Розумна Лампа Xiaomi Mi Smart LED Lamp - Огляд і Налаштування YeeLight

Електронні мізки завдяки інженерам Сяомей добралися і до звичайної лампи. У лінійці Yeelight виробника є кілька різновидів даного елементу інтер'єру, різних по дизайну і призначенням - настільні, приліжкові, стельові і так далі. Сьогодні у нас є можливість подивитися на Xiaomi Smart LED Desk Lamp (купувалася тут) - це розумна лампа, яка може працювати як в класичному варіанті, так і по заданих через мобільний додаток алгоритмам. У цій статті розглянемо неї зовні і дізнаємося, як її налаштувати через мобільний додаток Xiaomi Yeelight.

Огляд зовнішнього вигляду Xiaomi Smart LED Desk Lamp

Дизайн розумної лампи Xiaomi Smart LED Desk Lamp, як і у всіх пристроїв серії Yeelight від Xiaomi, сучасний і лаконічний. У даній моделі це дві обтічні складені разом смужки металу, на одній з яких знаходиться світлодіодний світильник, а друга грає роль ноги.

xiaomi led lamp

Підстава, також кругле з однією єдиною кнопкою управління. Колір - традиційно білий.

xiaomi smart lamp

Та частина, на якій знаходиться світильник, відгинається на 180 градусів, щоб її було зручно направити в потрібну сторону.

xiaomi mi lamp

Управляється лампа дуже просто:

  1. Включення-виключення - натискання на кнопку
  2. Зміна «теплоти» світла - натискання на кнопку і поворот
  3. Зміна яскравості - поворот без натискання
  4. Скидання налаштувань - кнопка «Reset» на дні підставки

Управління розумної лампою зі смартфона через додаток Xiaomi Yeelight

Але все було б не так цікаво, якби Xiaomi Smart Lamp не вміла взаємодіяти зі смартфоном - не дарма ж вона називається «розумною». Адже зручно ж вимикати світло, не встаючи з дивана - чи не так?

додаток yeelight

Для того, щоб скористатися цією приємною фішкою, необхідно завантажити на телефон додаток Xiaomi Yeelight. До недавнього часу для цього використовувалося додаток Mi Home, однак зараз все світлові прилади вирішили перенести в окрему програму.

додаток xiaomi yeelight

Заходимо в неї і вибираємо сервер для роботи через інтернет - нам потрібен російський.

сервер yeelight

Далі нам запропонують авторизуватися в своєму Mi акаунті - якщо хочете, можна це зробити (якщо немає, то завести), але якщо не хочете її вимикати через інтернет або включити до складу свого розумного будинку, то це не обов'язково.

вхід в mi аккаунт

Далі необхідно активувати Bluetooth на своєму телефоні, підключити Mi Lamp до розетки і зробити на ній скидання налаштувань (так-так, таке теж є). Для цього перевертаємо її дном догори і знаходимо маленьку утоплену в корпус кнопочку. Щоб її натиснути, скористайтеся звичайною англійською шпилькою або скріпкою для лотка сім-карти смартфона.

xiaomi yeelight lamp

Успішний скидання ознаменується миготінням світла, а значить можна продовжувати з додатком Yeelight. Тиснемо на кнопку «Додати пристрій» або на плюсик в правому верхньому куті.

додавання устрої? ства yeelight

Знаходимо в списку ламп Сяомей свій пристрій

список ламп xiaomi

і вибираємо його. Програма попросить зробити нас те, що ми вже зробили хвилиною раніше

скидання налаштувань лампи

дозволяємо підключення

дозволити підключення

і бачимо нашу Xiaomi Smart Lamp - ставимо навпроти неї галочку і тиснемо «Продовжити»

додавання xiaomi smart lamp

Тепер підключаємо лампу до wifi, а саме вводимо пароль від вашої мережі

підключення лампи до wifi

і чекаємо, поки вона сконнектітся з роутером, після чого тиснемо «Done»

розумна лампа xiaomi

Наша лампочка з'явиться під ім'ям «Mi Led Desk Lamp» - з цього розділу вже можна її дистанційно включати і вимикати.

mi led desk lamp

Налаштування Xiaomi Mi Smart LED Lamp

Але якщо натиснути на назву, то потрапимо в меню налаштувань. Тут можна вибрати один з попередньо встановлених режимів світлового відтінку і яскравості, або відрегулювати вручну.

регуліровака яскравості xiaomi desk lamp

Звернемо увагу на нижню панель навігації програми. По-перше, тут присутній іконка зірки - їй можна позначати налаштований вручну поточний режим освітлення, щоб можна було згодом легко до нього повернутися.

Крім цього існує ще більш детальне меню, яке викликається крайньою справа кнопкою

детальне меню лампи

Тут багато різних пунктів, пройдемося по ним:

настрої? ки xiaomi smart desk lamp

Вибрані

Тут будуть показані ті режими, які ви в процесі роботи лампи помітите зірочкою.

режим фокусування

Трохи дивне назва, але суть його полягає в тому, що можна налаштувати лампу таким чином, щоб коли ви сидите за столом і працюєте, вона через опеределения інтервал часу сповіщала про те, що пора встати і відпочити.

режим фокусування

розклади

Тут можна задати включення і відключення світла в певний час. Наприклад, можна використовувати в якості будильника - шкода тільки радіо ще сюди не вбудували, а то виходить, що це актуально тільки в зимовий час, коли за вікном темно.

розклад

таймер

Звичайний мінутомер, який дуже стане в нагоді тим, хто працює вдома. Наприклад, коли поставили варитися макарони і є час, щоб щось зробити ще за комп'ютером - можна задіяти цей таймер для того, щоб не прогавити, коли вони будуть готові.

тай? заходів xiaomi yeelight

Дитячий режим

Спеціальна функція для виставлення такого температури світла, яка оптимальна для зору дитини.

детскии?  режим

Світло за замовчуванням

Вибір тієї конфігурації, яка буде працювати за замовчуванням при включенні лампи

подвійний клік

Налаштування функції, яка буде спрацьовувати при подвійному натисканні на кнопку. Для вибору доступні включення режиму фокусування, таймера або обраного.

двої? ної?  клік

оновлення прошивки

Тут і так все зрозуміло, оновлення прошивки розумної лампи з офіційного віддаленого сервера Xiaomi.

Це основне, що стосується самої Xiaomi Smart Desk Lamp, але варто відзначити, що її можна також включити в загальну систему освітлення кімнати, якщо у вас кілька різних лампочок від Сяомей. Робиться це також через додаток Yeelight, і таким чином з одиничного приладу даний світильник може стати частиною єдиної організованої системи - по-моєму, дуже круто, чи не так?

Нажаль, лампа не вміє працювати з wifi мережами, як та ж Kasa Smart Bulb. А значить її неможливо включити віддалено через інтернет, не будучи присутнім у фізичній близькості від неї. Єдиний варіант рішення - це підключити через розумну розетку, типу Tapo від TP-Link або подовжувача Lemon Tree. Сподіваюся, в наступній модифікації підтримку wifi впровадять в ПО настільної лампи, і працювати з нею можна буде повноцінно без додаткових пристосувань.

Відео про умую лампу Xiaomi Smart Desk Lamp