розділ АРХІВИ: IP cameras

Підключення і Налаштування IP Камери на Роботу по WiFi в Інтернеті

Підключення IP камер до системи відеоспостереження є кроком вперед в порівнянні з налаштуванням через звичайні веб-камери або популярні аналогові камерами, вже давно завоювали даний ринок. Сьогодні IP камери також користуються великим попитом, оскільки мають ряд переваг, таким як можливість оцифровувати і транслювати в мережу вже готове стислий Детальніше »

IP Камера Xiaomi Yi Ants - Як Підключити і Налаштувати?

Ми вже стали звикати, що китайці з кожним роком все більше заповнюють ринок електронної техніки, при цьому якість їхніх товарів весь час підвищується. Не стала винятком і фірма Xiaomi, зарекомендувала себе як виробника якісних і відносно недорогих телефонів. Ще одним постійним напрямком розробок даної компанії є виробництво мережевих пристроїв і обладнання з серії «розумний дім». Сьогодні у на на огляді одне з подібних пристроїв, яке може використовуватися як в звДетальніше »

Ambertek Q7 WiFi Camera - Шпигунська Міні IP Камера для прихованого відеоспостереження - Інструкція російською, Як Підключитися

Можливість приховати відео спостереження за приміщенням до цих пір розбурхує уми просунутих користувачів інтернету. Сьогодні з'явилося безліч способів для організації такої схеми. Наприклад, за допомогою маленької бездротової шпигунської IP камери Ambertek Q7 HD WiFi Camera, з якої ми познайомимося в сьогоднішньому огляді.КомплектацДетальніше »

IP Камера Для Сервісу Онлайн Спостереження ВебГлазок

Вітаю всіх любителів систем відеоспостереження!Якщо пам'ятаєте, нещодавно я розповідав про сервіс онлайн відео спостереження ВебГлазок - тоді нас зацікавив їх комплект обладнання, який дозволяв вести приховане спостереження за допомогою звичайної веб-камери. Сьогодні у нас є можливість познайомитися ще з одним пристроєм - заточена IP камера для сервісу. Якщо в попередньому випадку для роботи з WebGlazok в комплекті йшов роутер зі спеціальною прошивкою, то тут в програмне забДетальніше »

Як Підключити Мережну IP Камеру відеоспостереження TP-Link Tapo C200 до WiFi роутер і Налаштувати Для Перегляду з Телефону?

Поговоримо про підключення IP камери TP-Link до WiFi роутера. Що, якщо я скажу, що налаштувати нескладну систему мережевого відеоспостереження по WiFi в наш час не представляє ніякої складності навіть для новачків. При цьому до неї буде цілодобовий бездротовий доступ для перегляду зі звичайного мобільного телефону і з будь-якого місця через інтернет. Звучить як фантастика? ЗДетальніше »