Каршерінг MatreshCar - Промокод і Відгук про Умови, Стаж водіння, Автопарк Машин і Ціни

До каршерінгу Matreshcar, або Матрьошка, я придивлявся вже давно. Мене привернув дуже цікавий автопарк, що складається з машин вище середнього класу. При тому, що умови до віку цілком лояльні, а ціни знаходяться на рівні інших конкурентів. І вимоги до стажу водіння також стандартні. Однак, в інтернеті я знайшов досить суперечливі відгуки про цей каршерінге. Тому, нарешті, вирішив і сам «продегустувати» цю Матрьошку і зробити докладну інструкцію, як взяти авто в оренду. Тим більше, що MatreshCar в кращих традиціях надає промокод на безкоштовні поїздки.

автопарк MatreshCar

Я вже довгий час є постійним клієнтом каршерінга BelkaCar. І все мені в ньому подобається, за винятком одного - обмеженості вибору моделей машин. Для оренди доступні тільки дві модифікації Kia Rio і Mercedes. До сервісу претензій немає, але ось хочеться іноді якогось різноманіття.

промокод матрьошка

І його я знайшов в Матрьошки. Автопарк MatreshCar значно ширше. Порівнювати за кількістю марок з YouDrive нереально, але зате всі машини середнього класу і вище. Основну частину складають BMW 3 і Mazda 3.

matreshcar

Також є Мерседеси C180 і іноді трапляються спортивні KIA Stinger.

АВТОПАРК

Але є і більш ексклюзивні варіанти, яких у вільному доступі знайти досить складно. Це Jaguar XE, Mini Contryman, Mini Boombox

МАШИНИ

І вершиною цього каршерінгового айсберга є Land Rover Discovery Sport. Хочеш на такий покататися - доведеться спочатку хвилин 20 потикати пальцем по карті, так як фільтра по маркам в додатку немає. І потім опинитися на іншому кінці міста, щоб в нього потрапити.

land rover

Зона паркування та завершення оренди

Зона завершення оренди машин в MatreshCar в тому чи іншому вигляді перегукується з іншими каршерінгамі. У цій статті я буду писати конкретно про Москву, хоча Матрьошка також працює і в Пітері.

У зону паркування основному входить вся територія міста всередині МКАД і деякі найближчі передмістя, кількість яких незмінно зростає. Також машину можна залишити в спеціально відведених місцях в найбільших аеропортах - Шереметьєво і Домодєдово.

каршерінг матрешкар

А ось особливістю Матрьошки є також підтримка завершення оренди в декількох місцях туристичного тяжіння, які розташовані досить-таки далеко від Москви. Наприклад, гірськолижні курорти в Сорочанах і навколо Яхроми.

зона паркування

Заборони для паркування очевидні - не можна, завершуючи бронь, залишати машину на закритому або платному паркінгу. Винятком є ​​випадки, коли умови передбачені каршерінгом - наприклад, в аеропорту.

Карта покриття

Що стосується Карти покриття, тобто тієї зони, в якій можна переміщатися на каршерінге. Тут MatreshCar переплюнула не тільки Білку, яка обмежується лише межами області, але і навіть Яндекс Драйв. Зона використання автомобілів Матрьошки простягається на все Підмосков'ї і за його межі до найближчих обласних центрів. Можна взяти і змотатися в Тулу, Твер, Калугу або Ярославль. Це робить Matreshcar особливо привабливою для туризму вихідного дня. На тій же BelkaCar я собі такого дозволити не міг.

карта оренди

Але при знаходженні на краю зони покриття уважно стежте, щоб не виїхати за її межі. Штраф дуже високий, і буде прикро потрапити на нього через неуважність.

заправка каршерінга

З особливостей хочу відзначити не зовсім прозору схему заправки орендованого авто. Не можна просто так заїхати на колонку і залити відсутню кількість бензину по паливній карті, як в Білці. Причому якщо в останній ви за це отримаєте ще й додаткові бонуси на рахунок, то в Матрьошки за це ще й вліплять штраф!

Перед заправкою обов'язково необхідно зателефонувати в службу підтримки і узгодити цей момент

Умови, вік і стаж водіння для МатрешCar

Основною умовою для управління машинами в Матрьошки є вік водія від 21 року і стаж більше 2 років. В общем-то звичайні для будь-якого каршерінга. Ну і зрозуміло, ні в якому разі не можна

 • Керувати в нетверезому вигляді, під час хвороби при вживанні медикаментів або наркотичних засобів
 • Передавати заброньоване на себе авто іншій людині

Також дуже раджу не смітити, не порушувати ПДР і уважно фіксувати ушкодження - в порівнянні з іншими компаніями в Matreshcar дуже високі штрафи і підвищений контроль за дотриманням внутрішніх правил договору оренди. Зрозуміло, старанних користувачів це не повинно лякати - ставитеся до авто дбайливо, як до свого, і ніяких проблем не буде.

Тарифи та вартість оренди

Тарифна сітка в Матрьошки дуже гнучка. Кінцева ціна оренди безпосередньо залежить від марки автомобіля і терміну оренди.

Так, на Мазді, однією з найбільш недорогих в цьому каршерінге, на момент написання статті є 4 тарифу:

 • Звичайний щохвилинний - 10 руб / хв і 3 р. за хвилину очікування
 • Добовий - 4500 р з обмеженням в 150 км пробігу
 • Добовий «Захист» (з повним КАСКО) - 5200 до 150 км
 • Дачний на 2 дні - 7200 і ті ж 150 кілометрів максимального пробігу

Переплата за додаткове відстань становить 12 рублів за км.

Також опцію «Захист» можна підключити і до похвилинним тарифу. Для цього потрібно зробити окремий запит поштою до служби підтримки.

Промокод - docdkd

Для економії коштів в MatreshCar рекомендую скористатися промокодом docdkd . Якщо ввести його при реєстрації, то на рахунок будуть зараховано 300 рублів, які можна витратити на поїздку. Наприклад, щоб безкоштовно покататися і оцінити якість каршерінга.

Як орендувати машину в Матрьошки?

Тепер пропоную перейти до практики і дізнатися, як взяти в оренду машину в каршерінге Matreshcar.

Реєстрація

Починається все з установки офіційного програми на смартфон. Природно, воно безкоштовно і підходить для будь-якої платфоми (iOS або Android).

matreshcar додаток

Далі вказуємо номер свого телефону і вводимо код підтвердження, отриманий по СМС.

реєстрація

Прикріплюємо банківську карту і відправляємо скани необхідних документів для підтвердження особи. Після схвалення служби безпеки всі автомобілі стануть доступні для бронювання.

Вибираємо найближчий і дивимося на інформацію про вартість оренди даної моделі. Також звертаємо увагу на відсоток заповнювання бака паливом. Як я сказав, з заправкою є невеликі складнощі (в тому числі і з тим, що гроші за бензин вам потім повернуть нема на карту, а на рахунок аккаунта в вигляді бонусів). Якщо все влаштовує, то тиснемо на кнопку «Забронювати».

бронювання

Тепер у нас є 20 безкоштовних хвилин, щоб дістатися до обраної машини. У додатку відобразиться найкоротший пішохідний маршрут до машини. На цій же Сторінці можна також моргнути фарами, щоб легше було знайти її на парковці. Або скасувати бронь.

відкрити авто

Коли підійшли до машини тиснемо на «Почати оренду» і далі «Відкрити автомобіль». На огляд дається 5 хвилин.

документи

У цей час потрібно уважно оглянути зовнішній та внутрішній стан транспортного засобу, наявність документів (СТС і поліс ОСАГО). При виявленні бруду або пошкоджень обов'язково тиснемо на «Повідомити про проблему», вказуємо тип несправності і робимо кілька чітких фотографій.

огляд

Якщо недоліки не вплинуть на безпеку руху, то далі вибираємо тариф

тарифи

Якщо під час поїздки необхідно тимчасово покинути машину, то щоб її закрито і залишити за собою, натискаємо в додатку на «Режим очікування». Для завершення оренди каршерінга паркуемся на дозволеному відкритому громадському проковочном місці, в тому числі і платному. І натискаємо на кнопку «Завершити оренду».

заввершеніе

Далі обов'язково перевіряємо, щоб:

 • Були підняті скла
 • закрито двері
 • АКПП переведена в режим "P"
 • Вимкнені фари і весь інший світ

Плюс додатково необхідно зробити фото припаркованого автомобіля. Після чого натиснути на «Завершити». Якщо ви щось зробили не так, то закрити і зняти з себе його програма не дасть.

перевірка

На фінальній сторінці буде відображена зведена інформація про вашу поїздку - кілометраж, час і підсумкова вартість.

інформація

додаток МатрешCar

Ще пару слів хочу сказати про саме мобільний додаток Матрешкар.

 • Перш за все, можна задати вхід в додаток по сканеру відбитка пальця . Це надійно захистить аккаунт від несанкціонованого доступу і бронювання авто від вашого імені. Для включення TouchID натискаємо на своє ім'я у верхній частині вікна програми і активуємо відповідне значення.

  touch ID

 • Поїздки - статистика скоєних поїздок на каршерінге

  поїздки

 • Банківські картки - додавання або видалення прикріплених кредиток

  банківські карти

 • Отримати бонуси - розділ, де вказано ваш особистий промокод. Якщо ділитися ним з друзями, то з кожної реєстрації вам на баланс прилетить по 150 рублів

  бонуси

 • Правила - інформація про ціни, умови оренди та штрафи за їх порушення. Також тут можна знайти новини Matreshcar і поточні акції і знижки.

  правила

 • Купити і Ввести сертифікат - придбання і активація сертифікату на бонусні бали. При постійному використанні каршерінга вигідніше саме купувати сертифікат, а не просто класти гроші на рахунок. Виходить непогана знижка.

  сертифікат

досвід експлуатації

В цілому, я отримав позитивні враження від поїздки на Матрьошки. Мені дісталася чистенька нова Mazda 3, яка тільки-тільки пройшла обкатку. Пробіг був всього 7 тис км. Як зовні, так і в салоні було ідеально чисто, що обумовлено як уважним підходом до змісту авто з боку каршерінга, так і високими штрафами за бруд і залишений користувачем сміття. На відміну від Білки, тут за цим стежать пильніше, що правильно, так що краще не свинячити, це не тільки негарно, але й накладно по грошах.

matreshcar

Від управління залишилися також відмінні емоції. Прискорення, гальмування і в цілому поведінку машини на дорозі дуже передбачуване.

матрьошка

Єдине, в салоні я не виявив жодного кабелю для зарядки смартфона, що є величезним мінусом. Якщо телефон, який часто використовується як навігатор, сяде, то навіть ніде буде його підзарядити, щоб завершити оренду або просто закрити авто в режимі очікування або зв'язатися з підтримкою.