Каршерінг в аеропорт - Парковка в Домодєдово, Шереметьєво і Внуково

Як тільки ви зібралися поїхати на каршерінге в аеропорт, насамперед постають два слушних питання - який вибрати, щоб дешевше добратися, і як йдуть справи з паркуванням в Домодєдово, Шереметьєво або Внуково?

Що потрібно знати про паркування каршерінга в аеропорту?

Не минуло й півгодини, як легендарний BMW, який я в черговий раз взяв в оренду, з вітерцем підкинув мене до найбільшої московської авіагавань - потужний мотор, швидкість, яка в русі майже не відчувається, класна музика - прекрасний початок відпустки, чи не так? Тим більше, що на цю дорогу мені вдалося не витратити ні копійки з власного бюджету завдяки промо-коду, який я повідомлю і вам в цій статті. Сьогодні ми поговоримо про те, який каршерінг вибрати, щоб доїхати в аеропорт і де знаходиться парковка, щоб залишити автомобіль, а також про багато інших питань - поїхали!

Відразу зазначу, що на сьогоднішній день в аеропортах дозволено паркуватися тільки автомобілям Делімобіль, BelkaCar, Anytime, Car5 і Яндекс.Драйв. Однак Шереметьєво, Домодєдово і Внуково підтримують роботу не з усіма цими операторами, тому

перш, ніж планувати поїздку, необхідно уточнити, автомобіль якого саме з каршерінгов і в якому аеропорту є можливість залишити.

яндекс драйвbelka mercedesyoudrive промо кодпромокод матрьошка

В'їзд на територію і зупинка на спеціальних стоянка абсолютно безкоштовна для всіх аеропортів на авто акредитованих в них каршерінгов.

Каршерінг в аеропорт Шереметьєво

Шереметьєво - найстаріший московський міжнародний аеропорт і один з перших, в якому стало можливо припаркувати орендовану машину. На момент написання статті все з перерахованих вище компаній підписали договори на стоянку в аеропорту Шереметьєво.

Парковка каршерінга в аеропорту Шереметьєво дозволена на закритій стоянці в терміналі D

 • Зручніше за все буде тим водіям, хто приїхав в аеропорт на Яндекс Драйві . Для них обладнана власна парковка з комфортабельним залом очікування. Крім того, дозволено залишити авто в будь-якому місці на 2 поверсі, крім виділених зон для інших фірм.
 • Для клієнтів каршерінга Делімобіль - парковка дозволена в абсолютно будь-якому місці території парковки терміналу D.
 • Для того, щоб залишити Білку, є всього кілька місць, позначений логотипом BelkaCar.
 • Завершити оренду AnyTime можна в зонах А-32 і А-34 даного паркінгу.
 • CAR5 також має власні позначені машиномісця

Шереметьєво

Як залишити каршерінг в Шереметьєво?

Алгоритм в'їзду на територію аеропорту нічим не відрізняється від звичайного автомобіля.

 1. Отримуємо паркувальний талон, який кладемо в бардачок, і прямуємо до терміналу D
 2. В'їжджаємо на критий паркінг на другий поверх, де розміщені всі каршерінгі
 3. Ми залишаємо машину в вільному місці відповідно до правил використовуваної вами фірми, про які я писав вище.

Як взяти каршерінг в аеропорту?

З виїздом трохи складніше, але теж досить зрозуміло.

 1. Піднімаємося на 2 поверх парковки терміналу D і беремо будь-який автомобіль
 2. Спускаємося на ньому вниз, залишаємо перед шлагбаумом
 3. Йдемо в кабінет охорони, показуємо документи і отримуємо талон на виїзд
 4. Їдемо, використовуючи даний талон як для виїзду з критого паркінгу, так і для того, щоб покинути територію аеропорту

Важлива інформація! Якщо ви вибрали для поїздки в будь-який аеропорт AnyTime, то обов'язково повідомте про це оператору по телефону 8-800-775-26-64

Каршерінг в аеропорту Домодєдово

У місті Домодєдово знаходиться другий за значимістю московський аеропорт, в який можна дістатися на Делімобіле, BelkaCar і Anytime. Тут з каршерінгом все набагато простіше - парковка для нього знаходиться в зоні «Р4», на яку скрізь є покажчики.

Домодєдово

В'їзд і виїзд здійснюється автоматично по держномер автомобіля - шлагбаум піднімається автоматично.

Відео в'їзду

І виїзду

Каршерінг у Внуково

З аеропортом Внуково в даний момент підписали договори наступні компанії: Яндекс.Драйв, Anytime, Lifcar і Car5. Перед в'їздом на територію потрібно обов'язково взяти талон, який перед завершенням оренди залишаємо в ящику з документами.

Залишити машину будь-якого оператора можна на відкритій стоянці поруч з критим паркінгом (але не в ньому!) На місцях, позначених логотипом відповідного каршерінга.

Для того, щоб взяти в оренду авто, потрібно її забронювати, дістати з папки документи і відправитися з ними до адміністрації парковки, яка на ваше прохання скине дані з талона, за яким ви зможете виїхати з аеропорту.