VPN Client - Як Підключитися до Сервера З Комп'ютера?

У цій статті докладно розберемо про те, як підключитися до VPN сервера з комп'ютера або телефону. На сучасних операційних системах - як десктопних, так і мобільних, - додатково встановлювати ніяких програм не потрібно - всюди є вбудована безкоштовна програма для настройки VPN Client. Розберемо на її прикладі, як підключитися до VPN, який ми створили своїми руками на Wi-Fi роутер.

Налаштування VPN клієнта на комп'ютері

Включаємо комп'ютер, який не входить в нашу локальну мережу і не підключений до роутера, на якому ми налаштували безкоштовно VPN сервер. У Windows 7 і старше з вбудованим VPN Client відкриваємо центр управління мережами (Пуск> Панель управління> Мережа та інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом) і натискаємо на посилання "Налаштування нового підключення або мережі»

підключення до vpn

У новому вікні вибираємо «Підключення до робочого місця> Далі». Відкриється ще одне вікно, де вибираємо пункт «Використовувати моє підключення до Інтернету (VPN)»

vpn безкоштовно

На наступних двох кроках нам належить ввести зареєстровані в роутері дані:

  • DDNS адреса
  • Логін і пароль для підключення

vpn client

Після цього натискаємо «Підключити». Якщо всі дані були введені правильно, то комп'ютер отримає доступ до ресурсів локальної мережі через VPN сервер.