Як Замінити Циферблат Браслети Xiaomi Mi Band Своїми Руками

Поговоримо сьогодні про настройку екрану, а точніше про те, як поставити кастомний циферблат від айфона на розумних годиннику Xiaomi Mi Band 4. Існує три варіанти змінити екран або повернути назад стандартний - з самого смарт браслета, через додаток Mi Fit і за допомогою сторонніх програм, наприклад MyWatchFace. Розглянемо кожен з них детальніше.

Зміна стандартного циферблата годинника з браслета Mi Band 4

За замовчуванням на браслеті встановлені три різних циферблата. Для вибору потрібного варіанта необхідно зайти в розділ «Додатково - Дисплей»

настройки xiaomi mi band 4

Тут є ще два циферблати, які мають один і той же дизайн, але відрізняються за кольором

дисплей

Як поміняти циферблат екрану Xiaomi Mi Band 4 через додаток

Як розумієте, цього вбудованого набору явно не достатньо, щоб задовольнити розігралася фантазію кастомізатора. Тому розробники Xiaomi Mi Band 4 вбудували можливість зміни теми циферблата в фірмовому мобільному додатку Mi Fit, яке ми встановлювали під час налаштування смарт годин.

настройка екрану браслета

«Налаштування екрану браслета» значиться найпершим пунктом меню в додатку. Тут дві вкладки. У першій - набір доступних для скачування циферблатів.

набір циферблатів

Вибираємо будь-який з них і застосовуємо до браслету. У цей момент Xiaomi Mi Band 4 повинен бути підключений через Bluetooth до телефону.

зміна циферблата браслета

В процесі на фітнес трекері з'явиться повідомлення про синхронізацію.

синхронізація

По завершенні установки нового циферблата на екрані з'явиться нова тема оформлення

новий циферблат xiаomi mi band 4

Як поставити кастомний циферблат від айфон на браслет Xiaomi Mi Band 4

Однак, в стандартному додатку Xiaomi Mi Fit для годин Smart Band 4 поки що занадто мало дійсно гідних уваги варіантів оформлення дисплея. В основному всі займають мультяшні анімешні картинки. Але сторонні розробники не дрімають, і завдяки їм з'явилося ще кілька додатки для зміни оформлення основного циферблата браслета. Одним з них є MyWatchFace. На жаль, я не зміг знайти його версії або як було подібного робочого аналога для iPhone, тому поміняти візуальної теми з його допомогою в даний момент можливо тільки зі смартфона на Android. Пропоную подивитися детальний відео, як це зробити

А ось для власників айфонів є інше не менш крутий безкоштовний додаток AmazTools. Його роботу я вже можу показати більш докладно.

При першому запуску програма спробує автоматично визначити модель вашого пристрою, так як вона може працювати з декількома розумними годинами Xiaomi. Для цього тиснемо на кнопку «Налаштування», включаємо на смартфоні Bluetooth і тиснемо на «Шукати»

amaztools настройка

Мій Mi Band 4 знайшовся за пару секунд - вибираємо його і підтверджуємо і завершуємо настройку.

amaztools підключення

На головному екрані з'явиться інформація про кроки і калорії, але нам потрібно зараз не це. Кастомниє циферблати перебувають в рубриці «Екран»

amaztools екран

Однак, тут вони все упереміж для різних годин і браслетів. Для вибору «Mi Band 4» тиснемо на іконку годин в верхньому меню.

amaztools годинник

З'являться тільки ті теми, які підходять до нашого браслету. Вибираємо будь-які - мені сподобалися лаконічні з логотипом Apple. І тиснемо на кнопку «Завантажити»

завантаження екрану

Після цього наш циферблат з'явиться в рубриці «Для дорослих». Заходимо в неї і вибираємо

завантажені циферблати

Після чого тиснемо на «Встановити»

встановити екран

І ще раз в іншому вікні

mi band 4 циферблат

Після чого підтверджуємо свою дію

підтвердження

Через деякий час додаток обміняється новим циферблатом з годинником Mi Band 4, і він відобразиться на дисплеї.

обмін даними з годинником

Як встановити свій циферблат на браслет Mi Band 4 з файлу?

У додатках AmazTools і MyWatcFace також є функція установки кастомними циферблата з окремого файлу. Наприклад, якщо завантажити один з готових варіантів на форумі, яких сьогодні можна знайти величезну кількість. Або ж є можливість замовити у фрілансерів свій власний кран, виконаний за індивідуальним замовленням.

кастомний циферблат xiaomi mi band 4

Для цього в нижньому меню програми заходимо в «Ще» і вибираємо пункт «Встановити з файлу»

установка циферблата з файлу

Далі вибираємо файл з скачаним циферблатом. На Андроїд це зробити просто, так як можна завантажити його безпосередньо в пам'ять смартфона. На iPhone так зробити не вийде в принципі, але можна попередньо завантажити циферблат на комп'ютер і залити його в браузер в iCloud Drive.

завантаження циферблата

Після чого вибрати його звідти на телефоні. Файл повинен обов'язково мати розширення .BIN - якщо він запакований в архів, то потрібно його спочатку розпакувати.

кастомними тема

І далі також натискаємо на кнопку «Встановити» і після синхронізації насолоджуємося отриманим результатом. Завантажити наш фірмовий циферблат «WiFiKA» можете за посиланням - даруємо вам його абсолютно безкоштовно!