Як Підключити до Телефону Розумний Мережевий Фільтр?

Продовжуємо знайомитися з обладнанням, яке є складовою частиною так званого «розумного будинку». Як ви знаєте, ми давно співпрацюємо з магазином LTmix.ru, який надає нам багато пристроїв для огляду. Нещодавно ця фірма стала виробляти власну лінійку пристроїв під брендом Lemon Tree. Вони призначені для об'єднання в єдину екосистему розумного будинку з можливістю віддаленого управління за допомогою мобільного додатку.

Ознайомитися з цінами на дані пристрої можна тут - розетка і подовжувач.

Приклади використання розумного подовжувача

В даному огляді покажу вам два гаджета, які можна використовувати як окремо, так і спільно з іншими пристроями. Йдеться про розумного мережевому фільтрі, або як його в народі називають «подовжувачі». А також про не менш розумною розетки.

коробка подовжувача

Головна фішка цих девайсів полягає в тому, що кожен з них має на борту вбудований wifi адаптер. І за допомогою окремого універсального застосування до нього можна підключитися зі звичайного мобільного телефону і управляти подачею живлення на підключення девайси.

додаток сетевоі?  фільтр

У зв'язку з цією їх особливість напрошується відразу кілька корисних кейсів їх використання на практиці.

  • По-перше, якщо ви вийшли поспіхом з дому і забули перевірити, чи вимкнено ваш праска або пральна машинка.
  • По-друге, навпаки, можна завчасно включити якийсь побутовий прилад - наприклад, щоб до вашого приходу додому була підігріта вода в чайнику.
  • Нарешті, часом, коли я лягаю спати, так вже не хочеться вставати, щоб вимкнути настільну лампу. А тут простягнув руку до смартфону і в один клік вимкнув світло.

Загалом, речі виразно корисні і стоять нашої уваги.

Зовнішній огляд розетки і мережного фільтра

На розетку особливо дивитися нема чого - вона звичайна під європейську вилку з тією лише особливістю, що на корпусі є кнопка для активації бездротового сигналу, щоб з'єднати її з телефоном.

додаток розумна розетка

А ось мережевий фільтр набагато цікавіше, тому його пропоную розглянути більш детально. На ньому крім звичайних розеток є також порти USB для підключення різних пристроїв по кабелю. Наприклад, для зарядки або ж харчування.

сетевоі?  фільтр lemon tree

Його можна використовувати і в звичайному режимі, як будь-який інший подовжувач. Для того, щоб активувати розумні функції, необхідно встановити додаток Smart Life на смартфон - Посилання саме на нього зашифрована в QR коді на коробці. Досить навести камеру, відсканувати і завантажити.

smart socket коробка

Після чого можна до нього сконнектіться і налаштовувати. Причому не тільки при прямому підключенні, а й через інтернет. Справа в тому, що розумний подовжувач підключається до телефону не безпосередньо, а через wifi роутер, тобто має вихід у всесвітню мережу. А завдяки використанню фірмового хмарного сервісу до нього можна підключитися віддалено з будь-якої точки земної кулі.

Підключення до розумної розетці

Давайте подивимося, як це відбувається на практиці. Почнемо з простої розетки. Порядок дій дуже схожий на той, який ми проходили при підключенні Tapo P100 від TP-Link. Вставляємо її в будь-який звичайний подовжувач і натискаємо на функціональну кнопку.

розумна розетка lemon tree

Далі запускаємо на телефоні додаток Smart Life.

smart life

Тут потрібно спочатку пройти нескладну реєстрацію - опустимо цей момент і почнемо з того, що опинимося на стартовій сторінці додавання нового пристрою.

додати устрої? ство

Серед пристроїв вибираємо «Розетку»

вибір розетки

і переконуємося, що світлодіод на розетці блимає. Це означає, що вона готова до підключення.

блимає індикатор

Далі вибираємо мережу wifi від свого роутера і вводимо пароль, щоб підключити розумну розетку до інтернету

підключення до wifi

Чекаємо, поки розетка з'єднається з мережею.

з'єднання з роутером

Після чого девайс відобразиться в мобільному додатку під ім'ям «Smart Plug».

назва гаджета

Якщо натиснути на значок олівця поруч з ним, то можна поміняти його на більш зрозуміле.

перейменування

Нарешті, потрапляємо в головне меню розумної розетки. Якщо тапнуть по центральному зображенню, то включаємо або вимикаємо її.

основне меню розетки

Внизу є панель додаткового меню, де можна активувати таймер, щоб деактивувати розетку через певний час (тут він називається «Left Time»)

тай? заходів розетки

А також задати розклад роботи ( «Timer»)

додати тай? заходів до розетки

настрої? ка повтору

вибір деї? ствия

Налаштування розумного подовжувача

Таким же чином підключається до телефону і розумний мережевий фільтр. Кнопка включення тут зроблена більш симпатично і поєднана з лампочкою.

Кнопка увімкнення

В головному меню програми в якості пристрою вибираємо «Пілот / подовжувач»

пілот фільтр

Тут вже є можливість дистанційно керувати кожної розеткою окремо.

активація розетки подовжувача

У тому числі і USB портами

usb порт подовжувача

Для кожного з них можна призначити свій розклад

розклад подовжувача

і окремий таймер

призначити час вимикання