Повна Інструкція по Настройці Браслети Часів Xiaomi Mi Smart Band 4 - Підключення до Телефону і Прошивка

У цій інструкції будемо розбиратися, як підключити фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4 до телефону і налаштувати його на Android або iPhone. А також покажу, як прошити на російську мову цей популярний трекер. Два цих процесу відбуваються одночасно, тому я вирішив об'єднати їх відразу в одній статті. Адже саме при першому підключенні до телефону однДетальніше »

Дешманский Фитнес-Браслет из Китая H8 Smart Bluetooth Wristband Watch

Сегодня у нас будет обзор на еще один китайский умный браслет. Называется H8 Smart Bluetooth Wristband Watch. Стоил примерно 7 баксов на сайте интернет-магазина GearBest. В комплекте у нас здесь идет руководство по эксплуатации, в котором содержится также QR-код, по которому можно скачать на телефон приложение, через которое будет синхронизироваться ваш браслет с мобильным телефоном, и все показания вы будете видеть.Також в набір входить дуже зручна зарядка, що складається з пластикової пружинки і трьох контактів, яка легко і невимушено підключається до браслету, а іншим кінцем вставляється в роДетальніше »

Фітнес Браслет M4 Smart Bracelet, Конкурент Xiaomi - Огляд, Відкликання та Інструкція

Найпопулярнішим фітнес браслетом на сьогоднішній день безсумнівно є Mi Band 4 від Xiaomi. Однак конкуренти не дрімають - на популярних інтернет-майданчиках можна зустріти величезну кількість аналогів, які за функціональністю нітрохи йому не поступаються. У цьому огляді якраз-таки і подивимося на один такий трекер - M4 Smart Bracelet, який за відгуками користувачів вельми непогано проявив себе в роботі. В кінці статті - інструкція по його підключенню до тДетальніше »

Як Підключити і Налаштувати Фітнес Браслет Huawei Honor Band 5 Через Додаток для Телефону

Прийшла черга написати детальну інструкцію російською мовою, як підключити фітнес браслет Huawei Honor Band 5 до телефону і налаштувати розумні годинник через мобільний додаток. Нажаль, Гонор 3 і 4 у мене не було, тому порівняти їх немає можливості. Зате подивимося свіжим незамиленим поглядом, як включити будильДетальніше »

Дитячі Розумні Годинники-Телефон з GPS трекера і СІМ-картою - Baby Smart Watch V7k (x10) і K3

Ринок розумних годин недавно поповнився одним типом цікавих пристроїв. Сьогодні поговоримо і вживу подивимося на дві моделі - це наручні дитячі годинник телефон з GPS трекером і SIM-картою - Smart Baby Watch V7K (x10) і K3 виробництва фірми Aiaang. Також нижче для вас буде докладна інструкція з підключення та налаштування, тому якщо вам цікава саме вона, то пропускпйте огляд і переходите відразу до неї.Що за дитячДетальніше »

Як Поміняти Стандартний Циферблат Екрану Xiaomi Mi Smart Band 4 і Поставити кастомними від iPhone?

Поговоримо сьогодні про настройку екрану, а точніше про те, як поставити кастомний циферблат від айфона на розумних годиннику Xiaomi Mi Band 4. Існує три варіанти змінити екран або повернути назад стандартний - з самого смарт браслета, через додаток Mi Fit і за допомогою сторонніх програм, наприклад MyWatchFace. Розглянемо кожен з них детальніше.Зміна стандартного циферблата годинника з браслета Mi Band 4За замовчуванням на браслеті встановлені три різних циферблата. Для вибору потрібного варіанта необхідно зайти в розділ «Додатково - ДисДетальніше »

Розумний браслет Lenovo HW01 Smart Bracelet

Нарешті! В мої руки потрапив цілком нормальний конкурент фітнес-браслету Xiaomi Mi Band 2 - протягом місяця моїм щоденним іншому став розумний браслет Lenovo HW01 Smart Bracelet, і сьогодні я розповім про досвід його використання.Комплектація Lenovo HW01 Smart BraceletЯк то кажуть, «зустрічають по одягу» - мабуть, в Lenovo добре знають цю приказку, тому над упаковкою попрацювали дужеДетальніше »

Огляд Фітнес Браслети Xiaomi Mi Band 4 Версії Global - Характеристики і Відгук про Smart Годинники без NFC

Фітнес браслет Xiaomi Mi band 4 - це революційне оновлення давно і заслужено полюбилися всім smart годин. Всі, кому не лінь, вже зробили на нього огляд, прийшов час і нам залишити на нього свій відгук. Цього разу китайці не стали розмінюватися на дрібниці і випустили відразу три версії - це глобальна (Global), китайська (CN) і ще одна китайсьДетальніше »

Огляд Фітнес Браслети Huawei Honor Band 5 - Відкликання та Порівняння з Розумними Годинами Xiaomi Mi Band 4

Огляд фітнес трекера Honor Band 5 від Huawei хотілося б почати з того, що це одні з двох найпопулярніших розумних годин на ринку. Тим цікавіше подивитися не тільки на його зовнішній вигляд і технічні характеристики, але і на практиці перевірити роботу з телефоном в різних режимах. Порівняння з трекера Хонор 3 і 4 зробити не вийде, так як минулих версій у мене не було. Але як ви вже зрозуміли, основним конкурентом є Xiaomi Mi Band 4, тому будемо проводити паралелі саме з ним.Технічні характериДетальніше »

Розумний Браслет Canyon Smartwatch CNS-SB41BG - Огляд та Відгук про Доступне Фітнес-Трекері

У цьому огляді подивимося на розумний браслет Canyon Smartwatch CNS-SB41BG. До цього типу пристроїв відносяться як дорогі професійні гаджети для спортсменів, так і недорогі для повсякденного носіння і періодичних занять фітнесом. Саме до останнього типу належить наш сьогоднішній герой. Ринок розумних фітнес трекерів сьогодні перенасичений пропозиціями, тому буде цікаво подивитися, що такого особлДетальніше »

Огляд Фітнес Браслети Xiaomi Mi Band 5 - Характеристики трекера без NFC, Порівняння та Відмінність Функцій від Часів Версії 4

Протягом декількох останніх років ми щоліта чекаємо, коли вийде свіжа глобальна або хоча б китайська версія розумного браслета Xiaomi Mi Band. Незважаючи на всі обмеження, в цей раз китайці також вирішили нас порадувати своїми смарт годинами. І ось, сьогодні у нас є можливість познайомитися з черговим фітнес трекером - Xiaomi Mi Smart Band 5. Відгуки на 4pda та інших профільних форумів не читали, щоб скласти своє власне нескаламуДетальніше »