Огляд Браслети M4 Smart Band - Інструкція Для Розумного Фітнес трекера

Найпопулярнішим фітнес браслетом на сьогоднішній день безсумнівно є Mi Band 4 від Xiaomi. Однак конкуренти не дрімають - на популярних інтернет-майданчиках можна зустріти величезну кількість аналогів, які за функціональністю нітрохи йому не поступаються. У цьому огляді якраз-таки і подивимося на один такий трекер - M4 Smart Bracelet, який за відгуками користувачів вельми непогано проявив себе в роботі. В кінці статті - інструкція по його підключенню до телефону та налаштування через мобільний додаток.

За наданий зразок дякуємо магазин ltmix.ru - за посиланням можна ознайомитися з його докладними характеристиками і ціною

Комплектація і зовнішній вигляд смарт браслета M4 Band Bracelet

Коробка, в якій лежав M4 Smart Band, сама по собі незвичайна. Вона неразборная і виконання з одного клеєного листа картону. На лицьовій частині зображений розумний браслет.

фітнес браслет m4 smart band

На зворотному перераховані його основні характеристики, а на одній з граней видрукуваний QR код, за яким можна завантажити на телефон мобільний додаток для настройки його під себе.

браслет m4 відгуки

А незвичайність упаковки полягає в тому, що браслет дістається збоку, а не з-під кришки, як ми звикли. Він прикритий прозорим пластиковим ковпаком. Усередині крім самого трекера лежить тільки інструкція. Провід або зарядного пристрою немає, і це не випадково. А чому, ви дізнаєтеся трохи пізніше.

m4 band фітнес браслет

Виглядає браслет M4 цілком сучасно і спортивно завдяки обтічним формам. М'який силіконовий ремінець плавно перетікає в корпус трекера, утворюючи одну монолітну лінію. На перший погляд можна навіть подумати, що вони зроблені як єдине ціле.

фітнес браслет m4

Але це не так. З одного краю ремінець відстібається, відкриваючи USB роз'єм для зарядки. Ось чому в комплекті ніяких аксесуарів для поповнення енергії немає. Браслет безпосередньо вставляється в будь-який USB порт - адаптера живлення від смартфона, мережевого фільтра або комп'ютера. І заряджається безпосередньо від джерела живлення.

m4 smart band

Цікаве інженерне рішення, яке дуже практично, так як не потрібно думати про те, щоб носити з собою кабель з певним роз'ємом для підзарядки електронних годинників.

браслет m4 band

Сам же браслет пластиковий. Є кілька колірних варіантів корус і ремінців на будь-який смак від класичного чорного до гламурного ніжно-рожевого. Застібка класична, як на старих дідових годинах. Отворів на ремінці досить для того, щоб щільно закріпить його на руці людини з будь-яким статурою.

smart браслет m4

Фітнес-трекер виконаний в захищеному від вологи корпусі за стандартом IP67. Плавати в ньому не можна, але дощу можна не боятися. У нижній його частині традиційно розміщений датчик пульсу.

m4 браслет

Як екран використовується OLED дисплей з діагоналлю 0.42 дюйма. Він хоч і кольоровий, але не сенсорний. Перемикання між екранами проводиться за допомогою «кнопки», намальованої під екраном. Одинарное дотик - перемикання на наступний пункт меню. Тривале «натискання» - занурення у внутрішній меню того чи іншого розділу.

огляд m4 smart band

Екран досить яскравий, якщо користуватися ним в приміщенні. Але ось при денному світлі на вулиці запасу явно не вистачає. Причому відрегулювати його на M4 Smart Band, як на тому ж Xiaomi Mi Band, неможливо ні з меню браслета, ні з програми.

З доступних функцій стандартний набір:

  • час
  • кількість кроків
  • калорії
  • кілометраж
  • Пульс
  • режими вправ
  • тривалість сну
  • Повідомлення про дзвінки й повідомлення
  • Пошук телефону
  • І деякі інші

Поміняти тему стартового екрана також неможливо, так що любителі кастомізації будуть засмучені. Хоча вся необхідна зведена інформація на ньому присутня. Після активації на екрані нічого не буквально через кілька секунд, що особисто мене трохи дратує. Наприклад, якщо не встиг відразу при надходженні СМС подивитися на браслет, то потім доведеться гортати меню, щоб знову подивитися інформацію про даний оповіщенні. І боротися з цим ніяк неможливо. Хоча таке рішення, яке використовується в сучасних фітнес трекерах зрозуміло. При ємності батареї в 80 mAh інженери намагаються максимально знизити навантаження на батарею, щоб продовжити автономність роботу гаджета.

Інструкція по підключенню фітнес браслета M4 Smart Band

Що ж, зовні на M4 Band ми подивилися, тепер давайте дізнаємося, як підключити смарт браслет до телефону. А зробити це в будь-якому випадку необхідно, так як елементарно для того, щоб він коректно підраховував кроки, відстань і калорії, потрібно занести в нього дані свого тіла.

Саме це ми і зробимо в першу чергу після того, як завантажили додаток WearFit по QR коду на свій телефон.

додаток wearfit

Але для початку необхідно відкрити зайти в програму, натиснувши на кнопку «Обов'язковий браслет». Переклад тут і далі по всій програми буде сильно страждати.

вхід в додаток

Після цього включаємо на смартфоні бездротовий модуль Bluetooth, якщо цього ще не зробили. І дозволяємо його використання додатком WearFit.

bluetooth

Натискаємо на «Пошук» і підключаємося до пристрою з ім'ям «M4» - це і є наш браслет.

Далі дозволяємо показ повідомлень від програми на екрані смартфона

дозвіл повідомлень

І активуємо доступ до вбудованого в оболонку з додатком «Здоров'я» для автоматичного пересилання даних про вашої активності з браслета в телефон

здоров'я

Після чого знайомимося з жестами управління додатком. Для відображення самого потрібного вам інформаційного модуля в великому верхньому блоці потрібно перетягнути його в верхню частину екрана.

жести

Для поновлення потягнути пальцем вниз. Тиснемо на кнопку «Я знаю» і опиняємося на стартовій сторінці зі зведеною інформацією про вашої активності.

головний екран

Для введення персональних налаштувань необхідно зайти в розділ «Мій» в нижньому меню.

розділ мій

І далі в «Особисті дані», де вказуємо свій вік, зріст, вага і довжину кроку для коректного підрахунку даних.

особисті дані

Якщо повернутися назад і відкрити «Налаштування», то отримуємо доступ до додаткових конфігурацій програми. Таким, як встановити 12-годинний відлік часу, активація роботи з додатками здоров'я на смартфоні, а також скидання налаштувань до заводських.

настройки

Дивно, але відображення додатків, від яких будуть приходити повідомлення на екран смарт-браслета, я не знайшов. Зазвичай в інших моделях можна вибрати, від яких месенджерів будуть приходити сповіщення, а від яких вони не потрібні.

Якщо ж натиснути на «плюсик» по центру екрана, то нам відкриються такі функції, як пошук браслета з телефону і дистанційне керування камерою. Пошук працює так, що після натискання трекер починає вібрувати. Мікрофона в ньому немає, тому орієнтуватися доводиться тільки по тихому звуку вбудованого вібромоторчик.

пошук телефону