Як Заправити Машину в Каршерінге і Хто Платить За Бензин?

Вітаю, шановні читачі!

Перш за все хочу подякувати за чудові відгуки, яку отримала стаття про московський каршерінг - я дійсно багато попрацював, щоб вона була інформативною і корисною для Вас. Сьогодні продовжимо цю тему і дізнаємося, як заправити машину в каршерінге і хто платить за бензин.

Як заправити авто в каршерінге Belkacar (Білка Кар)?

 1. Увійти в додаток і в меню вибрати «Карту заправок»
 2. Вибрати найближчу колонку і їхати до неї
 3. Натиснути «Почати заправку»
 4. Показати касиру інформацію на екрані телефону
 5. Для оплати використовувати паливну карту з бардачка
 6. Після заливки палива натиснути «Заправка завершена»

Буквально сьогодні мені довелося зіткнутися з досить незвичній ситуацією. Знайшов поблизу від себе вільну машину від Білка Кар, після зовнішнього і внутрішнього огляду сіл в неї, завів, поїхав. І тільки потім здогадався поглянути на рівень бензину в баку - а його залишилося на 10 км шляху.

Спеціально для моїх читачів - промокод ADIV1020 дає можливість отримати 300 рублів на свій бонусний рахунок на першу поїздку на BelkaCar - обов'язково використовуйте цю знижку!

Невеликий ліричний відступ - вдалося цього разу вицепіть новеньку FIA Rio X-Line - машина супер! Дуже комфортна і велика (для тих, хто раніше їздив на Соляріс і йому подібних), відмінно тримає дорогу, непогана шумоізоляція + повний пакет всяких електронних ніштяк - в загальному, тачка класна!

kia rio x line belkacar

Так ось, що робити - бензину не вистачить, а кидати її і шукати нову не хочеться? Тут то і довелося мені на своєму досвіді дізнатися, як заправити машину в каршерінге Білка Кар. Думаю, що для Делімобіль і інших фірм інструкція буде не надто сильно відрізнятися, але якщо у вас є свій досвід, то діліться їм в коментарях.

До речі, тим, хто теж планує брати автомобіль в оренду, то пропоную скористатися моїми промо-кодами, які дають непогані бонуси на першу поїздку.

 • Щоб отримати 300 рублів на поїздки в каршерінге BelkaCar, активуйте при реєстрації код ADIV1020.
 • Для тих, хто буде користуватися YouDrive, введіть IRYSeJ - вона дає знижку 50% на першу поїздку.
 • У Матрьошки потрібно використовувати DOCDKD для тих же 300 рублів

Заправка машини в каршерінге

Загалом, якщо ви потрапили в таку ж ситуацію, то заходимо в додаток BelkaCar і в меню вибираємо розділ «Карта заправок».

карта заправок каршерінг

На екрані відобразяться всі найближчі до вас колонки, акредитованих для заправки каршерінгових машин. Вибираємо будь-яку, після чого програма намалює до неї найближчий маршрут. Нажаль, в режимі навігатора вона працює не дуже виразно - карта треку і значки дуже дрібні, і після Яндекс Навігатора орієнтуватися по ній важкувато - тут розробникам потрібно ще попрацювати.

заправити каршерінг

Але тим не менше, до найближчої заправки вона вас доведе. Далі натискаємо в додатку «Почати заправку». Після чого на екрані відобразяться три важливі речі:

 • Пін-код для проведення платежу по паливній карті
 • Тип бензину для заправки
 • кількість літрів

як заправляти каршерінг

Хто платить за бензин в каршерінге?

Ще один животрепетне питання - хто буде оплачувати бензин? У Білка Кар заправка абсолютно безкоштовна по тій самій паливної карті, наявність якої перевіряється в бардачку при огляді автомобіля.

каршерінг бензин

Беремо її і йдемо з нею до каси і показуємо інформацію з програми. На час заправки також з телефону можна тимчасово закрити автомобіль відповідною кнопкою.

хто платить за бензин в карешрінге

По завершенні всього процесу заправки машини в каршерінге відкриваємо її і тиснемо на кнопку «Заправка завершена»

заправка в каршерінге

І кладемо на місце карту разом з чеком

промокод каршерінг

Після чого нас подякують, а додаток в режимі онлайн відправить інформацію на сервер Білки і порівняє поточну кількість палива з попереднім. Якщо все відповідає дійсності, то на ваш рахунок накинуть 150 рублів в знак подяки за вчинене добру справу:-)

Як я залив бензин в каршерінге за свої гроші

Тепер невелика повчальна історія, яка трапилася зі мною вже після написання цієї статті і яка послужить уроком для моїх читачів, щоб вони не потрапили в таку ж ситуацію. Отже, беру в оренду Мерседес, у якого за інформацією в додатку в баку залишилося бензину всього на 10 км шляху. Окей, думаю про себе, заїду на заправку, заллю палива і заодно отримаю бонусів на свій рахунок.

Сказано - зроблено, вибираю найближчу колонку, їду туди, кажу заправники кількість літрів 95го і йду до каси оплачувати. Показую пін-код, віддаю паливну карту, а касирка мені заявляє, що оплатити по ній бензин неможливо, так як в цьому каршерінге доступний тільки звичайний 95 без присадок, а у них такого не буває - тільки «покращений». Ну ви знаєте, ці Pulsar, Це та інші марки 95-го з присадками, які нібито збільшують потужність і чистять двигун.

Я кажу, ОК, тоді не треба, але оскільки на заправці працювала система постоплати, в мою машину вже встигли залити 20 літрів, оплатити які мені довелося готівкою зі своєї кишені.

belka mercedes

Все б нічого, але за дзвінком в підтримку клієнтів мені сказали, що повернути гроші вони можуть тільки на бонусний рахунок - до є гроші свої я вже втратив, а відбити їх можу тільки ще однією поїздкою на орендованому авто, яке мені можливо і не знадобиться.

При цьому для підтвердження платежу необхідно скинути фото чека на їх електронну пошту.

Ось так, друзі, робіть висновки і не повторюйте мою помилку

Завжди перед заправкою авто в каршерінге уточнюйте, чи є у них «простий» 92 або 95 бензин і беруть вони паливні карти вашої компанії

А вам уже доводилося заправлятися в каршерінге? Діліться своїм досвідом в коментарях!