Як Завантажити Фото, Відео, Stories або Прямий Ефір з Інстаграм з Закритого Профілю?

Я не веду на постійній основі свій Instagram. Однак всі родичі і знайомі, які в курсі, що я цікавлюся смартфонами і технологіями, дуже часто ставлять одне і те ж питання. Як завантажити відео або фото з Інстаграм? Відомо, що зберегти відео, фотографії, прямий ефір або stories з Instagram або IGTV на комп'ютер, ноутбук або телефон з офіційного програми неможливо навіть з відкритого профілю, не кажучи вже про закритий. Однак, щоб допомогти всім бажаючим, мені вдалося знайти безкоштовну програму, за допомогою якої все-таки можна завантажувати будь-які фото, відео, Сторіс або збережений в стрічці прямий ефір з Інстаграма на ПК не тільки з публічного, а й із закритого аккаунта. Зараз покажу, як.

Програма 4K Stogram для збереження фотографій, відео, історії і прямого ефіру

Додаток називається 4K Stogram і всі базові функції для збереження фото, відео та stiries з Instagram в ній абсолютно безкоштовні. Можна завантажити її прямо зараз з офіційного сайту і починати користуватися. Додаток доступний для всіх десктопних операційних систем - Windows, iOS і Linux.

До 20 червня 2020 повна версія програми є безкоштовною по промо-коду: wifika01345734Kfree

4k stogram

Додаток 4K Stogram вміє:

 • Завантажувати фотографії і відео
 • Зберігати на комп'ютер цілком фінансуються державою або закриті акаунти з усіма хештегом, локаціями і коментарями
 • Підписуватися на канали Instagram і завантажувати матеріали відразу після їх публікації
 • Створювати резервні копії всіх постів профілю
 • Імпортувати та експортувати дані підписок

можливості 4k stogram

Як завантажити фото, відео прямого ефіру і Сторіс з Інстаграм за хештегом і геолокації?

Що ж, перейдемо до практики. Для початку спробуємо завантажити з Інстаграм фото або відео по якомусь хештегом або геолокації.

Вводимо в пошукове вікно програми ключове слово, наприклад «#moscow»

скачати фото instagram

В основному вікні відразу з'явиться попередній фотографій і відео роликів з даних хештегом. Для перегляду всієї стрічки тиснемо на стрілочку праворуч

скачати фото instagram по хештегом

Будьте уважні! Додаток відразу почне завантажувати фото і відео по заданому ключовим словом на комп'ютер. Якщо використовуєте безкоштовну версію 4K Stogram, то можете випадково витратити весь денний ліміт за один раз. Тому для зупинки завантаження матеріалів вчасно натисніть на хрестик для зупинки процесу.

фото і відео в стрічці instagram

Для зручності всі публікації можна впорядкувати за їх типом:

 • фото
 • Відео
 • Історії (stories)
 • Хайлайти (Highlights)

Якщо натиснути на превью, то відкриється картинка або відео в повному розмірі в штатному додатку для перегляду фотографій або відеоплеєрі.

перегляд фото instagramперегляд відео instagram

Якщо натиснути на іконку виклику додаткового меню, то можна зробити наступні дії з обраним фото або відео:

 • Показати в програмі для перегляду
 • Відкрити папку з файлом
 • Відкрити документ в Instagram
 • Копіювати посилання
 • Скопіювати опис
 • Підписатися на хештег, локацію або канал
 • Поділитися на Facebook або Twitter

збереження stories instagram

Але тут є один момент. Для скачування публікацій або Сторіс з Інстаграма не потрібно проробляти ніяких додаткових дій. Всі фотографії і відео, в тому числі і прямих ефірів, відразу ж починають зберігатися на комп'ютері в системній папці зображень в розділ «4K Stogram».

папка 4k stogram

У вкладених папках документи точно також розподілені по каналам, хештег і локаціях

папки підписок instagram

А всередині кожної з них - за типами повідомлень. Фото і відео в одній папці, а історії і хайлайти - в окремих.

папки фото і відео instagram

Точно також можна ввести в пошук якусь локацію, зазначену користувачами для скачування всіх фото, відео або Сторіс, зроблених в ній. Наприклад, «Saint-Petersburg»

зберегти фото локація instagram

Якщо подивитися властивості фотографії, то побачимо, що вони збереглися в великому фактичному розмірі, а не у вигляді зменшеної копії.

властивості фотографії

Як зберегти все фото, відео та stories з каналу Instagram із закритого аккаунта?

Для того, щоб завантажувати фотографії, відео і stories з певного каналу в Інстаграм, необхідно ввести його назву в пошукове поле.

підписка на канал instagram

Є невеликий нюанс - обмеження безкоштовної версії становить 200 постів і 2 канали на добу. Цього більш, ніж достатньо для ведення свого особистого каналу. Однак якщо ви активний користувач, то можливостей безкоштовної версії може бути недостатньо. Щоб зняти це обмеження, необхідно придбати ліцензію.

Для того, щоб мати можливість зберегти Сторіс або фото / відео з закритого аккаунта, необхідно авторизуватися в програмі під своїм обліковим записом. Тоді ви будете мати доступ до профілів друзів точно так же, як якщо б користувалися додатком на смартфоні.

вхід в акаунт instagram

вхід в інстаграм

Матеріали з каналу точно також завантажуються в окрему папку на комп'ютері, де їх потім можна подивитися. Для оформлення передплати, щоб зберігати публікації відразу після їх появи, потрібно підписатися на підписку.

підписатися на підписку instagram

Як завантажити всі stories і прямі ефіри з одного каналу Інстаграм?

Можливість зберігати з Інстаграма не тільки фото і відео, але і експортувати опису і хештеги доступна в платній версії 4K Stogram.

експортувати пости instagram

Дані постів виводяться в сумісний з Excel файл з розширенням CSV або TXT і зберігаються на ПК

експорт постів instagram

файл з постами instagram

файл excel з instagram

Як активувати програму 4K Stogram ліцензійним ключем?

Тепер подивимося, що дає ліцензійний ключ і як активувати програму 4K Stogram. Існує два рівня доступу до можливостей програми - особиста версія і професійна. Обидві вони дозволяють активувати програму відразу на 3 комп'ютерах.

ліцензія 4k stogram

 • В особистому зняті всі ліміти на завантаження, а підписки обмежена кількістю в 10 штук. Вартість початкової ліцензії на програму більш, ніж адекватна - за 500 рублів у вас з'явиться можливість використовувати майже всі функції програми. А ліміту в 10 підписок цілком вистачить звичайному користувачеві Інстаграма.
 • У професійній версії відсутні будь-які обмеження, а також додані функції повного резервного копіювання каналів для комерційного ведення акаунтів. Але вона вже сильно відрізняється за вартістю, хоча дозволити придбати також може собі дозволити будь-який, хто на постійній основі займається просуванням в Instagram

вартість 4k stogram

Після покупки ліцензійний ключ від 4K Stogram прийде вам на вказану адресу електронної пошти. Для активації тиснемо на кнопку

активувати 4k stogram

І вводимо ліцензійний ключ

активація ліцензії 4k stogram

Після чого для використання будуть відкриті всі можливості програми 4K Stogram, передбачені в обраній вами ліцензії.

ліцензія 4k stogram

Відео, як завантажити з Instagram