Розумні Годинники Honor Band 5 - Огляд Фітнес Браслети і Порівняння з Xiaomi MI Band 4

Огляд фітнес трекера Honor Band 5 від Huawei хотілося б почати з того, що це одні з двох найпопулярніших розумних годин на ринку. Тим цікавіше подивитися не тільки на його зовнішній вигляд і технічні характеристики, але і на практиці перевірити роботу з телефоном в різних режимах. Порівняння з трекера Хонор 3 і 4 зробити не вийде, так як минулих версій у мене не було. Але як ви вже зрозуміли, основним конкурентом є Xiaomi Mi Band 4, тому будемо проводити паралелі саме з ним.

Технічні характеристики Honor Band 5

 • Дисплей - OLED, сенсорний
 • Розмір трекера - 4.3х1.72 см
 • Ширина ремінця - 1.65 см
 • Довжина ремінця - 10.7 см
 • Товщина корпусу - 1.15 см
 • Вага - 22.7 г
 • Вологостійкість - 5 ATM

Комплект поставки Huawei Honor Band 5

Я замовляв Huawei Honor Band 5 на АліЕкспрессе (посилання на продавця) і тим самим добре заощадив. Боятися купувати в Китаї не варто, так як якщо брати глобальну версію, то можна не турбуватися про будь-які проблеми, пов'язані з необхідністю ставити на нього російську прошивку. Браслет відразу після включення запропонує вибрати свою мову і в подальшому це питання стояти не буде.

коробка

Поставляється фітнес трекер в абсолютно дешевою нехитрій картонній коробці. На її лицьовій частині намальований сам Honor Band 5, на зворотному - технічні характеристики англійською мовою.

комплектація honor band 5

У комплекті є тільки зарядна станція і кабель з роз'ємом мікро USB, який до неї кріпиться. Зарядити розумні годинник безпосередньо проводом неможливо, і в цьому Honor Band 5 схожий з Xiaomi Mi Band.

зарядка

Однак по зручності установки в кріплення він на голову вище. Гонор не потрібно виколупувати з ремінця і встановлювати в гніздо платформи для зарядки, як це реалізовано у Сяомей. Знімається одним рухом руки. Хоча Apple Watch зі своїм магнітним утримувачем залишається все одно на висоті.

honor band 5 на зарядці

Але перше, що звертає на себе увагу, коли дістаєш браслет з упаковки, - це сильний гумовий запах. У Xiaomi такого точно не було. Добре, що він вивітрився за пару днів використання.

ремінець

Якщо порівняти ремінці, то Honor Band 5 оснащений хоч і знімним, але тим не менш класичним браслетом з традиційною застібкою. У нього хороша довжина і багато отворів, так що людина з будь-якою товщиною руки легко зможе його закріпити. Але ось що стосується зручності одягання і зняття - тут Mi Band явно попереду, так як його конструкція кріплення простіша і сучасна.

датчик

На нижній частині нічого нового. Тут розташовані контакти для зарядки і оптичний пульсометр. А ось зверху в п'ятій версії з'явився яскравий і соковитий OLED дисплей. Дуже класний і такий же, як у конкурента. А ось кнопка для активації екрану і повернення в головне меню набагато більше, хоча на практиці використання це ніяк не відбивається.

honor band 5

Функції розумного браслета Huawei Honor Band 5

Давайте ж пройдемося по основних розділів меню. І одночасно буду залишати свій відгук про їхню роботу на Honor Band 5, оскільки я їм встиг уже досить довго покористуватися і виявити деякі нюанси і відмінності на Android і iPhone.

Перше, що я почав перевіряти - це якісь працюють жести. Тут перегортання між основними розділами відбувається свайпамі вгору або вниз. В ось для вихід з підкатегорії на рівень вище використовується свайп зліва направо.

Характеристики

На головному екрані годин Honor Band 5 крім поточного часу і дати відображаються основні статистичні дані - кількість кроків, калорії, рівень заряду акумулятора.

екран

Однак циферблат можна поміняти, про що я зокрема детально розповідаю в інструкції по налаштуванню Honor Band 5.

повідомлення

Перший пункт меню - «Повідомлення». Тут відображаються всі непрочитані повідомлення, які були отримані на телефоні. Вони зберігаються в пам'яті до тих пір, поки ви їх не прочитаєте. Зробити це можна прямо звідси з екрану трекера.

повідомлення

У мобільному додатку же є можливість детально налаштувати, коли браслет буде чи не буде їх отримувати, а також з яких додатків. Забігаючи вперед скажу, що оповіщення можна активувати майже з усіх встановлених на телефон програм, а не тільки основних месенджерів або SMS. Але при цьому на Android є можливість вибору конкретних програм, а на iPhone - тільки 4 основних.

відображення повідомленьповідомлення honor band 5

Безліч інших корисних функція заховано в рубриці «Ще».

меню ще

 • Таймер - можливість виставити зворотний відлік часу до спрацьовування вібрації. Зручно, наприклад, коли готуєте макарони, щоб не упустити момент і не переварити
 • Секундомір - представлення не потребує
 • Пошук телефону - якщо смартфон підключений в поточний момент до браслету, то на ньому пролунає дзвінок. Не раз сам користувався цією фішкою і знаходив втрачений пристрій серед речей в квартирі

яскравість екрану

В цьому розділі Honor Band 5 прямо на екрані можна виставити комфортну яскравість дисплея. Запасу цілком вистачає для комфортного зчитування інформації на вулиці вдень.

настройка яскравості

Для темного часу доби також є окреме регулювання для автоматичного зменшення яскравості.

рівень яскравості екрана

циферблати

Одна з двох налаштувань циферблата на розумному браслеті. З екрану доступно для вибору кілька стандартних варіантів.

циферблати Honor Band 5

А ось через фірмовий додаток можна вже закачати майже необмежену кількість дизайнів.

тренування

В основному меню тренувань є величезна кількість встановлених сценаріїв фізичних вправ.

тренування

 • Біг на вулиці
 • Біг на доріжці
 • Ходьба на вулиці
 • Ходьба в приміщенні
 • велосипед
 • велотренажер
 • Гребний тренажер
 • Плавання в басейні
бігходьбавелосипедвеслування

До речі, басейн тут вказано не випадково. Смарт браслет Honor Band 5 має вологозахищений корпус і витримує тиск води в 5 атмосфер

Для кожного з режимів доступні ті чи інші регулювання

настройка тренуваннявключити тренування

Сон, Пульс і Кисень, Кроки

Наступний екран відображає, скільки годин на добу ви спали

сон

Далі йдуть замерітелі пульсу і рівня кисню в крові, який також орієнтується на показання пульсометра

пульс honor band 5

Показаннями їх не дуже варто довіряти. Це скоріше більш-менш пізнавальна інформація, ніж якісь точні медичні дані.

кисень

Нарешті, в самому кінці відображається кількість пройдених кроків

кроки

музика

Чому я пропустив меню управління музикою на телефоні? А от не випадково! Справа в тому, що спочатку, коли я підключив Honor Band 5 до iPhone, цього пункту взагалі не було на екрані. Ось так вирішили розробники - вирізати половину функцій для iOS, залишивши їх тільки на смартфонах Android.

управління музикою honor band 5

Сподіваюся, що в наступних релізах програмного забезпечення це буде виправлено.

Відгук про смарт браслеті Honor Band 5

Якщо ж говорити в цілому, то смарт-браслет Honor Band 5 мені сподобався по співвідношенню ціни, якості та наявного функціоналу. Причому, приємних дрібниць розумних годин Huawei не набагато, але все-таки більше, ніж у Xiaomi Mi Band 4. Тут немає непотрібної блокування екрану по паролю, зате є можливість зафіксувати яскравість дисплея, якої так не вистачало раніше в Сяомей. Якщо ж виробник ще поправить косяки з роботою на айфоне, то взагалі фітнес трекер від Хонор зможе претендувати на звання лідера серед недорогих гаджетів подібного типу.

Відео огляд Honor Band 5

Порівняння Huawei Honor Band 5 з Xiaomi Mi Band 4