Як Забути або Видалити Мережа WiFi на MacBook?

Нещодавно я став власником Apple MacBook, і тепер із задоволенням дописую інструкції по роботі на ньому з бездротовими мережами. Зокрема, сьогодні поговоримо про те, як видалити wifi на макбуков і забути мережу в MacOS.

Для чого видаляти мережу на MacOS?

Функція видалення мережі на Маке реалізована інакше, ніж в Windows. Тому для тих, хто недавно перейшов на MacOS, це буде трохи незвично. Мені теж, перед тим як забути wifi мережу на MacBook, довелося трохи попотіти і поритися в його налаштуваннях.

Як ви знаєте, операційна система MacOS однакова для всіх комп'ютерів Apple. А значить цей посібник буде корисно абсолютно всім користувачам маків - iMac, Mac Mini, MacBook Pro або Air.

Найчастіше це потрібно для того, щоб виправити якісь проблеми, що виникли при підключенні до того чи іншого джерела WiFi. З'єднуватися з цією мережею і з'єднатися заново в багатьох випадках набагато простіше, ніж шукати і виправляти помилки в налаштуванні.

Також видалення на MacBook інформації про wifi буває корисно, коли у вас в будинку одночасно працюють кілька мереж на 2.4 або 5 ГГц. Щоб ваш Мак постійно не Коннект до більш повільного сигналу, доцільно просто її забути.

Як забути wifi на MacBook?

Насправді, робиться все дуже просто. Кількома курсором миші по іконці «Wi-Fi» у верхній панелі MacOS і вибираємо «Відкрити параметри мережі»

видалення мережі wifi macbook

Тут не звертаємо уваги ні на які дані, а тиснемо на кнопку «Додатково»

забути wifi на макбуки

Тут знаходимо ту мережу, яку потрібно забути, і виділяємо її. Після чого просто тиснемо на малюснькую іконку у вигляді знака «-» під списком.

видалення мережі в macos

Після цього вся інформація про даний wifi підключенні зникне не тільки з даного MacBook, а й з усіх прив'язаних до iCloud пристроїв, в тому числі і iPhone або iPad.