розділ АРХІВИ: MacBook

Miracast в Mac OS X - AirPlay на MacBook Air і Pro - Підключення макбуков до Телевізора Samsung і LG по WiFi

Отже друзі, продовжую розвивати тему технології міракаст. Сьогодні покажу, як можна підключити макбук до телевізора по WiFi - у Apple це називається AirPlay. Незважаючи на те, що у мене MacBook Air 2011 року виробництва за, на ньому прекрасно себе почуває Mac OS X, в яку підтримка трансляції екрана на монітор або ТВ вбудована в оболонку за замовчуванням. Причому підключитися можна також і з Pro, iMac або Mac Mini до абсолютно будь-якого телевізора, будь то Samsung, LG, Philips і т.д. без всяких приставок, типу Apple TV.Підключення макбуков до телевізора по Miracast в Mac OS XВсе що потрібно, щобДетальніше »

Знімок Екрану на макбуков Ейр або Про - Як Зробити Скріншот MаcBook Air і Pro?

Скріншот на MacBook називається «Знімок екрану» і принцип його створення трохи відрізняється від того, який використовується в Windows. Тут теж є гарячі клавіші, але зберегти його можна він не в оперативну пам'ять, а й відразу в готовий графічний файл на робочому столі MacOS. При цьому є можливість вибору - створити скріншот всього крана, окремої його частини або певного вікна програми. Це актуально як для самого масового Макбук Ейр (Macbook Air), так і для Про версії (MacBook ProДетальніше »

Як знайти MAC-адресу MacBook - MacBook на OS X?

Ця стаття присвячена усім власникам комп’ютерів та ноутбуків Apple - Macbook, iMac, Mac Mini. Давайте поговоримо про те, як дізнатися фізичну MAC-адресу вашого MacBook на OS X. Постійні читачі блогів знають, чому це потрібно. Наприклад, якщо під час підключення до Інтернету, під час налаштування маршрутизатора Wi-Fi, провайдер вимагає прив’язати свою MAC-адресу до облікоДетальніше »

Налаштування IP Адреси на макбуков - Як Вказати Вручну в OS X на MacBook?

Як на будь-якому іншому ПК або ноутбуці, в операційній системі OS X, яка за умовчанням встановлена ​​на всіх макбуков і інших комп'ютерах компанії Apple, в настройках IP адреси активно його отримання автоматично через DHCP. Однак ми знаємо, що при детальній настройці локальної мережі WiFi, найчастіше потрібна вручну прописувати його для мережевої карти. У цій інструкції наочно покажу, як самоДетальніше »

Як Забути Мережа в MacOS і Видалити WiFi Підключення на макбуков (MacBook)?

Нещодавно я став власником Apple MacBook, і тепер із задоволенням дописую інструкції по роботі на ньому з бездротовими мережами. Зокрема, сьогодні поговоримо про те, як видалити wifi на макбуков і забути мережу в MacOS.Для чого видаляти мережу на MacOS?Функція видалення мережі на Маке реалізована інакше, ніж в Windows. Тому для тих, хто недавно перейшов на MacOS, це буде трохиДетальніше »