Оплата Інтернету Seven Sky Через Особистий Кабінет Горком

Інтернетом від Seven Sky, або як він тепер називається, Горком, я користуюся досить давно. Я перепробував на своєму віку безліч провайдерів і можу сказати, що він один з кращих на сьогоднішній день в Москві. Число абонентів їх з кожним роком зростає, тому думаю буде не зайвим написати невелику інструкцію по одному популярному питання, яке цікавить всіх абонентів - як оплатити інтернет Seven Sky через особистий кабінет Горком?

Для того, щоб увійти в особистий кабінет Горком, заходимо на офіційний сайт seven-sky.net і бачимо в правому верхньому куті посилання «Особистий кабінет» - тиснемо на неї

особистий кабінет sevensky

Відкриється сторінка входу. Для авторизації в якості логіна можна використовувати два варіанти:

  • Номер договору, який має вигляд «F-000000-000000»
  • Або номер особового рахунку - це сім цифр, «1234567»

І те, і інше, а також пароль беремо з паперової копії договору, яку при підключенні вам залишили робітники, які проводили інтернет в квартиру.

особистий кабінет міськком

Відкриється головна сторінка особистого кабінету, де в тому ж правому верхньому куті ви побачите інформацію про поточний стан рахунку - баланс і кількість днів до блокування облікового запису.

інтернет seven sky вхід

Для поповнення балансу SevenSky картою не обов'язково навіть заходить в розділ «Оплата». Якщо прокрутити головну сторінку вниз, то ми відразу побачимо кілька варіантів для зарахування коштів. Для цього способу також можна вибрати два варіанти. Якщо у вас карта Сбербанк, то можна скористатися послугою поповнення через особистий кабінет Сбербанк-Онлайн. Якщо вибрати його, то нас перенаправляють на авторизацію в Ощад, де ви зможете здійснити оплату.

поповнення балансу seven sky

Якщо ж у вас карта будь-якого іншого банку, то вибираємо найперший спосіб - «Оплата банківською картою через RBK Money». Нехай вас не бентежить напис «RBK Money» - це всього лише посередник, який обробляє в захищеному режимі списання грошових коштів з банківського рахунку.

поповнення рахунку міськком картою

Тиснемо «Оплатити» і в новому вікні вводимо дані своєї карти:

  • номер
  • Термін дії
  • CVV код
  • Ім'я та прізвище
  • Email
  • Суму для перекладу

sevensky особистий кабінет міськком

Після цього підтверджуємо проведення платежу за допомогою коду, який прийшов в СМС на ваш телефонний номер і чекаємо зарахування коштів. Як правило, інформація про нього з'являється в особистому кабінеті Горком-Seven Sky в перебігу декількох хвилин.