Пошуковий Трекер - Брелок Для Ключів Chipolo Classic

Сьогодні в огляді хочу розповісти про так званому пошуковому трекері в виде брелка для ключів Chipolo Classic. Це ще один дуже цікавий гаджет, який покликаний спростити нашу побутове життя. Його ще називають міткою або маячком, але суть винаходу від цього не змінюється. Завдання цього розумного брелка допомагати в пошуку зниклої речі. Аналоги є і на АліЕкспрессе. Але там вони трохи іншої модифікації, в тому числі і у формі кредитної картки. Тому я раджу купити в Москві оригінальний брелок зі знижкою 20% за моєю посиланню.

Що таке розумний пошуковий трекер-брелок Chipolo?

На нашому огляді класичний маячок Chipolo другого покоління. Він обладнаний модулем Bluetooth для зв'язку зі смартфоном по бездротовому сигналу. На жаль, в даній моделі мітки немає GPS-трекера, тому відстежувати місце розташування в реальному часі можливо тільки при наявності поруч смартфона. Хоча карта також вбудована в додаток - на ній відображається останнім зафіксоване через телефон розташування брелка.

chipolo classic

Комплектація і зовнішність Chipolo Classic

Але давайте про все по порядку. При покупці в коробочці ви знайдете тільки саму мітку Chipolo Classic і окремі листочки інструкції на декількох мовах, стильно упакованих в конвертик.

chipolo комплектація

Маячок вдає із себе класичний пластиковий брелок для ключів круглої форми, всередині якого знаходиться блютуз передавач і батарейка.

брелок для ключів chipolo

Причепити Chipolo Classic можна не тільки до зв'язки ключів, але і до будь-якого об'єкта спостереження, який ви не хочете втратити або за яким потрібно стежити - до гаманця, рюкзаку, домашній тварині або навіть дитині.

Далі все просто:

  1. Встановлюєте на смартфон додаток Chipolo
  2. Реєструєтеся в сервісі
  3. Сопрягающей телефон з брелоком
  4. І відстежуєте його місцезнаходження

Для того, щоб знайти загублену річ, необхідно викликати її з мобільного додатку - вона виявить себе звуковим сигналом з маячка. Зв'язок працює і у зворотному напрямку - подвійне натискання на брелок активує дзвінок на смартфоні, який таким чином також можна знайти, якщо раптом його втратили.

Головна умова - брелок не повинен знаходитися від телефону на відстані більше, ніж 60 метрів в прямій видимості через обмежені можливості bluetooth

Також маячок сповістить про вихід об'єкта спостереження із зони дії зв'язку.

До речі, мітка Chipolo має водонепроникність за стандартом IPX5, що означає, що в теорії його можна частково або короткочасно занурювати в воду на глибину до 1 метра. На практиці ж це просто захист від бризок або падіння в калюжу.

Ще одна корисна функція - відстеження температури навколишнього середовища, так що ви завжди точно знатимете, наскільки холодно або жарко в приміщенні, де ви знаходитесь.

упаковка chipolo

Інструкція по підключенню пошукового трекера Chipolo до телефону

Тепер розглянемо детально процес підключення та налаштування розумного пошукового браслета. Як ви вже зрозуміли, для нього необхідно завантажити та встановити на телефон мобільний додаток «Chipolo» - є версія як для платформи Android, так і для девайсів Apple.

додаток chipolo

Реєстрація в сервісі Chipolo

Після запуску можна прочитати короткі анонси про можливості брелка, або відразу приступити до реєстрації.

реєстрація в chipolo

Для того, щоб завести обліковий запис, можна використовувати три способи:

  • Класичний, створивши новий обліковий запис на свій Email
  • Або використовуючи існуючі облікові записи в Google або Facebook

реєстрація в додатку chipolo

Мені, як будь-якому користувачеві Android, в будь-якому випадку доводиться мати пошту на Google, тому найпростіше додати саме її до свого маячки.

аккаунт chipolo

Після авторизації погоджуємося з політикою конфіденційності

конфіденційність

Відмовляємося від отримання рекламних пропозицій

акції

І підтверджуємо збереження даних про останньому географічному положенні мітки

розташування chipolo

Підключення розумного брелка Chipolo Classic

Тепер необхідно прив'язати свій перший пошуковий брелок до аккаунту. Тому в наступному вікні «Додати новий трекер або бирку» тиснемо «Так»

додати трекер chipolo

Після чого вибираємо пункт «Chipolo - Classic, Plus, Card»

chipolo classic plus card

На наступній сторінці потрібно вибрати тип свого трекера - або це традиційна мітка Classic або Plus, або у вигляді картки «Card». У мене звичайний круглий маячок, тому я обираю перший варіант

додати chipolo classic

І активуємо параметри доступу до місця розташування, службу геолокації і Bluetooth

помічник підключення chipolo

Сполучення пошукового трекера Chipolo з телефоном

Коли всі налаштування брелка завершені, з'єднуємо його з телефоном. Для цього на останньому також потрібно включити бездротовий модуль блютуз і натиснути два рази на функціональну кнопку на маячки.

сполучення chipolo

Після нетривалого пошуку пристрою знайдуть один одного. Нам же тепер потрібно задати назву для своєї мітки - якщо ви плануєте використовувати відразу кілька брелків, то зручно дати їм різні імена і іконки для позначення, до чого саме вони прикріплені.

ключі chipolo

Після застосування всіх налаштувань можна, нарешті, перевірити зв'язок і зателефонувати на свій брелок

пошук смартфона chipolo

Скасування виклику відбувається також в додатку

перестати дзвонити на брелок chipolo

Або подвійним натисканням викликати свій смартфон

пошук смартфона chipolo

Практика використання розумного брелка для ключів

як тільки у мене з'явився цей трекер, я тут же причепив його на свої ключі, які постійно губляться в квартирі, і походивши з ним близько тижня склав про нього свою власну думку.

Шкода, що в ньому відсутня модуль GPS, але він би набагато більше підсаджував батарею. Та й брелок з ним коштував би вже інших грошей. А ось що засмучує, так це те, що після декількох хвилин в неактивному стані між трекером і телефоном відключається зв'язок. Для відновлення з'єднання по bluetooth потрібен час, що виливається в додаткові хвилини очікування. При цьому треба перебувати поруч з об'єктом пошуку.

В іншому і в цілому, брелок мені сподобався. Відмінний цікавий розумний аксесуар, який поповнив мою колекцію.