Вхід В Особистий Кабінет Теле2 За Номеру Телефону - Логін і Пароль

Всім привіт!

Я вже якось раз торкався теми роботи з оператором Теле2, на який я перейшов деякий час назад, коли він тільки з'явився в моєму регіоні. Сьогодні вирішив її продовжити і розповісти, як увійти в особистий кабінет Теле2 по номеру і налаштувати тариф і послуги під свої потреби.

Особистий кабінет Теле2 - як увійти за номером телефону?

Отже, друзі, я буду показувати, як увійти в особистий кабінет Теле2 з телефону, оскільки навряд чи комусь прийде в голову виконувати якісь там конфігурації з тарифом, сидячи за комп'ютером або ноутбуком. Для зручності роботи з особистим кабінетом Теле 2 потрібно встановити мобільний додаток «Мій Теле2»

особистий кабінет Теле2

При першому вході програма попросить ввести свій номер телефону - робимо це і тиснемо «Далі»

вхід в Теле2

Є також варіант авторизації за логіном і паролем, але чесно кажучи, я ніколи ним не користувався, так як варіанти з використанням номера цілком достатньо.

Приходить повідомлення у спливаючому вікні, щоб ми ввели в текстове поле «1» для згоди на використання даного номера - вводимо і тиснемо «Надіслати»

вхід в особистий кабінет Теле2

Після чого приходить ще й смс з кодом підтвердження

вхід в Теле2 по номеру

Його також потрібно написати

вхід в Теле2 за номером телефону

Наступний крок - придумати чотиризначний цифровий пароль для того, щоб зайти в особистий кабінет Теле2 через додаток з мобільного телефону.

пароль для входу в Теле2

Нарешті, на завершення налаштування, при наявності у смартфона функції сканера відбитка пальця, торкаємося його для активації.

вхід в Теле2 за логіном і паролем

Ось і все - потрапляємо в особистий кабінет Теле2.

кабінет Теле2

Функції особистого кабінету абонента Теле2

Думаю, що далі ви розберетеся самі, але хотів би відзначити кілька дуже зручних функцій, які тут присутні. Про обмін хвилин на гігабайти я вже писав раніше. А ось можливість налаштувати детально під себе тариф - це недавно введена новинка. Заходимо в меню «Тарифи і послуги»

тарифи і послуги Теле2

і натискаємо на посилання «Налаштувати тариф»

налаштувати тариф Теле2

Тут відображаються базові дані за тарифом - кількість включеного в абонентську плату гігабайт інтернету, хвилин розмови і смс.

Теле2 логін

Але якщо прокрутити сторінку вниз, то побачимо детальні настройки. За додаткову плату тут можна:

  • збільшити кількість хвилин
  • інтернету
  • підключити безлимитку на використання найпопулярніших месенджерів і соцмереж - ВК, ОК, Facebook, WhatsApp, Viber

тариф Теле2

Це дуже зручно, тому що якщо ви часто зависає в соцмережах або постійно користуєтеся месенджером, через який телефонуйте або пересилаєте важкі файли, то всього за 10 рублів на місяць ваш основний трафік інтернету не буде враховуватися при використанні обраної програми.

Також з кожною зміною параметрів ви бачите реальну ціну за тариф. Для їх застосування - тиснемо «Зберегти», після чого вибираємо один з двох варіантів перемикання

  • моментально з доплатою відсутньої суми до кінця чинного періоду
  • з наступного сплаченого місяці