Розумна Кавоварка Redmond SkyCoffee RCM-M1505S - Відгук Власника

Розумні технології з кожним роком все міцніше входять в наше життя. Модулем WiFi або Bluetooth тепер оснащуються навіть такі побутові речі, які, здавалося б, не мають ніякого відношення до бездротових технологій. Сьогодні з одного єдиного смартфона можна включити світло, управляти режимами кондиціонера, поставити квартиру на охорону і навіть ... зварити каву!

Любіть WiFi? А ранкова кава? Тепер два цих задоволення можна з'єднати воєдино за допомогою одного цікавого побутового приладу, який сьогодні у нас на огляді - це розумна кавоварка Redmond SkyCoffee RCM-M1505S, яку нам вислав на огляд офіційне представництво фірми.

«Навіщо в кавоварці WiFi ??» -

Запитає переважна кількість читачів.

Відповідь банально проста - для того, щоб можна було керувати її режимами роботи по WiFi, тобто готувати напій буквально за помахом ваших думок, а точніше дотиків до екрану мобільного телефону. Саме через нього відбувається управління агрегатом.

Дана модель є просунутою в лінійці Редмонд, оскільки також поєднана з функцією кавомолки. Складається з основного блоку і склянки для вимірювання рівня води, що заливається, а також для наповнення приготованим напоєм.

З елементів управління на корпусі є всього одна кнопка для включення-виключення приладу, а також для старту роботи. І перемикач режимів функціонування - чисто кавоварка, якщо ви використовуєте мелену каву, або кавомолка, якщо засинаєте зерновий.

Основний блок розбірний і складається з основної коробки, в якій знаходиться двигун, і верхнього розбірного відсіку, куди засипається кава. Всередині маємо ніж кавомолки та виймаємо для промивання фільтр-сітка.

Збоку під кришкою - резервуар для води. Ємності вистачає на те, щоб налити чотири маленьких, або дві більш звичних для мене великих гуртки по 150 мл.

Redmond RCM-M1505S на практиці

З повною ємності напій готується не більше 5 хвилин. Більш того, за замовчуванням протягом години після приготування кави буде залишатися гарячим, оскільки під кавником є ​​спеціальний нагрівальний елемент, який не дасть йому охолонути. Мені задавали питання, чи не підтікає рідина з крана - немає. Клапан влаштований таким чином, що спеціальна пружина не дає напою підтікати, поки на своє місце не поставлений кавник.

Управління кавоваркою Redmond SkyCoffee зі смартфона

Деякі функції по роботі Redmond RCM-M1505S можна налаштувати зі смартфона через додаток, яке називається Ready4Sky (Apple, Android).

Для синхронізації необхідно попередньо пройти нескладну процедуру реєстрації. Далі включити Bluetooth на телефоні, а також в додатку потрібно натиснути на «Плюсик» і додати пристрій до списку. Після чого на секунд 20 затиснути кнопку «Start» на кавоварці, щоб активувати у неї бездротове з'єднання.

Нажаль, поки що за допомогою смартфона неможливо призначити точний час, для приготування кави. Мені, як останньому ледареві, хотілося б запрограмувати з вечора готування кави, щоб вранці тільки встати і налити собі чашечку ароматного напою, що бадьорить. Однак, тут функціоналом додатки передбачений тільки дистанційний запуск роботи пристрою (знову ж, кавоварку попередньо потрібно вручну включити) і призначення часу - помелу, а також, протягом якого готову каву буде знаходитися на підігріві.

Ще одна корисна, але сумнівно реалізована функція - управління запуском через інтернет. Однак замість того, щоб вбудувати в саму кавоварку Redmond RCM-M1505S модуль WiFi для роботи через роутер, тут необхідно використовувати другий смартфон, який буде постійно підключений одночасно до інтернету і кавоварці, і через нього буде відбуватися управління з іншого смартфона. Купувати окремо смартфон для запуску кавоварки через інтернет-ідея більш, ніж сумнівна ..

В іншому ж кавоварка залишила тільки позитивні враження. Уже кілька місяців їй щодня користуюся, ніяких проблем в роботі немає, а можливість бездротового управління в даному випадку скоріше данина сучасним тенденціям, ніж практична необхідність.