3 Способа Запустить WhatsApp На Компьютере Windows

Здравствуйте, уважаемые читатели!

Начну с небольшой истории — один мой знакомый однажны сидел на работе и его переписку со свей девушкой через телефон заметил начальник — сложно упустить из виду, когда взгляд сотрудника то и дело с монитора перемещается куда-то под стол. Так вот после того, как он получил хорошего «атата», мне пришлось сделать для него подробную инструкцию «на чисто русском языке» том, как использовать Ватсап на компьютере Виндовс, чтобы больше не отвлекаться на Android и держать свои глаза в экране компьютера ;-) Сегодня решил поделиться с ней и с вами.

Способы работы с WhatsApp

На самом деле, мне известно два способа скачать и запустить WhatsApp на компьютере, при чем совершенно бесплатно:

  1. Приложение WhatsApp для Windows 7 и 10
  2. Веб-версия Ватсап для Виндовс
  3. Через эмулятор Android

Рассмотрим подробно каждый из них.

Ватсап на комп'ютері Windows 7 і 10 - через веб інтерфейс або програму?

Найпростіше - завантажити безкоштовний додаток WhatsApp і встановити на свій комп'ютер. Версія для Windows 7, 8 або 10 з'явилася відносно недавно, так як рік тому, пам'ятається, коли трапилася описана вище ситуація, її ще не було. Завантажити її можна з офіційного сайту, щоб потім встановити на комп'ютер, причому є варіант як для Windows, так і для MAC.

whatsapp для комп'ютера

Однак, якщо ви не знали, то у сервісу WhatsApp є безкоштовний веб-інтерфейс, через який можна легко відправляти і отримувати повідомлення з комп'ютера без установки програми на Windows. При цьому ніяких відмінностей або переваг web-версії від додатка немає - і те й інше працюватимуть при дотриманні однієї умови:

ПК і телефон, з встановленим додатком Ватсап повинні бути підключені до одного роутеру

Питається, навіщо його завантажувати на комп'ютер і засмічувати Віндовс, якщо можна користуватися без установки - причому, всі російською мовою ?? Правильно, нема чого.

Запуск WhatsApp на ПК

Запускаємо його на телефоні і натискаємо по значку меню в правому верхньому куті - з випав списку вибираємо «WhatsApp Web»

веб ватсап на комп'ютер

Далі нас попросять зайти з комп'ютера на сторінку web.whatsapp.com і відсканувати QR-код, який буде на ній зображений

web whatsapp на комп'ютер

Заходимо на сайт за посиланням, натискаємо на телефоні «ОК, ясно» і виробляємо це нескладне дію

безкоштовно веб ватсап для комп'ютера

У мене телефон відреагував на це задоволеним Тактильна чутливість. Після чого на комп'ютері Віндовс відкрилося вікно програми Ватсап.

ватсап для виндовс

Як завантажити WhatsApp на комп'ютер через безкоштовний емулятор Андроїд для Віндовс 7 і 10

Нарешті, третій робочий спосіб запустити Ватсап на комп'ютері, при цьому також без установки, - через емулятор Android BlueStacks.

Тобто по суті ми запускаємо на комп'ютері з Windows другу операційну систему Андроїд, і в ній встановлюємо мобільну версію програми Whatsapp - працювати вона буде точно також, як на телефоні, тобто при першому запуску потрібно буде

  • вибрати країну,
  • вказати свій мобільний номер,
  • підтвердити установку кодом з СМС.

Але зате вже не потрібно одночасної роботи комп'ютера і смартфона в одній wifi мережі.