Що Робити, Якщо Чи не вдається Встановити З'єднання з Сайтом в браузері?

У користувачів яндекс.браузер при спробі відвідати той чи інший сайт може виникнути такий напис - «Не вдається встановити з'єднання з сайтом». При цьому буває, що вона з'являється тільки при введенні адреси одного конкретного ресурсу, того ж YouTube, VK або Twich. Або ж з'єднання скидається при відкритті будь-яких сайтів. Що робити в цьому випадку і як виправити таку помилку на Windows 10?

Windows - з'єднання перервано схоже ви підключилися до іншої мережі

Відразу хочу відзначити, що такі проблеми можуть виникнути і не тільки в браузері від Яндекс. Просто конкретний текст «Не вдається встановити з'єднання з сайтом» відображається саме в ньому.

невдалої спроби здійснити дзвінок з сайтом

Також може бути написано «З'єднання скинуто» або «Не вдалося знайти IP адреса сервера». А в Google Chrome він виглядає як «З'єднання перервано схоже ви підключилися до іншої мережі»

з'єднання перервано

Сам яндекс.браузер при цьому пропонує в першу чергу перевірити нам настройки проксі-сервера, брандмауера і DNS. Оскільки програми сьогодні стали дуже «розумні» і досить точно встановлюють причину неполадки, я б не став ігнорувати їхні поради.

Чи не вдається встановити з'єднання з одним сайтом в Яндекс браузері

Але насамперед перевірте - помилка, що спроби здійснити дзвінок, виникає тільки на одному сайті або на всіх?

 • Якщо на одному, то варто спробувати зайти на нього з іншого браузера.
 • Також перевірте, чи не вносилися будь-які зміни в антивірусному програмному забезпеченні. Можливо, ця адреса був внесений до списку підозрілих і блокується.
 • Ще не виключено, що фільтрація трафіку проводиться на рівні ПО роутера. Водите в його адміністраторський розділ і перевірте, чи не потрапив даний ресурс в чорний список.
 • Можливо, проблема в недоступності самого сайту. Спробуйте зайти на нього з іншого пристрою і через інший спосіб зв'язку. Наприклад, з телефону через мобільний інтернет.

З'єднання з будь-яким сайтом скидається або переривається на Windows

У тому випадку, якщо повідомлення про помилку вилазить кожен раз, коли ви запускаєте Яндекс Браузер, то явно вже справа в налаштуваннях Windows 10 або маршрутизатора.

 1. Знову ж таки, відкрийте сайт в іншому браузері - Chrome або Opera. Буває, що помилка з'являється тільки в Яндексі.
 2. Спробуйте відключити файрвол (брандмауер) або цілком весь антивірус, щоб виключити його зі списку можливих перешкод в роботі
 3. Скасуйте установку останніх програм. При їх інсталяції також могли бути внесені якісь зміни в налаштування протоколу Інтернету.
 4. Якщо ви зайшли в Windows з-під гостьовий облікового запису, то авторизуйтесь під адміністратором. Обмеження на використання інтернету може бути встановлено тільки на другорядних користувачів.
 5. Переконайтеся, що в налаштуваннях роутера дозволено виходити в інтернет з усіх пристроїв. І на ваш комп'ютер не накладені обмеження персонального характеру.
 6. Вимкніть доповнення до Яндекс Браузеру, які пов'язані з мережею. Наприклад, VPN клієнт.
 7. Перевірте свій комп'ютер антивірусом. На моїй практиці траплялися випадки, коли саме віруси блокували доступ до мережі.

Також необхідно перевірити, які DNS сервера вказані в налаштуваннях мережевої карти або бездротового адаптера. Для цього йдемо в «Центр управління мережами»

центр управління мережами windows 10

Тиснемо на «Зміна параметрів адаптера»

параметри адаптера windows 10

Знаходимо в списку той тип підключення, який ви використовуєте для виходу в інтернет - «Бездротова мережа» або «Підключення по локальній мережі (Ethernet)». Кількома на нього правою кнопкою миші і відкриваємо «Властивості».

властивості ethernet

Тут заходимо в «IP версії 4» і ставимо прапорець на DNS-сервера - «Отримати автоматично». Або ж вписуємо DNS від Google.

ip автоматично

Також на цю тему рекомендую прочитати статтю про помилку, коли DNS сервер не відповідає. У ній також описані робочі способи, які можуть допомогти.

З'єднання скидається тільки в браузері Яндекс

Що робити, якщо в інших браузерах все працює, а повідомлення «Не вдається встановити з'єднання з сайтом» видається тільки при використанні Яндекс браузера?

Історія і куки

Для початку почистимо куки (cookies) і кеш (cash). Знаходиться ця функція в меню «Історія».

з'єднання перервано google chrome

Тиснемо на посилання «Очистити історію» і ставимо галочки на всі пункти.

очищення історії яндекс.браузер

А також ставимо в випадаючому списку «За весь час»

очищення історії

розширення

Після цього заглянемо в розділ «Додатки»

настройки доповнення браузера яндекс

і відключимо все розширення для браузера.

доповнення яндекс.браузер

проксі

Далі почистимо конфігурацію проксі-сервера. Для цього йдемо в «Налаштування - Показати додаткові налаштування» І шукаємо пункт «Змінити налаштування проксі-сервера».

показати додаткові налаштування

Відкриється вікно провідника Windows - тут натискаємо на кнопку «Налаштування мережі» і знімаємо всі прапорці, якщо вони є. Як на зображенні нижче

настройка проксі сервера windows

У Windows немає підключення до інтернету

Ще однією популярною причиною скидання з'єднання з сайтами є банальна відсутність зв'язку комп'ютера або ноутбука з інтернетом. Правда, в цьому випадку Яндекс Браузер так і напише - «Ні підключення до інтернету».

Подивіться уважно, чи відображається в панелі значків Windows іконка мережі - кабельної або бездротової.

іконка wifi windows

Якщо її немає, то можливо просто ваш мережевий адаптер непомітний в системі. Або його взагалі немає, або злетіли драйвери. Або ж він взагалі зламався.

Інший випадок, коли на іконці підключення до інтернету зображений хрестик. Це означає, що адаптер відео, але комп'ютер не бачить жодної мережі. Тут проблема може бути вже не тільки в розпізнаванні мережевої карти в Windows, але і неполадками на маршрутизаторі, коли мережа дійсно не працює.

Нарешті, спробуйте просто видалити Яндекс Браузер і встановити його з чистого аркуша, не копіюючи настройки ні з якого іншого. Якщо все це не допомогло, то пишіть про свою проблему в коментарях, будемо розбиратися разом.