Каршерінг Без Стажу Водіння Або Від 1 Року в Москві

Стаж водіння автомобілем є одним з основних критеріїв, за якими людині допускається водити машину в каршерінге. Сьогодні ми докладно розглянемо умови найпопулярніших в Москві каршерінгов і розберемося, де можна брати авто без стажу водіння і обмеження за віком, або де достатньо досвіду від 1 року.

Стаж водіння від 1 року

Як ви розумієте, чим більш досвідчений водій, тим, як вважається, менше вірогідності, що він потрапить в аварію, а значить тим більше до нього довіру у каршерінгових компаній. Хоча з цим можна було б і посперечатися, так як з часу здачі останнього іспиту права могли просто припадати пилом на полиці, а за кермо ви в реальній обстановці дорожнього руху без інструктора ніколи в житті не сідали, але тим не менше факт залишається фактом:

Стандартний стаж водіння для каршерінга у більшості фірм становить від 2 років і з обмеженням за віком від 18 років

З досвіду можу сказати, що обдурити систему і обійти перевірку стажу водіння не вийде, так як:

 • По-перше, ще на стадії реєстрації в мобільному додатку вам буде потрібно надати фотографію чинного водійського посвідчення, де була б чітко видно дату його видачі.
 • А по-друге, «на тому кінці» сидять дуже підковані хлопці зі служби безпеки, які перш ніж пустити вас «в клуб обраних», по своїх каналах дуже глибоко копають історію вашої попередньої автомобільного життя і не тільки.

Я реєструвався в декількох сервісах, наприклад, таких як Belkacar (в народі Білка), YouDrive, Яндекс Драйв, і в одному з них мене попросили назвати дату народження і дівоче прізвище матері ...

До речі, якщо ваш стаж більше 2 років, то можу вас привітати - ви можете отримати 300 рублів і проїхатися на будь-якому авто безкоштовно. Для цього при першому бронюванні необхідно ввести в додатку один з наступних промо-кодів:

 • У каршерінге Яндекс Драйв - REFG85GK3
 • Belka Car - ADIV1020
 • Матрьошка - DOCDKD
 • YouDrive - IRYSeJ

Скористайтеся обов'язково!

Однак тим, у кого стаж водіння від 1 року не варто впадати у відчай. У Москві існує кілька каршерінгов, де при досягненні 18-річного віку невеликий досвід не є перешкодою для того, щоб взяти автомобіль в оренду.

яндекс драйвbelka mercedesyoudrive промо кодпромокод матрьошка

Каршерінг без досвіду стажу водіння в Москві

Дивно, але навіть якщо ви тільки вчора вийшли з з відділення ДАІ з новенькими пахнуть свіжою фарбою правами, то і у вас є шанс спробувати себе в якості справжнього водія при відсутності досвіду і власного авто. В основному це зовсім нові компанії, яким потрібно швидко набрати базу постійних користувачів і тим самим закріпитися на ринку. Головною особливістю їх є наявність в парку тільки дешевих машин вітчизняного або полуімпортного виробництва.

 • Car4You - позіцонірует себе як «Перший московський каршерінг без стажу і від 18 років». Сам заголовок їх офіційного сайту говорить про те, що беруть в водії всіх підряд, хто отримав права і досяг повноліття.
 • LifCar - ще один відносно недорогий каршерінг, за умовами якого для оренди машини не обов'язково мати будь-якого водійського стажу. Ця фірма нещодавно з'явилася на ринку, завдяки чому для залучення клієнтів у них дуже непогані умови і за віком - учаснику повинно бути всього 18 років. У парку - китайські автомобілі Lifan (звідси і назва LifCar)

стаж в каршерінге

Зрозуміло, крім водійського стажу при перевірці вас як кандидата на приєднання до каршерінгу, буде перевірятися маса інших характеристик - ваша історія з ДТП, по отриманню страхових виплат та іншої життя в околоавтомобільних індустрії. При цьому загальними для всіх вищеназваних компаній є такі правила:

 • Переміщення тільки в Москві і Московській області
 • Парковка для завершення оренди - в межах МКАД
 • Скористатися послугами мають право тільки громадяни Росії

Так що дивіться, вибирайте. Якщо навіть ви ніколи не сідали за кермо, але є давно отримані в автошколі права, то вперед, вибирайте будь-який каршерінг зі стажем від одного року і їздите на здоров'я. Якщо ж ви з документами, але без водійського стажу, то теж є на чому покататися.

kia rio x line belkacar