Ambertek Q7 WiFi Camera - Шпигунська Міні IP Камера для прихованого відеоспостереження - Інструкція російською, Як Підключитися

Можливість приховати відео спостереження за приміщенням до цих пір розбурхує уми просунутих користувачів інтернету. Сьогодні з'явилося безліч способів для організації такої схеми. Наприклад, за допомогою маленької бездротової шпигунської IP камери Ambertek Q7 HD WiFi Camera, з якої ми познайомимося в сьогоднішньому огляді.

Комплектація і зовнішній вигляд шпигунської камери Q7

Камера поставляється з Китаю в типовій для виробників з цієї країни картонній упаковці. На ній якій намальована камера і схема її використання.

q7

З іконок на кришці також розуміємо, що працює вона з усіма існуючими платформами, що великий плюс. Вести приховане відеоспостереження можна як з комп'ютера або ноутбука, так і з будь-якого мобільника. На боковинах - QR коди для установки додатків на Android і iOS.

шпигунська камера спостереження

Відкриваємо коробочку і відразу перед нашим поглядом постає ця шпигунська міні камера. Вийнявши її і витягнемо підкладку виявляємо вельми щедрий комплект:

 • Пара різних кріплень
 • кабель зарядки
 • Інструкція англійською
 • Кардрідер для micro SD картки
 • І петельку, щоб носити на руці

Перевіряв, кардрідер працює, так що все тип-топ.

комплектація

Сама камера дійсно невелика і легко поміщається в стислому кулаці. Навколо об'єктива розташована інфрачервона підсвічування для нічного спостереження в темряві.

міні камера

З елементів управління маємо всього дві клавіші на бічній грані. Це кнопка включення і переходу з одного режиму в інший (Mode).

зовнішній вигляд

На протилежному боці - слот під картку формату microSD.

міні камера

Ззаду є наклейка з даними для віддаленого доступу до шпигунської камері через інтернет-підключення.

підключення

Як працює міні камера Q7?

У шпигунської камери Q7 існує три основні режими роботи.

 • автономний
 • за wifi
 • Через Інтернет

Розберемо кожен з них.

Перед початком роботи зробіть повну зарядку камеру від мережі! Інакше найважливіші моменти можуть пройти повз вас;)

Відеоспостереження через шпигунську IP камеру

Найпростіший спосіб вести приховане відеоспостереження хв камерою Q7 - це «шпигунський» метод. Ми просто вставляємо в неї карту пам'яті, включаємо її і непомітно залишаємо десь в приміщенні. Камера починає вести запис всього, що відбувається зі звуків і зберігати на картку відеоролики тривалістю по 5 хвилин. До тих пір, поки не закінчиться місце в пам'яті, або не сяде батарейка.

ambertek q7

Таке застосування доцільно саме що для короткострокового збору інформації через обмежений запасу енергії акумулятора. Коли ви легко можете поставити і потім через деякий час забрати камеру. Спосіб не розрахований на те, щоб вести тривалий відеоспостереження.

Підключення до телефону

Якщо ж необхідно спостерігати за тим, що відбувається в режимі онлайн, то зручніше підключити її до свого телефону. Також у вбудованій в смартфон пам'яті може бути набагато більше місця для запису, якщо необхідно зафіксувати, що цікавить нас відрізок відео.

Благо, що камера Q7 дозволяє все це зробити. Для підключення до неї з мобільного телефону треба завантажити додаток. Посилання на нього можна отримати через сканування QR коду на упаковці. Або набравши в AppStore або Google Play номер «9527». Сама прога називається «p2p CamViewer»

додаток cam viewer

Встановлюємо її, після чого відкриваємо на телефоні налаштування WiFi і шукаємо мережу з ім'ям «Q7». Це і є сигнал від нашої шпигунської камери. Пароль для підключення - «12345678»

wifi мережу

Після конекту повертаємося в додаток і переходимо у вкладку «LAN» в нижньому меню. Тут якщо натиснути на назву камери можна відразу перейти в трансляцію зображення в режимі онлайн.

lan

Крім цього доступні основні функції управління в нижньому барі - управління звуком, створення знімків, запис відео і перемикання між декількома камерами

картинка спостереження

Якщо повернутися назад і також натискати на пункти меню, то в

 • Files - знайдемо всі збережені на смартфон записи
 • Alarms - спрацьовані оповіщення з камери
 • More - додаткові налаштування

настройки

Відеоспостереження через інтернет

Якщо ж ви хочете вести за допомогою однієї або навіть декількох міні камер Q7 повноцінне відео спостереження за приміщенням, то більш доцільно встановити її стаціонарно на кріплення з комплекту. І з'єднати її з wifi роутером, щоб вивести картинку в інтернет. Ніяких додаткових конфігурація не потрібно, так як камера працює через хмарний сервіс.

Для підключення до інтернету заходимо знову на вкладку «LAN» в додатку і тиснемо на синю стрілку навпроти назви камери

підключення через інтернет

Тут багато всяких налаштувань, таких як формат відео, включення автоматичного запису на SD карту, підключення адреси електронної пошти для відправлення повідомлень, параметри чутливості реакції на рухи і так далі.

настройка wifi

Але нас цікавить розділ «Wi-Fi». У ньому потрібно вибрати зі списку мереж wifi сигнал від свого роутера і ввести від нього пароль

Логін: Пароль

Далі перемикається на вкладку «WAN». Тут потрібно ввести логін і пароль для входу в камеру через інтернет. Ім'я користувача - це, власне, назва камери, воно підставляється автоматично. А ось пароль потрібно взяти з значення «password», яке надруковано на наклейці, на корпусі міні камери Q7. Її ми бачили на самому початку при розпакуванні.

вхід в настройки через інтернет

Натискаємо на кнопку «Login» і потрапляємо в ту ж саму панель управління камерою.

Досвід експлуатації міні камери Q7

Що стосується досвіду використання, то камера працює цілком надійно, і ніяких сюрпризів за час тестування вона не піднесла. Заряду батареї вистачає не більше, ніж на годину запису відео. За якістю картинки сюрпризів від неї чекати не довелося - воно досить посереднє. Картинка виходить з роздільною здатністю 640х480. При трансляції ж через інтернет, якість і того гірше - 320х240. Дозвіл сторін - 4: 3.

Якщо ж вас зацікавила міні-камера відеоспостереження Q7 для початківців шпигунів, то подивитися її і придбати можна в магазині LTMiX.RU, який люб'язно надав нам її на огляд.